Toptan Duş Jeli

Toptan Duş Jeli

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan duş jeli ürünleri ile banyo sonrası ferahlamış ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Vücutta biriken her türlü kiri ve tozu arındıran duş jelleri dikkatli bir şekilde seçilmelidir. 

DUŞ JELİ KULLANMANIN AVANTAJLARI

Banyoda duş jeli kullanmak daha yumuşak, daha temiz ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmamızı sağlamaktadır. Özellikle duş jellerinin banyo sonrasında verdiği ferahlık ve rahatlatıcı etki saatlerce sürmektedir. Peki duş jellerinden gereken verimi almak için onu nasıl uygulamamız gerekir, hemen bir göz atalım.

1. Duş jellerinden az miktarda kullanmak yeterli olacaktır. Çünkü duş jelleri zaten yoğun bir köpük oluşumu sağlamaktadır. Onları mutlaka su ile karıştırınız.

2. Duş jellerini vücudunuzun her yerine uygulayın ve bedeninizin kaygan hale gelmesini sağlayın.

3. Banyonuzda bulunan banyo lifinin üzerine bir miktar duş jeli sürün ve vücudunuzu lifle ovmaya başlayın. Duş jelini asla yüzünüze ve saçınıza uygulamayın.

4. Bütün aşamalardan sonra vücudunuzu ılık su ile güzelce durulayın.

DUŞ JELİ KULLANIMI İLE İLGİLİ UZMAN GÖRÜŞLERİ

Banyo sırasında kullanılan duş jelleri, yüze ve saça asla uygulanmamalıdır. Vücut için özel olarak üretilmiş ürünler ayrı, saç ve yüz için özel olarak üretilmiş ürünler ayrıdır. Onları birbirine karıştırmayınız.

Duş jeli seçiminizi cilt tipinize uygun olarak yapmalısınız. Kuru bir cildiniz varsa, E vitamini içeren ya da aloe ve gliserin içeren besleyici ürünler kullanın. Hassas bir cilt yapınız varsa, içinde sülfat olmayan kokusuz duş jellerinden kullanabilirsiniz. Yağlı ve sivilceli ciltler için de, salisilik asit denen, yağ ile mücadele eden bileşenlere sahip jellerden öneriyoruz.

Duş jelinin istediğiniz etkiyi göstermesi için vücudunuzun ıslak olması gerekmektedir. Kuru ciltler için mutlaka nemlendiren özellikteki jellerden satın alın. Yağlı ciltler için, arındırıcı etkisi olan jellerden tercih edin. Normal ciltler bu konuda en şanslı ciltlerdir. Sizler beğeninize uygun koku ve aromaya sahip duş jellerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Vücudun bu tür ürünlere karşı alerjik reaksiyon göstermemesi için, doğallık oranı yüksek duş jellerinden kullanmalısınız. Ve duş jellerini, cilt tipinizi tanıyarak seçmelisiniz. En çok ilgi gören duş jelleri arasında salatalık, nane, papatya, lavanta, gül, kakao yağı ve vanilya aroması içeren duş jelleri bulunmaktadır. Bu anlamda cildinizi yumuşatan, cildinizin nem dengesini koruyan, cildinizi pürüzsüzleştiren ve cildinize güzel kokular kazandıran duş jellerinden satın alabilirsiniz.

Banyo yaparken sabun yerine duş jellerinden kullanabilirsiniz. Duş jellerinin koku çeşitliliği sabuna göre daha fazladır. Bazı tüketiciler duş jeli kullanımına devam ederken, bazıları ise duş jellerinin kayganlaştırıcı etkisinden hoşlanmadığı için sabun kullanmaya devam etmektedir. Alerjik bir cildiniz varsa, koku esansları içeren jellerden kullanmayabilirsiniz. Onların yerine doğal sabun kullanmayı yeğleyebilirsiniz. Sık sık banyo yapan bir bireyseniz, duş jelinizin pH değerinin 7'nin altında olmamasına dikkat etmelisiniz. PH değeri 7'nin altında olan duş jelleri ciltte ciddi hasarlara neden olabilir. Farklı çeşitleriyle satışa sunulan duş jelleri banyo esnasında ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleKendy tuba
#fairandwhite düş jeli istiyorum nasıl alırım