Toptan Dambıl Ve Dambıl İmalatı

Toptan Dambıl Ve Dambıl İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan dambıl setlerimizden plastik, krom ya da alüminyum kaplamalı modelleri tercih edebilirsiniz. Spor tutkunları için imal edilen dambıl setlerimiz farklı ağırlıklara sahiptir.

DAMBIL SETLERİ

Fitness aletleri grubuna giren dambıl setleri vücudunu geliştirmek isteyenlerin, vücudunu sıkılaştırmak ve forma sokmak isteyenlerin en çok kullandığı spor aletlerindendir. İki tarafında birer ağırlık plakası bulunan dambıllar, farklı ağırlıklara sahiptir. Özellikle kas boyutunu arttırmak isteyenler ve kuvvetini çoğaltmak isteyenler bu spor aletlerinden sıklıkla yararlanırlar. Dambıl aletleriyle doğru şekilde çalışıldığında vücudunuzun birçok kası çalışmış olur. Özellikle kol, omuz, sırt ve göğüs kaslarınız bu aletlerle çok iyi çalışır. Toptan dambıl setlerinin imalatında çelik, krom, dökme demir gibi malzemeler kullanılmaktadır. Toptan dambıl setlerinden uzun süreler faydalanmak istiyorsanız, çelik ve krom ile üretilen dambıllardan almalısınız. İmalatında dökme demir kullanılan dambıllar da oldukça dayanıklı ürünlerdir. Dambıl imalatında malzeme kriterlerini iyi değerlendirmek gerekir. Sağlam malzemelerden üretilen spor aletleri size daha çok yarar sağlayacaktır.

DAMBIL SEÇİMİ NASIL YAPILMALIDIR?

Daha sağlıklı antrenman için kullanışlı dambıl ürünlerinden almak gerekir. Sakatlık gibi olumsuzlukların önüne geçmek için kaliteli spor ekipmanlarından yararlanmalısınız. Ağırlık eklenen dambıllar verimli bir spor seansı için idealdir. Set set çalışacağınız dambılların ağırlıklarını sırasıyla arttırabilirsiniz. Öte yandan dambılınızın barının uygun uzunlukta olmasına dikkat etmelisiniz. Dambıl imalatında ergonomik yapıda ürünler ortaya çıkarılmakta ve dambılların bar uzunluğu sporcunun hareket alanını kısıtlamamaktadır. Toptan dambıl setlerimizden uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Bu ürünler hem kullanışlı, hem dayanıklı, hem de kişiyle uyumlu ürünlerdir.

Dambıllarınız ile evinizde de çalışabilirsiniz. Taşınabilir yapıda olan dambıllar seyahat ederken bile spor yapabilme imkanı verirler sizlere. Onlardan evlerinizde de faydalanabilirsiniz. Günlük bir spor programı yaparak, egzersizlerinizde dambılı kullanabilirsiniz. Vücudunuzun neresinin çalışmasını istiyorsanız, o bölgeye ağırlık vermelisiniz. Başlangıç için 5 kiloluk dambıllardan kullanabilirsiniz. Dambıl çalışmalarınızı oturarak ya da ayakta gerçekleştirebilirsiniz. Egzersizlerinizi set set yapmalı, arada ufak molalar vermelisiniz. Yaşınıza, kilonuza ve genetik yapınıza göre bir dambıl seti almalısınız. Dambıl imalatı ile farklı ağırlıklarda dambıl üretilmektedir. Hem ucuz olan hem de az yer kaplayan bu aletler ile çok ciddi kas yapabilir ve kuvvet kazanımları elde edebilirsiniz.

Sadece dambıl kullanarak ciddi boyutta bir kas yapısına sahip olabilir ve direncinizi büyük ölçüde arttırabilirsiniz. Dambıl kullanarak triseps egzersizleri yapabilirsiniz. Dambıl kullanarak yapacağınız diğer bir egzersiz türü biceps egzersizidir. Dambıllardan yararlanarak kardiyo şınav egzersizleri, orta seviyeli trisep egzersizleri, sırt egzersizleri, üst bacak egzersizleri, omuz ve üst bacak egzersizleri yapabilirsiniz. Dambıllar sayesinde sağlam antrenmanlar yapmak mümkün. Salonlara para verecek durumu olmayan insanlar dambıl setleriyle salonda yapılabilecek birçok hareketi evlerinde uygulayabilirler. Üst vücut gelişimine katkı sağlayan bu aletler ile vücudunuzu geliştirebilir, yorucu bir günün stresini üzerinizden atabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizlekazım
DAMBIL ÇEŞİTLERİ VE FİYATIkazım
DAMBIL ÇEŞİTLERİ VE FİYATIAlpaslan Varol
merhaba, İngiltereye ihraç edilecek Dambıl ve Ağırlık arayışındayız.Alpaslan Varol
merhaba, İngiltereye ihraç edilecek Dambıl ve Ağırlık arayışındayız.