Toptan Doktor Eldiveni

Toptan Doktor Eldiveni

Toptan Satış
mehmetkurt10@hotmail.com
Whatsapp ve Tel No: +90 542 229 10 90


Talep Formu:
Toptan Satış
mehmetkurt10@hotmail.com
Whatsapp ve Tel No: +90 542 229 10 90

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan doktor eldivenleri doktorlar tarafından kullanılan, sağlık ve hijyen açısından gerekli olan ürünlerdir. Hastanelerin en hijyenik ortamlar olması gerektiği düşünüldüğünde, her doktorun doktor eldiveni takması mutlaka zorunludur.

DOKTOR ELDİVENİ NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Muayene esnasında doktorların taktıkları doktor eldivenleri, hem hijyen hem de sağlık adına çok önemlidir. Bu eldivenler sayesinde hastalar, olası mikroplardan korunmaktadır. Zira doktorun hastanın yaralı bölgesine direk elle teması çok sakıncalıdır. Bu anlamda her doktorun doktor eldivenlerinden kullanması gerekmektedir. İçerisinde birçok hastalığı barındıran hastaneler, içinde çalışan personel ve doktorlarca hijyen kurallarına uygun olarak işletilirse, hem doktorlar, hem de hastalar daha rahat edebilirler. Her branşın doktoru elbette eldiven takmayabilir. Ancak en kolay mikrop kapan organların tedavi sürecinde ve muayenesi esnasında toptan doktor eldivenlerinden mutlaka yararlanılmalıdır. Diş hekimlerini bu duruma örnek olarak gösterebiliriz. Muayenelerin vazgeçilmez ürünü olan doktor eldivenleri, diş doktorları tarafından kesinlikle kullanılmalıdır.

Toptan doktor eldivenlerinin pudralı, pudrasız, lateks, nitril ve vinil olmak üzere beş çeşidi bulunmaktadır. Bu eldivenler yapılan muayeneye göre seçilmelidir. Latekse karşı alerjisi olan bir doktor, nitril ya da vinil eldivenlerden kullanabilir. Ameliyat eldiveni olarak da bilinen doktor eldivenleri, hijyen gerektiren durumlarda mutlaka kullanılmalıdır. Bir doktor, tedavi yöntemine ve sürecine göre kendisine en uygun eldiveni seçip kullanmalıdır. Pudraya ve latekse karşı alerjisi olan doktorlar, vinil ve nitril eldivenlerden alabilirler. Özellikle vinil eldivenler en ekonomik doktor eldivenlerinden biridir. Ayrıca vinil eldivenlerin geçirgenlik oranı daha yüksektir. Doktor eldivenleri beyaz, mavi ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Toptan doktor eldivenleri sağlık ve hijyen gerektiren durumlarda kullanılarak mikrop ve virüslerin bulaşmasını önlemektedir. İsteğe bağlı olarak pudralı ya da pudrasız eldiven çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Doktor eldivenleri uygun fiyatlarda olup, doktorlara pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Bir doktorun topluma ve hastalarına karşı olan sorumluluğu gereği, hijyen kurallarına uyması gerekmektedir. Bu bağlamda çalışma hayatının zorunluluğu olan doktor eldivenlerinden mutlaka kullanmalıdır. Elleri korumak, tüm vücudu korumak anlamına geldiğinden ellerin ve vücudun korunması için mutlak doktor eldivenlerinden faydalanılmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleMehmet
Tek kullanimlik maske ve eldiven temin edebilirim.muhammed rıza demirtaş
3 katlı cerrahi maske vinil ya da nitril eldiven ve dezenfektan toptan alınması gereken miktar ve marka özellikleri ile belirterek fiyat teklifinizi dr.m.rizademirtas@gmail.com eposta adresime atar mısınız