Toptan Çocuk Scooter

Toptan Çocuk Scooter

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çocuk scooter modellerimizi inceleyerek çocuğunuza en uygun scooterı seçebilir, onun konforlu ve keyifli bir sürüş gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. 

Çocuk Scooter Modelleri

Çocukların yeri ayağıyla itmesi sonucu hızlanan tekerlekli bir üründür scooterlar. Bisikletler çocuklar arasında yaygın olarak kullanılmadan önce, scooterlar bulunmaktaydı. İlk scooterların dört adet tekerleği bulunmaktaydı. 1996 yılına gelindiğinde katlanabilir ilk scooterlar imal edildi. Günümüzde çocuklar için üretilen scooterların yanı sıra, yetişkinlerin de kullanabileceği scooterlar yapılmıştır. Yetişkinler için tasarlanan scooterlar daha geniş tabanlı ve daha fazla ağırlık taşıma kapasitesine sahip ürünlerdir. Hem yetişkinler, hem de çocuklar bu araçları eğlence, ulaşım ve spor amacıyla kullanabilmektedir. Scooter modellerimiz farklı ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Kauçuktan üretilen tekerlekleriyle sizlere harika bir sürüş keyfi sağlayan scooterlarda boy ayarlaması yapılabilmektedir. Ayrıca bu ürünlerde süspansiyon ve fren sistemi bulunmaktadır. Scooterlar artık her yaştan insanın en büyük eğlence araçlarından biridir. Yetişkin bir bireyi bile taşıyabilen sağlam parçalara sahip olan scooterlar, güvenilir bir ulaşım aracıdır diyebiliriz. Çocuklarınız için 3 tekerlekli scooterlardan tercih edebilirsiniz. Taşınabilir, katlanabilir ve hafif özellikteki scooterlar iyi bir seçim olacaktır. Boyu ayarlanabilen scooterlardan hızla büyüyen çocuklarınıza alarak, onların bu araçları daha uzun yıllar kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmış modellerden satın alabilirsiniz. Kız çocuklarınız için pembe, mor, turuncu ya da sarı renklerde üretilen scooterlardan alabilirsiniz. Erkek çocuklarınız içinse mavi, siyah gibi renkler tercih edebilirsiniz. Üstelik scooter modellerimizin hepsi son derece sağlam bir iskelete sahiptir. Ürünlerimiz 20 kilo ile 50 kilo arasında taşıma kapasitesine sahiptir. Çocuklarınızın dikkatini çekmek için çizgi film karakterli scooter modellerine de göz atabilirsiniz. Çocuk scooter modellerimiz elden ve ayaktan frenli olarak satışa sunulmaktadır. Çok küçük yaşta olan çocuklarınız için de scooter alabilirsiniz; ancak onlar bu araçları sizlerin gözetimi altında kullanmalıdır.

14 yaş ve üzerinde bulunan çocuklar elektrikli scooterlardan kullanabilirler. Bu modeller 100 kilo ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir. 2 ile 5 yaş arasındaki çocuklar ise, mini çocuk scooterlardan kullanmalıdır. Küçük çocuklar için tasarlanmış scooterların arkasında ebeveynlerin tutacakları tutma kolu bulunmaktadır.

Çocuk scooter ürünleri denge egzersizi için önemli bir araçtır. Çocuklarınız bu araçları kullanırken hem denge egzersizleri yapmış olurlar, hem de eğlenceli vakit geçirmiş olurlar. Hareketi seven çocuklar bu scooterlara bayılıyor. Fiziksel olarak gelişen ve oldukça hareketli olan bir çocuk, scooterı kolaylıkla kullanabilir. Çocuğunuza en uygun scooterı seçmek istiyorsanız, scooterın tekerlek sayısına dikkat etmelisiniz. Özellikle 2 tekerden daha fazla tekerleğe sahip scooterlar alınmalıdır. Manevra kabiliyeti iyi olan bir çocuğa iki tekerlekli scooter alınabilir. Direksiyonu geniş ve rahat olan scooter modellerine göz atmalısınız. Ayrıca direksiyon tutamakları kaymayan yapıda olmalıdır. Metal çerçeveli scooterlar önceliğiniz olmalıdır. Bu tür araçlar daha dayanıklı yapıdadır. Kolay kolay kırılmazlar. Kütle ortalaması fazla olan scooterlar seçilmelidir. Çocuklarınız için alacağınız scooterların iyi işleyen ayak freni ve el freni olmalıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle