Toptan Çıtçıtlı Dosya

Toptan Çıtçıtlı Dosya

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çıtçıtlı dosya ürünlerinden satın alarak her türlü belgenizi, evrakınızı ya da faturanızı bu dosyalarda saklayabilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde, okullarda ve daha birçok alanda çıtçıtlı dosyaların varlığından yararlanabilirsiniz. 

ÇITÇITLI DOSYALAR

Çıtçıtlı dosyalar pek çok renk ve özellikte üretilmektedir. Birçok belgenin güvenle muhafaza edilmesini sağlayan bu ürünler en çok tercih edilen ürün olma özelliğini taşımaktadır. Elverişli kullanımları ve estetik görünümleriyle ilgi gören çıtçıtlı dosyalar düzenli bir çalışma alanının oluşmasına olanak vermektedir. Ulaşmak istediğiniz belgelere çıtçıtlı dosyalar sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çıtçıtlı dosyaların en belirgin özelliği, sağlam ve dayanıklı yapılarıdır. Üstelik bu dosyalar A4 formatına uygun olarak tasarlanmaktadır. Şeffaf özellikteki çıtçıtlı dosyalardan kullanabileceğiniz gibi, renkli seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. Günümüzde çıtçıtlı dosyalar en çok öğrenciler ve ofis çalışanları tarafından kullanılmaktadır. Çıtçıt sistemi sayesinde kapanabilen dosyalar kilitlenebilmekte ve gerekli her türlü evrağınızı güvenle saklayabilmektedir. Plastik yapıda bulunan çıtçıtlı dosyalar suya karşı dayanıklı bir yapıdadır. Kolay açılıp kapanabilen çıtçıtlı dosyalar en güvenilir dosyalama yöntemlerinden biridir. Eğlenceli ve renkli baskılarda da bulunabilen çıtçıtlı dosyalar geniş kullanışlı bölmelere sahiptir. Her türlü okul ve ofis malzemenizi bu dosyalarda gönül rahatlığıyla taşıyabilirsiniz. Özellikle 200 adet A4 ebatındaki evrağı çıtçıtlı dosyalara rahatlıkla sığdırabilirsiniz. 1. kalitede üretilen dosyaların kullanımı ile belgelerinizin kaybolmasına bir son verebilirsiniz. Elinizin altında bulunduracağınız çıtçıtlı dosyaların içinde ince kitaplarınızı, ders notlarınızı ve kalemlerinizi taşıyabilirsiniz. Plastiği kalın yapıda olan çıtçıtlı dosyalar kolay kolay deforme olmazlar ve yıpranmazlar.

En önemli kırtasiye ürünlerinden biri olan çıtçıtlı dosyalar renkli, fosforlu ve desenli modelleriyle okul çantalarındaki yerini almıştır. Küçük ve büyük boyutları bulunan çıtçıtlı dosyalar çok farklı kullanım alanına sahiptir. Özellikle 4 tarafından dikişli çıtçıtlı dosyalardan kullanarak anahtar gibi eşyalarınızı da onların içinde taşıyabilirsiniz. Hem öğrencilere hem de iş hayatındaki bireylere büyük kolaylıklar sağlayan çıtçıtlı dosyalar, içine konuldukları çantalardan ve valizlerden hiçbir zarara uğramadan çıkarılabilmektedir. Farklı renk seçeneklerine sahip çıtçıtlı dosya modellerimize göz atabilir, ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz.

Öğrenciler ve ofis çalışanları sık sık ihtiyaç duyarlar çıtçıtlı dosyalara. Çünkü çıtçıtlı dosyalar ödev kağıtlarını, okul notlarını ve iş yerinde kullanılan birçok evrakı saklamanın en uygun yoludur. Kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan çıtçıtlı dosyalar şık ve zarif tasarımlara sahip ürünlerdir. Çıtçıtlı dosyalar farklı ebatlarda ve değişik renklerde üretilmekte ve alıcısına sunulmaktadır. Çıtçıtlı dosyalarda saklanan evraklar güvendedir her zaman. Çıtçıt sistemine sahip olan çıtçıtlı dosyalar, her türlü belgeyi güvenle muhafaza edebilmektedir. Çıtçıt sistemi sayesinde kilitlenebilmektedir bu dosyalar. Sağlam plastik yapısıyla öne çıkan çıtçıtlı dosyalar belgelerinizin ıslanmasını ya da farklı sebeplerden dolayı herhangi bir zarara uğramasını önlemektedir. En uygun ve en güvenilir dosyalama yöntemini çıtçıtlı dosyalar sunar insanlara. Siz de lider kırtasiye malzemelerinden biri olan çıtçıtlı dosyalardan hemen temin edin, değerli tüm not ve belgelerinizi bu dosyalarda güvenle saklayın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle