Toptan Diş Fırçası

Toptan Diş Fırçası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan diş fırçası çeşitlerimiz ile ağız bakımınızda daha sağlıklı sonuçlar alacaksınız. Diş fırçası çeşitlerimizden kendinize uygun olanları seçerek ağız ve diş sağlığınızı korumuş olacaksınız. 

NE TÜR BİR DİŞ FIRÇASI SEÇMELİYİM ?

Günlük yaşamın zorunlu ihtiyaçlarından biri olan diş fırçaları ağız ve diş yapınıza uygun olarak seçilmelidir. İnsanların beslenme ihtiyaçlarını gerçekleştirmelerinin ardından zamanla yıpranan ve çürümeye başlayan dişler gün içinde düzenli olarak fırçalanmalıdır. Diş temizliğiniz açısından büyük önem taşıyan diş fırçaları sağlıklı ve beyaz gülüşlerinizin en büyük nedeni olacaklardır. Doğru diş fırçası seçimi sağlığınız açısından çok önemlidir. Seçtiğiniz diş fırçası ağız yapınıza, diş etinize ve diş yapınıza uygun olmalıdır. Bu özelliklere göre yumuşak, sert ya da orta sertlikte bir diş fırçası bulabilirsiniz. Birçok özellikte diş fırçaları satışa sunulmaktadır günümüzde. Teknolojik gelişmelerle birlikte diş fırçalarının fonksiyonları arttırılmıştır. Üretilen elektronik tarzda diş fırçaları sizlere rahat bir kullanım sunmaktadır. Küçük bir ağız yapısına sahipseniz, küçük başlıklı diş fırçaları kullanmalısınız. Büyük bir ağız yapınız varsa, büyük başlıklı diş fırçalarından yararlanabilirsiniz. Kadın, erkek, çoluk çocuk her yaştan insan için özel olarak üretilmiş diş fırçası çeşitleri son derece ekonomik fiyatlardadır. Seçmiş olduğunuz diş fırçalarının kıl demetleri ne kadar fazla olursa, dişleriniz o kadar iyi temizlenir. Uç kısımları yuvarlatılmış olarak tasarlanan diş fırçaları, düz kesimli kıla sahip olan diş fırçalarına göre daha iyi verim sağlarlar. Diş fırçalarındaki kıl sertliği diş yapınıza ve diş eti durumunuza uygun nitelikte olmalıdır. Yumuşak kıllı diş fırçaları diş aralarına daha iyi girerler. Çünkü bu diş fırçaları esnek yapıdalardır. Sert kıllı diş fırçaları diş eti çekilmelerine neden olabilmektedir. Aldığınız diş fırçalarının kullanım şeklini iyi bilmek durumundasınız. Kullanmış olduğunuz diş fırçaları dişlerinizde ve diş etlerinizde herhangi bir sorun yaratmıyorsa, o fırçanın kullanımına devam edebilirsiniz. Farklı fonksiyonlarda diş fırçasına ihtiyacı olan insanlar elbette olabilir. Genel olarak tavsiye edilen diş fırçaları, dört sıralı kıl demeti olan, naylon kıllara sahip normal diş fırçalarıdır. Yani orta sertlikteki bir diş fırçası her zaman idealdir. Bu tarzdaki diş fırçaları ile ağzınızda oluşacak bakteri plakları yok olacaktır. Ağzınızdaki hijyen fazlasıyla sağlanacaktır. Diş fırçalarınızı 3 ya da 6 ay süreyle düzenli olarak değiştirmeyi unutmamalısınız.

Doğru diş fırçasını seçmek düşünüldüğünden de ciddi bir iştir. Birçok modelde, şekilde ve boyutta bulunan diş fırçalarından hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız, işte size rehberlik edecek bazı ipuçları:

* Bir diş fırçasının ağzınızın tüm alanlarına ulaşmasını istiyorsanız, küçük başlı ve yumuşak kıllı diş fırçalarından kullanabilirsiniz. Bu tür diş fırçaları ağzınızın içindeki tüm alanlara ulaşabilmektedir.

* Diş fırçasının sapı, baş biçimi ve kıl biçimi farklı formlarda bulunabilir. Örneğin, kaymaz saplı veya esnek boyunlu diş fırçalarına rastlayabilirsiniz. Öte taraftan baş biçimi sivri ya da dikdörtgen olan diş fırçaları görebilirsiniz. Diş fırçalarının kıl biçimleri dalgalı, düz ya da konik biçimli olabilir. Bütün bu farklılıklar içerisinde sizin için en rahat olan diş fırçasını seçmelisiniz.

* Üretimi yapılan diş fırçası çeşitlerinden biri de pilli diş fırçalarıdır. Fırçalama güçlüğü çeken bireyler bu tür fırçalardan kullanabilirler.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle