Toptan Çocuk Bot

Toptan Çocuk Bot

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çocuk bot ürünlerimiz farklı bot modellerinden oluşmaktadır. Çocuklarınızın ayak sağlığı için özel olarak tasarlanmış botlar, onların hareketli dünyasına uyum sağlayacak yapıda ve kalitededir.

ÇOCUKLAR İÇİN BOT SEÇİMİ NASIL YAPILMALIDIR?

Deri, suni deri, nubuk, süet modellerden oluşan çocuk bot çeşitlerimiz kaliteli bir üretim aşamasından geçmektedir. Bu botların içerisinde çocuklarınızın ayakları üşümeden kalabilecek. Botlarımız son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca taban kısımları su geçirmemektedir ve bu kısımlar kalın tabanlı olarak üretilmektedir. Çocuk bot modellerimiz cırt cırtlı ve bağcıklı olarak satışa sunulmaktadır. Çocuklarınız bu ayakkabılarla okulda, parkta, sokakta son derece rahat dolaşabilecek. Üstelik bu botlar hem klasik hem de spor tarzda üretilmektedir.

Özellikle soğuk ve yağmurlu havalarda kullanılacak çocuk botları, kalın tabanlı fakat yumuşak malzemeli olmalıdır. Bot deyip geçmemekte fayda vardır. Çünkü ayak rahatlığı çocuğun gelişimi üzerinde çok etkilidir. Botun görünümü kadar, sağlıklı ve rahat olması da önemlidir. Çocuğunuza uygun bir bot alırken, onun yanınızda olmasına dikkat etmelisiniz. Deneme yanılma yöntemiyle onun ayak ölçüsüne uyan bir bot seçebilirsiniz. Dar yapılı botlardan asla almayı denemeyin. Zamanla açılır demeyin. Bot ilk giyildiği anda rahat bir kullanım sağlamalıdır. Hele hele büyüme çağında olan çocuklara dar botlar sakın almayın. Bot numarası, çocuğun ayak numarasından bir numara büyük olabilir. Ayakkabı ölçüleri kesinlikle çocuğun ayağından çok büyük olmamalıdır. Topuk kısmı alçak olan botlar seçmeye özen gösterin. Böylece çocuklarınız daha kolay hareket edecektir. Çocuğunuzun yaşı biraz büyükse, 1,5 cm’lik topuğa sahip botlardan tercih edebilirsiniz.

Bot seçiminde botun kaymayan özellikte olmasına dikkat edin. Ayrıca plastik ve mantar tabanlı botlardan asla almayın. Mümkün olduğunca doğal deriden üretilmiş botlara yönelin. Çocuklara gelişigüzel alınan ayakkabılar, onların ayak sağlığını ciddi derecede etkilemektedir. Bot dahil hangi ayakkabıyı alırsanız alın, çocuğunuzun ayakkabıyı çorapla denemesine fırsat vermelisiniz. Seçilecek bot tipi çocuğunuzun ayağını yanlardan sıkmamalı ve ayak bileğini kavrayabilmelidir. O halde çocuklarınız için bot seçerken nelere dikkat etmelisiniz, bunları maddeler halinde sıralayalım:

* Ayakkabı malzemesini iyi seçmelisiniz.

* Plastik malzemelerden uzak durmalısınız.

* Kaymayan tabanlı bot seçmelisiniz.

* Mantar tabanlı botlardan uzak durmalısınız.

* Esnek ve kalın tabanlı bot seçmelisiniz.

* Hafif yapılı botlardan almalısınız.

* Alacağınız botun numarası çocuğunuzun ayağından fazla büyük olmamalıdır.

Çocukların ayak sağlığı ve gelişimleri açısından, onlara alınacak ayakkabıların doğru seçilmesi çok önemlidir. Ayakkabı alışverişlerinde rastgele modeller seçilmemelidir. Ayakkabı seçimi çok fazla detay ve püf nokta gerektirir. Örneğin, çocuğunuza bir çocuk botu almayı düşünüyorsanız, çocuğunuzu da yanınızda götürün ve çocuğunuzun ayakkabısını denemesini sağlayın. Deneme yanılma yöntemiyle onun için en uygun botu bulabilirsiniz. Çocuk botunu 'zamanla açılır' düşüncesiyle almayın. Bot, giyildiği andan itibaren çocuğunuzun ayağına rahatlık vermelidir. Sabah saatlerinde her insanın ayağında şişmeler olabilir. Bu durum çocuklar için de geçerlidir. Bu nedenle, ayakkabı alış verişinizi öğleden sonra yapmaya çalışın. Çocuk botu seçiminizde, çocuğunuzun botu çorapla denemesini sağlamalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleERDOĞAN ÖZDEMİR
Sayın yetkililer iyi günler iyi çalışmalar. Ben Hatay Reyhanlı Tayfur Sökmen Karadeniz ilkokulu müdürü Erdoğan ÖZDEMİR. Buradaki ailelerin durumları gerçekten çok kötü olduğundan dolayı bu yıl sizinle iletişime geçmek istedim. İmkanınız varsa sizi de zor durumda bırakmazsak Bu eğitim öğretim yılında çocuklarımız için kapınızı çaldım. Köyümüz kırsal kesimde olduğu için halkın maddi durumları pek zayıf. Malum kış da geliyor. Sizlerden ricam bu çocuklarımız için kullanmadığınız depoda kalmış ,2. kalite ya da defolu bot veya ayakkabı olabilir fark etmez yardım talebinde bulunuyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim... saygılarımla ERDOĞAN ÖZDEMİR 5065955370