Toptan Cüzdan

Toptan Cüzdan

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan cüzdan çeşitlerimiz her tarza uygun modellerle farklılık yaratıyor. Hem klasik hem de spor yönüyle kullanabileceğiniz cüzdanlar cebinize uygun fiyatlarla burada. 

BAYAN VE ERKEK CÜZDAN MODELLERİ

Para, kimlik ya da kredi kartları gibi önemli eşyalarınızı koyduğunuz cüzdanlar yılın modasına uygun olarak hem bayan hem de erkeklere özel şekilde üretiliyor. Farklı dizaynlara sahip cüzdanlar günlük yaşamınızın vazgeçilmezi olacaklar. Bayanların farklı aksesuarlarla kombinledikleri cüzdanlar her ebatta satışa sunulmaktadır. Bayan cüzdan modelleri spor kıyafetlerle ya da klasik kıyafetlerle kullanılacak çizgide üretilmektedir. Farklı moda anlayışlarının bir yansıması olarak ortaya çıkan cüzdanlar rengarenk ve birbirinden ilginç süslemelerle tasarımdaki yerini alıyor. Genel olarak deri ya da suni deri olarak imal edilmektedir cüzdanlar. Yıllarca modası geçmeden kullanabileceğiniz cüzdanlar desenli, toka detaylı ya da sade modelleriyle dikkat çekiyor. Bayanlar için üretilmiş cüzdanlarda bozuk para bölümü, kimlik koyabileceğiniz bir bölüm ve kredi kartlarınız için ayrılmış bölümler bulunmaktadır. Spor bir giyim tarzına sahipseniz, spor kıyafetlerinizle uyumu yakalayacak bir cüzdan modeli seçmelisiniz. Son derece kullanışlı ve pratik spor cüzdanlar su geçirmeyen hafif malzemelerden üretilmiştir. Erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri olan cüzdanlar genellikle deri olan modellerden seçilmektedir. Kredi kartları için ayrılmış özel bölmeler, şeffaf olarak tasarlanmış kimlik bölmeleri, kağıt para bölümleri ve bozuk para bölümleri gibi özellikleri bulunan erkek cüzdanları, hem resmi ortamlara hem de gündelik yaşama uygun olarak üretilmektedir. Kanvas malzemelerden üretilmiş sportif erkek cüzdanları hem hafif hem de rahat bir kullanıma sahiptir.

CÜZDAN SEÇİMİNİZ NASIL OLMALI ?

Hem bayan hem de erkekler için büyük önem taşıyan cüzdanlar bir çok önemli eşyamızın taşıyıcılığını yapmaktadır. Cüzdanda kalite, kullanışlılık ve kıyafetinize uyum gibi özellikler elbette önemlidir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz, dayanıklı bir cüzdan istiyorsanız deriden üretilmiş bir cüzdan almalısınız. Hava alabilen yapıda olan deri cüzdanlar, deri gibi  doğal malzemelerden üretilmiştir. Bayanlar çantalarında ya da ellerinde cüzdanlarını taşırken, erkekler genelde arka ceplerinde cüzdanlarını taşırlar. Bu nedenle erkek cüzdanları terleme yapar. Terleme durumu yaşamak istemeyen erkekler kesinlikle deriden üretilmiş cüzdanlar seçmelidir. Deri cüzdanlar son derece sağlıklı cüzdanlardır. Sağlamlıklarıyla tanınan deri cüzdanlar hem bayanların hem de erkeklerin cüzdan ihtiyacını en yüksek düzeyde karşılamaktadır. Ne tür bir cüzdan almayı düşünüyorsanız düşünün, ilk önce kişisel alışkanlıklarınıza uygun anlamda bir cüzdan almaya özen gösterin.

Günlük değil de ömürlük bir cüzdan arayışına girdiyseniz, günlük hayatınızda yanınızdan hiç ayırmadığınız bu aksesuarları büyük bir titizlikle seçmelisiniz. İlk yapmanız gereken şey, alacağınız cüzdanın faydalı olmasını mı, yoksa şıklığınızı tamamlamasını mı istiyorsunuz, buna karar vermelisiniz. Günlük hayattaki ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir cüzdan modelinden yana seçiminizi yapabilirsiniz. Kaliteyi ve şıklığı bir arada görmek isteyen bireyler fermuarlı cüzdanlardan satın alabilirler. Aradığı her şeyi tek bir yerde bulmak isteyen hanımlar var ise, onlar da küçük çanta boyutundaki cüzdanlardan kullanabilirler. Deri cüzdanlardan vazgeçemeyen bir kişiyseniz, deri cüzdanınızın bakımına dikkat etmelisiniz. Onu çok yüksek güneş ışığına maruz bırakmamalı, nemli ortamlardan korumalısınız. Ayrıca arada sırada deri cüzdanınızı parlatma bezleri vasıtasıyla silmelisiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleBüşra Funda Yıldız
Merhaba ürünleri görmek istiyorum