Toptan Çuval Ve Çuval İmalatı

Toptan Çuval Ve Çuval İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çuval ürünleri taşıma faaliyetlerine ve içine konulacak ürünlerin özelliklerine göre farklı kalınlıklarda ve gramajlarda üretilmektedir. Yuvarlak dokuma makinelerinde imalatı yapılan çuvallar farklı sıklıklarda işlenebilmektedir. 

ÇUVALLARIN KULLANIM ALANLARI VE ÇUVAL ÇEŞİTLERİ

Toptan çuval ürünleri genellikle taşıma ve ürünlerin istiflenmesi konusunda kullanılmaktadır. Çuvallar sayesinde her türlü ürünü sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşıyabilir ya da stoklayabilirsiniz. Çuval imalatı esnasında ürünlerin ağız kısımları makine dikişi ile kapatıldığından, çuvalları dilediğiniz zaman güvenle hiç zorlanmadan açabilirsiniz. Paketleme sisteminin bir sonucu olarak, çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır çuvallara. Ekonomik toptan çuval fiyatlarından yararlanmak için, toptan olarak satışa sunulan çuval ürünlerine yönelmelisiniz.

Çuvalların içerisinde her türlü kışlık ya da yazlık ürünü kolayca saklayabilirsiniz. Ürün çeşitliliğiniz fazla ise, her ürününüz için farklı renklerde bulunan  çuvallardan kullanabilirsiniz. Çuval imalatı ile hava almayan nitelikte sağlam yapılı çuvallar üretilmektedir. Bu çuvallarda yiyeceklerinizin bozulma ihtimali çok düşüktür. Çünkü bu çuvalların bayatlamayı ve bozulmayı önleyen iç yapıları bulunmaktadır. Bu sebeple, toptan çuval ürünlerimizi aylarca saklayabilirsiniz. Çuval imalatı ile farklı boyutlarda çuvallar tasarlanmakta ve üretimi yapılmaktadır. Dilerseniz farklı renk gruplarına sahip çuvallardan satın alarak, çuvalınızın içindeki ürünü dışarıdan rahatlıkla görebilirsiniz. Çuvallar değişik özellikte bulunan birçok ürünü rahatlıkla taşıyabilmektedir. Çuval imalatı sayesinde çok çeşitli çuval modelleri tasarlanmaktadır. Üretimi yapılan çuval çeşitlerine şöyle bir göz atalım:

  1. PP DOKUMA ÇUVALLAR: PP dokuma çuvallar müşteri talebine göre farklı ağırlık kapasitelerine sahip olarak üretilebilirler. Pirinç, un, buğday, kum, kömür, gübre, inşaat atıkları, hayvansal yemler gibi birçok malzemeyi bu çuvallarda muhafaza edebilirsiniz.
  2. PAMUKLU BEZ ÇUVALLAR: Pamuklu bez çuvalların imalatında % 100 ham pamuk dokuma kullanılmaktadır. Bu tarz bez çuvallarda su bazlı baskılar kullanabilirsiniz.
  3. KÖRÜKLÜ ÇUVALLAR: Üst üste stoklayacağınız ürünleri bu çuvallara koyarak, müşteri bilgilerinin çuval üzerinde rahatlıkla görünebilmesini sağlayabilirsiniz.
  4. PP VENTİLİ ÇUVAL: Çimento, alçı ya da kimyasal birçok ürünü PP ventili çuvallara koyabilirsiniz. PP ventili çuvallar oldukça uzun ömürlü ve hafif yapılı çuvallardır.
  5. BOPP LAMİNASYONLU ÇUVAL: Bu tarz çuvallar görselliği ve farkındalığı ön plana çıkaran çuvallardır. Tek ya da çift yüzlü olarak kullanılabilirler.
  6. PERFORELİ ÇUVAL: Perfore işlemine tabi tutulan bu çuvallarda ürünün hava alması sağlanmaktadır.
  7. PP ÇUVALLAR: PP çuvallar farklı renk ve gramajlarda kullanılabilirler. PP çuvallar ile her türlü tarımsal ürünü, bakliyat ürününü ya da endüstriyel ürünü rahatça taşıyabilirsiniz. Genişlikleri genellikle 25 cm ile 85 cm arasında değişmektedir.
  8. PP HARAR ÇUVALLAR: % 100 poliproplilenden imal edilen bu çuvallar 85 cm ile 155 cm arasında değişebilen genişliğe sahiptir. Tekstil ürünlerini, saman, iplik, pamuk, haşhaş, elyaf gibi tarım ve sanayi malzemelerini bu çuvallarla taşıyabilir ve onları bu çuvallarla depolayabilirsiniz.
  9. PP CAM ÇUVAL: % 100 poliproplilenden üretilirler ve genişlikleri 25 cm ile 85 cm arasında değişkenlik gösterebilir. Genelikle patates için kullanılan PP cam çuvallarda biber, fasulye, patlıcan, erik gibi sebze ve meyveleri taşıyabilirsiniz. PP cam çuvalların içerisindeki her türlü ürün dışarıdan kolaylıkla seçilebilmektedir. Bu sebeple, PP cam çuvallar tarım ve sanayi sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle