Toptan Defter Kabı

Toptan Defter Kabı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan defter kapları defter ve kitapların temiz görünmesini sağlayan önemli okul ürünleridir. Kaplama kağıtlarıyla kapladığınız defter ve kitaplar, eğitime ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Şeffaf kaplama kağıtları, çeşitli figürlerden oluşan kitap ve defter ölçüsünde hazırlanmış hazır kaplama kağıtları seçenekleriniz arasında bulunmaktadır.

PRATİK DEFTER KAPLARI

En gerekli okul kırtasiye malzemelerinden biridir defter kapları. Anne, baba ve çocukların okul dönemlerinde yaptıkları okul alışverişlerinde heyecanla seçtikleri defter kaplama kağıtları, birbirinden farklı desenleriyle alıcısını kendisine hayran bırakmaktadır. Bilhassa en çok sevilen çizgi film karakterlerinin yer aldığı defter kapları öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasındadır. Defter kapları eğitim öğretim hayatının bir parçasıdır.

Barbie, çilek kız, örümcek adam, cars gibi çizgi film karakterlerinden oluşan defter kapları, özellikle küçük yaşlardaki öğrencileri mutlu etmektedir. Bu kaplar sayesinde öğrenciler defterlerini severek kullanmaktadır. Defter kapları iki şekilde satılmaktadır. İlki, rulo şeklindeki kaplardır. İkincisi, defter ve kitap boyutuna göre özel olarak hazırlanmış hazır kaplardır. Rulo şeklindeki kapları, bir makas yardımıyla kitap ve defter ölçüleri doğrultusunda bizzat kendimiz kesmekteyiz. Hazır kaplama kağıtlarında böyle bir durum yoktur. Onlar zaten hazır ölçülerle üretildiği için, sizin yapmanız gereken tek iş onları kitap ya da defterlerinize geçirmek olacaktır. Hazır defter kaplarının önemli bir avantajı da şudur; bu tarz kaplama kağıtları bir zaman sonra çıkartılarak başka defter ya da kitaplarda yeniden kullanılabilirler. Yani, onları uzun yıllar boyunca yırtılmadan ve yıpranmadan kullanabilirsiniz. Klasik kaplar aynı şansı size vermezler. Onları, bulundukları defter ya da kitaplardan çıkarmak yıpratıcı bir süreç olabilir. O esnada kap yırtılabilir ve tekrar kullanılmayacak hale gelebilir. Hazır kaplama kağıtlarıyla ekstra masraf derdinden kurtulursunuz.

Defter kaplamak ne kadar kolay gibi görünse de aslında zahmetli bir iştir. Klasik rulo şeklindeki defter kapları büyük bir titizlikle kesilerek kaplamaya hazır hale getirilir. Eğitim öğretim yılına tertipli ve düzenli bir şekilde başlamak için, defter kaplarından mutlaka almalısınız. Okul hayatınıza renk katacak birbirinden farklı defter kapları uygun toptan fiyatlarla sizlerin olabilir. İyi alışverişler.

Okul ihtiyaç listesinin en tepesinde bulunan defter kapları defter ve kitap sayısına göre alınmalıdır. Bu ürünlerden dilerseniz şeffaf olanları, dilerseniz farklı renk ve desenden oluşan kapları ya da hazır kapları satın alabilirsiniz. Rengarenk desen ve şekillerden oluşan defter kapları ile okul heyecanını sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Defter kapları şüphesiz, okul hazırlıklarınızı kolaylaştırmaktadır. Onlar sayesinde defter ve kitaplarınızı çantalarınızda büyük bir keyifle taşıyabileceksiniz. Defter kaplarının yardımıyla kitap ve defterlerinizi daha uzun süreler daha temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hazır defter kaplarıyla defter kaplamak oldukça zahmetsiz bir iştir. Rulo şeklindeki defter kaplarıyla defter kaplamak içinse; defter ya da kitap, kap, makas ve bant gerekmektedir. Kitap ve defterlerinizi saran defter kapları işlem sonunda mutlaka etiketlenmelidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle