Toptan Duvar Kağıdı

Toptan Duvar Kağıdı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan duvar kağıdı modellerimiz ev dekorasyonunuzda kullanmayı en çok arzu ettiğiniz modellerden oluşturulmuştur. Evlerinizde duvarlarınızı süsleyen duvar kağıtları şık duruşlarıyla dikkatleri üzerilerine çekiyor.

DUVAR KAĞIDI SEÇİMİNDE PÜF NOKTALAR

Ev dekorasyonunun tamamlayıcı bir parçası olan duvar kağıtları, sahip olduğu renk, desen ve dokularla evlere farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Takılması, çıkarılması ve temizlenmesi oldukça kolay olan duvar kağıtları doğal badana boyalarına göre daha ekonomik fiyatlardadır. Duvar kağıtlarının onlarca çeşidi bulunmaktadır. Önemli olan onca çeşit duvar kağıdı arasından evinize en uygun olan duvar kağıdını seçmektir. Renk çeşitliliği oldukça fazladır duvar kağıtlarının. Evinizde kullanacağınız duvar kağıtları estetik bir hava yaratmalıdır. Duvar kağıdınızı seçerken kağıdın sağlamlığını kontrol etmelisiniz. Elinizi kağıt üzerinde gezdirerek kontrol işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda duvar kağıdının üzerinde yırtılma, soyulma, yıpranma gibi olaylar görülmemelidir. Kolay temizlenebilen duvar kağıtları vinil özellikte bulunan duvar kağıtlarındandır. Vinil duvar kağıtları suya karşı her zaman dayanıklıdır. Duvar kağıdınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, vinil duvar kağıtlarından tercih etmelisiniz. Kullanışlılık duvar kağıtları için önemli bir özelliktir. Yalıtım özelliği bulunan duvar kağıtları oldukça kullanışlıdır. Daha açık renklerde seçeceğiniz duvar kağıtları küçük odalarınızı olduğundan daha geniş gösterecektir. Doğru kalitede, renkte ve desende seçtiğiniz duvar kağıtlarıyla evleriniz daha ferah bir görünüme kavuşacaktır. Tekstil tabanlı duvar kağıtları uygulanabilirlik açısından zor kağıtlardır. Kendinizin uygulayacağı duvar kağıtlarını bu tür kağıtlardan seçmemelisiniz. Ayrıca desenli duvar kağıtlarının uygulanmasında desenlerin aynı hizada tutturulması oldukça mühimdir. Bu konuya da gereken önemi vererek duvarlarınızda daha güzel bir görüntüye zemin oluşturabilirsiniz.

Duvar kağıdınızın mobilyalarınızla olan uyumu önemlidir. Klasik bir mobilya takımına sahipseniz, klasik duruşlu bir duvar kağıdı kullanmalısınız. Hem tarzınıza hem de bulunduğunuz mekana uygun nitelikte duvar kağıtları kullanmalısınız. Odanızın güneş alma durumu duvar kağıdı seçiminizi etkileyecektir. Aydınlatma sisteminize ve tavan yüksekliğinize uygun olarak bir duvar kağıdı seçimi yapmalısınız. Çiçek desenli duvar kağıtları oldukça favori duvar kağıtlarındandır. Büyüklü küçüklü çiçekleri olan duvar kağıtları çokça tercih edilmektedir. Oturma odanızda ya da yatak odanızda kullanabileceğiniz büyük çiçekli duvar kağıtları duvarınızda oldukça şık duracaktır. Taş desenli duvar kağıtları da son dönemin favori duvar kağıtlarındandır. Doğal renk ve dokusu sayesinde duvarlarda capcanlı duran taş desenli duvar kağıdı modelleri hayallerinizi süsleyecek. Ahşap desenli duvar kağıtları da oldukça hoştur. Ya da tuğla desenli duvar kağıdıyla ortamınıza duygusal bir hava katabilirsiniz. Almış olduğunuz duvar kağıtlarını tek duvara ya da tüm duvarınıza kaplatabilirsiniz. Çizgili duvar kağıtlarıyla odalarınızda klasik bir hava estirebilirsiniz. Modern çizgili duvar kağıtları ortamınıza canlılık getirecektir. Boyanabilir özellikte duvar kağıtları bulunmaktadır. Dilerseniz bu tarzda bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Kabartmalı modelleriyle de ünlü boyanabilir duvar kağıtlarını, belirlemiş olduğunuz renklere boyatabilirsiniz. Böylece monoton ve sıkıcı duvarlarınız daha iç açıcı hale dönüşebilirler.

Duvar kağıdı seçiminiz ruh halinizi etkileyeceğinden, bu ürünleri kişisel beğeninize uygun olarak seçmelisiniz. Evinizde nasıl bir görüntü ortaya çıkarmak istediğinize karar vermelisiniz. Cıvıl cıvıl ve hareketli bir ortam oluşturmak isterseniz renkli duvar kağıdı modellerine göz atabilirsiniz. Seçilen duvar kağıtları bulundukları oda ile bir ahenk yakalamalıdır. Evinizin antresinde ya da büyük duvarlı odalarınızda büyük ve karmaşık desenlere sahip olan duvar kağıtlarından kullanırsanız, bir müddet sonra gözleriniz bu görüntüden yorulmaya başlar. Bu sebeple sürekli baktığınız alanlarda göz yormayan desenlere sahip duvar kağıtlarından kullanmalısınız. Alacağınız duvar kağıdının ana maddesini, kalitesini, silinme ve ıslatılma gibi durumlara karşı dayanıklılığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Duvar kağıdınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, onun cinsine, modeline önem verdiğiniz kadar kalite ölçütlerine de önem vermelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle