Toptan Derin Dondurucu Ve Derin Dondurucu İmalatı

Toptan Derin Dondurucu Ve Derin Dondurucu İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan derin dondurucu ürünlerinden sipariş vererek yiyeceklerinizi dilediğinizce saklayabilirsiniz. Geniş iç hacme sahip derin donduruculardan almanın şimdi tam zamanı.

DERİN DONDURUCU MODELLERİ

Derin dondurucu ürünlerinden satın alarak gıdalarınızı uzun süre hiç bozulmadan saklayabilirsiniz. Toptan derin dondurucular arasından seçim yaparken enerji tasarruflu modellerden seçmeye özen göstermelisiniz. Derin dondurucular 24 saat çalışmak zorunda olduğundan elektrik faturanızın yüksek tutarlarda gelmesine neden olabilir. Ancak doğru enerji tüketimine sahip bir derin dondurucu fatura masraflarınızı azaltabilir. Sürekli aktif olmak zorunda olan derin dondurucular uygun bir ses düzeyinde çalışmalıdır. Derin dondurucu imalatı ile farklı boyutlarda ürünler tasarlanmaktadır. Bu sebeple derin dondurucuyu kullanacağınız alan, hangi boyutta bir derin dondurucu seçmeniz konusunda size ipucu verecektir.

Derin dondurucular uygun derecelere ayarlanmalıdır. -21 dereceden daha soğuk bir derece modu seçerseniz, gıdalarınızın ömrü kısalabilir. Hatta gıdalarınızda bozulmalar görülebilir. Derin donduruculara koyacağınız gıdalar fazla ise, geniş hacimli modellere göz atmalısınız. Örneğin bu durumda 3 çekmeceli derin donduruculardan satın alabilirsiniz.

Derin dondurucularda saklanan ürünler çözüldükten sonra, tekrar derin dondurucuya konmamalıdır. Çözülüp yeniden dondurucuya konan gıdalar muhakkak bozulacaktır. Toptan derin dondurucu modelleri arasından iç dizaynı geniş ve raf düzeni yerinde olan ürünlerden satın alabilirsiniz. Derin dondurucu imalatı ile bütçenize uygun modeller tasarlanmaktadır.

Derin dondurucular doğru şekilde kullanıldığı vakit yiyecekleri uzun süre saklayabilmektedir. Dayanıklı yapılardaki derin donduruculardan alarak gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucularınızı temizlerken içindeki besinleri soğuk bir alana almalısınız. Ve derin dondurucunuzu yüzey temizleyicisi ve kuru bir bez ile güzelce temizlemelisiniz.

Derin dondurucu imalatı ile dayanıklı ve uzun ömürlü dondurucular üretilmektedir. Yiyeceklerinizin ömrünü uzatan derin dondurucularda, yiyeceklerinizi 9 ay süresince saklayabilirsiniz. Derin dondurucu imalatı ile sandık tipinde dondurucular da imal edilmektedir. Farklı modellerdeki derin donduruculardan 3, 4, 5, 6, 7 çekmeceli ürünlere göz atabilirsiniz. Ekonomik fiyatlı bir derin dondurucu almak isterseniz, sandık tipi donduruculardan satın alabilirsiniz. Derin dondurucularınızda dondurulmuş gıdaları, patates kızartmalarını, ekmek, kek, kurabiye, balık, çiğ kırmızı et gibi besinleri saklayabilirsiniz. Sulu hamurları, pişmiş makarnaları, kültürlenmiş süt ürünlerini ise asla derin dondurucularda tutmamalısınız.

Derin dondurucu ürünleri neredeyse her evde bulunmaktadır. Evlerde, yazlıklarda ve birçok iş yerinde hayatı kolaylaştıran derin donduruculardan kullanılmaktadır. Genellikle ev tipi ya da sanayi tipi derin dondurucular ilgi görmektedir. Yeni evlenecek çiftlerin dahi çeyizlerinde yer alan bu ürünler, bazı önemli hususlar dahilinde seçilmelidir. Derin dondurucu seçiminde ürünün yatay olarak mı, yoksa dikey olarak mı alınacağına karar verilmelidir. Derin dondurucuların haznelerinde yiyecek saklama süreleri ve bu yiyecekleri şoklama süreleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple derin dondurucu seçiminizde, ne tür bir özelliğe sahip dondurucuya ihtiyacınız olduğunu önceden belirlemeli ve alışverişinizi bu doğrultuda gerçekleştirmelisiniz. Derin dondurucunun kullanım amacı ve dış görünüşü, enerji tüketimi gibi özellikleri seçimlerinizde belirleyici olmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleSerdar
100 adet Sandık tipi 401 ltSerdar
100 adet Sandık tipi 401 ltOrhan KILIÇ
Merhaba : Şirketimiz bayilerine verilmek üzere 30 ve üzeri mini üsten kapaklı derin dondurucu almak istemekteyiz. Ürünleriniz ve fiyatlarınız hakkında bilgi rica ediyorum