Toptan Çorap

Toptan Çorap

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çorap ürünlerimiz ile çorap çekmecenizi doldurun. En önemli iç giyim ürünlerinden olan çoraplar ile ayaklarınız rahat etsin. Kıyafet kombinlerinizin bütünlüğünü tamamlayacak birbirinden çeşit çorap ürünlerinden dilediğinizi seçip alabilirsiniz. 

ÇORABINIZA DİKKAT EDİN

İç giyimin önemli ürünlerinden olan çoraplar, ayak sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Dilerseniz klasik kıyafetlerle, dilerseniz spor kıyafetlerle bu çorapları değerlendirebilirsiniz. Çoraplar, kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz, kaliteli malzemelerden üretilmiş son derece rahat çoraplar vardır. İçindeki kaliteli malzemeler sayesinde, ayaklarınız kötü kokmaz ve uzun süreli kullanımlarda ayaklarınız terlemez. Lastik yapıları oldukça sağlam olan çoraplar, hareketli olmanız durumunda ayağınızdan asla çıkmazlar. Her boy uzunluğuna göre kısa ya da uzun olarak tasarlanmış, her mevsim için özel olarak üretilmiş çorap çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayak bileği üstü, ayak bileği hizası ve altı çorap çeşitlerimiz mevcuttur. Üstelik her renkten, desen desen ya da düz renk seçenekleri ile. Ayaklarınız bu çoraplar ile rahat edecek. Üstelik çocuklar için özel olarak üretilmiş, birbirinden sevimli çizgi film karakterlerinden oluşan çoraplar bulunmaktadır. Kış mevsiminin soğuk günlerinde ayaklarınızı ısıtacak pamuklu çoraplar sunuyoruz sizlere. Burun ve topuk kısımları dolgulu çoraplarımız ile ayak rahatlığını yakalayacaksınız. Kalitesiz malzemelerle üretilmiş çoraplardan almamalısınız. Bu çoraplar ayaklarınıza hava aldırmaz ve ayaklarınızı terletir. Bunun sonucunda, ayaklarınızda bazı rahatsızlıklar görülebilir. Mutlaka ayak sağlığınızı destekleyecek ve koruyacak nitelikteki çoraplardan almalısınız.

MEVSİMİNE UYGUN ÇORAPLAR

Sağlıklı ayaklar için kaliteli ayakkabılar ne kadar önemliyse, ayakkabının içine giyeceğiniz çoraplar da ayak sağlığınız için bir o kadar önemlidir. Çorap alırken, alacağınız çorabın ham maddesinin ne olduğunu iyice araştırın. Kaliteli ipliklerden üretilmiş çoraplar yazın ayağınızı terletmediği gibi, kışın da ayağınızı üşütmez. Her türlü hava koşullarına karşı ayaklarınızı koruyabilirler. Kaliteli çoraplar ayağınızı kokutmaz, lastik kısımları ayağınızı sıkmaz ve ayağınızı mükemmel bir şekilde sarar. Aldığınız her bir çorabı, ayak sağlığı açısından yıkayıp ütülemekte fayda var. Çoraplar, ayaklarımızı her zaman dış etmenlere karşı korurlar. Kış ayları yaklaşırken, çorap ihtiyacımız artar. Soğuk kış günlerinde kalın çoraplar giymekten ziyade, ayağınızı sıcak tutan çoraplar giymelisiniz. Yazın kavurucu sıcaklarında ise, ayağınızı terletmeyen çoraplar tercih etmelisiniz. Çorap seçimi yaparken pamuktan, bambudan, modaldan, viskodan, yün ve kaşmirden, angora ve ipekten oluşan çoraplar tercih etmeliyiz. Firmamızda  alım gücünüze ve zevkinize uygun her türlü çorap çeşidi bulunmaktadır. Çorap alırken rejenere ipliklerden ( geri dönüşüm iplikleri) üretilmiş çoraplar almamaya özen gösterin. Bu ipliklerde kimyasal oranı fazla olduğu için, onunla üretilmiş çorapları kullanmak sağlık açısından tehlikeli olur. Ayaklarınızda mantar, terleme ve yanma gibi ciddi rahatsızlıklar görülebilir. Alacağınız kaliteli çoraplar ise, ayaklarda hiç bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermez. Konfor açısından da son derece uygundurlar. Ayağınızı kaliteli ipliklerden üretilmiş çoraplar ile koruma altına alabilirsiniz.

"Dost başa düşman ayağa bakar" sözünden yola çıkarak çorap seçiminizi ciddiye almalısınız. Örneğin, kıyafetinize göre çorap giyebilirsiniz. Ayakkabınızın veya pantolonunuzun renginde bir çorap giymeniz yerinde olacaktır. Beyaz renkli çorapları genellikle spor yaparken spor ayakkabınız ile kullanmalısınız. Doğal bir görünüm elde etmek isteyen bay ve bayanlar elbiselerinin ya da taşıdıkları kıyafetlerin renginde çorap kullanabilirler. Zira şık ve zarif görüntünüzü yanlış tonda giyilen bir çorapla yerle bir edebilirsiniz. Çoraplar, hem erkek hem de bayan giyimin önemli bir parçasıdır. Üzerinizdeki kıyafete gösterdiğiniz aynı özeni, çorabınıza da göstermelisiniz. Mükemmelliğin ayrıntılarda gizli olduğu unutulmamalı, çorap seçimi kıyafete uygun olarak yapılmalıdır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle