Toptan Çöp Torbası

Toptan Çöp Torbası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çöp torbası ürünleri en önemli temizlik ürünlerinin başında yer almaktadır. İçinde yaşanılan her ortama hijyen hususunda büyük kolaylıklar ve önemli çözümler sağlayan çöp torbaları, en sık sipariş verilen ürünler listesinin zirvesinde bulunmaktadır.

ÇÖP TORBALARININ ÖNEMİ

Plastik sanayinde meydana gelen gelişmeler sayesinde çöp torbalarının üretimi artmış, ürün çeşitliliği çoğalmıştır. Çevremizde oluşan çöpleri bir takım temizlik faaliyetleriyle önlemekteyiz. Bu faaliyetlerde kullandığımız çöp torbaları, biriken bir takım atığın çevreye yayılmasını önlemekte ve bu atıkların halkın sağlığını tehdit etme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Çöp torbalarında tutulan çöpler, etrafa koku yaymamaktadır. Artan nüfusla beraber, çöp torbası ihtiyacı da büyük ölçüde artmaktadır. Bu durumda ihtiyacınız doğrultusunda çöp torbası temin etmelisiniz. Farklı özelliklere sahip çöp torbaları kullanım yerinize ve amacınıza uygun olmalıdır. Ayrıca bu torbalar, çöp kovanızın ölçülerine uygun olarak seçilmelidir. Bu hususlar doğrultusunda artık çöp torbası rengine karar verebilirsiniz. Dilediğiniz renkteki çöp torbalarını tercih edebilirsiniz. Renkli çöp torbalarıyla çöplerinizi uzun süre saklayabilir ve çöplerinizin dışarıdan görünmesini önleyebilirsiniz.

Çevre duyarlılığı açısından, geri dönüştürülebilir plastik malzemelerden imal edilmiş çöp torbalarını tercih etmelisiniz. Bu ürünler, doğaya en az zarar veren ürünlerdir çünkü.

ÇÖP TORBALARININ MEVCUT ÖLÇÜLERİ

Çöp torbaları çoğunlukla küçük, orta ve büyük ölçülerde üretilmektedir. Battal ve jumbo boyları bulunan çöp torbaları ise; endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Küçük boylardaki çöp torbaları genellikle ev ve ofis ortamlarında kullanılmaktadır. Bu torbaların ölçüleri 40 x 45 ya da 50 cm'dir. Dilerseniz kokulu olarak satılan küçük boy çöp torbalarından kullanabilirsiniz.

Orta boy çöp torbaları, 55 x 60 ya da 65 cm ölçülerinde üretilmektedir. Çöp kovalarınızı her gün değil de, iki günde bir boşaltıyorsanız, orta boylarda bulunan çöp torbalarından kullanabilirsiniz.

Büyük boy çöp torbaları 65 x 80 veya 85 cm ölçülerine sahiptir. Ebatları büyük olan bu çöp torbalarına daha ağır çöpler atılabilmektedir. Bu nedenle büyük çöp torbası ürünlerinin sızdırmayan, yırtılmayan, sağlam nitelikte olanlarını satın almaya özen göstermelisiniz. Apartman çöplerinizi büyük çöp torbalarına atabilirsiniz.

Gelelim battal boylarda bulunan çöp torbalarına. Battal boy çöp torbalarının ölçüleri, 75 x 90 ya da 95 cm'dir. Lokanta, büfe, restoran gibi mekanların ağır çöpleri battal çöp torbalarına konabilir.

Jumbo boy çöp torbaları ise, 80 x 100 veya 110 cm ölçülerde bulunmaktadır. Jumbo boy çöp torbaları daha çok yemekhanelerde, otellerde, belediyelerde ve temizlik firmalarında tercih edilmektedir.

Özelliklerini sıraladığımız ve ismini saydığımız çöp torbalarını çevre şartlarınıza uygun olarak seçmeli ve kullanmalısınız. Kalınlıkları ve gramajları farklı çöp torbalarını ihtiyacınıza uygun olarak satın almalısınız. Bu ürünlerde renk ve boyut seçeneklerine sahip olduğunuz gibi, parfümlü ve ağız kısımları büzgülü olan çöp torbası alternatiflerine de sahip olduğunuzu bilmelisiniz.

Yaşanabilir bir çevre için çöp torbalarından mutlaka kullanın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle