Toptan Çimen Kolonyası

Toptan Çimen Kolonyası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çimen kolonyası ürünlerimiz tüm doğallığını başlı başına hissettiren bir kolonyadır. Çimen kolonyaları doğanın tüm bereketini ellerinize getirecek.

MİS GİBİ KOKAN ÇİMEN KOLONYALARI

Klasikleşmiş limon kolonyalarından almak istemiyorsanız, farklı koku arayışları içerisindeyseniz, mis gibi kokan çimen kolonyalarından deneyebilirsiniz. Ülkemizde çok sık kullanılan kolonyalar özellikle bayramlarda misafirlerimize şekerle birlikte sunduğumuz kokulardandır. Onlarca farklı türü olan kolonyalardan çimen kolonyasını da denemelisiniz. Son derece hoş bir kokuya sahip olan çimen kolonyasının antiseptik özelliği bulunmaktadır. Böylece yaraların temizlenmesinde ve birçok tedavi sürecinde bu kolonyalardan kullanılmaktadır. Çeşitli şişe tasarımlarıyla piyasaya sürülen çimen kolonyaları en iddialı kokular arasındadır.

Misafirperverliğin en önemli ürünlerinden olan kolonyalar, hasta ziyaretlerinin olmazsa olmazıdır. Hasta ziyaretine giderken çimen kolonyalarından götürebilirsiniz. Kolonya tüketicileri artık her yaştan insandan oluşmaktadır. Bu nedenle kolonya çeşitliliği de arttırılmıştır. Yeni nesil kolonya alıcıları farklı kolonya kokularına yönelmektedir. Özellikle yazın kavurucu sıcaklarında ferahlık hissi yaratacak çimen kolonyalarını farklı boyutlarda evinizde, iş yerlerinizde ya da arabalarınızda bulundurabilirsiniz. Çimen kokusu sevenlerin favorisi olacak çimen kolonyaları teninize canlılık ve tazelik sağlayacak. Özel hediyelik şişelere sahip çimen kolonyalarını sevdiklerinize hediye olarak sunabilirsiniz.

KOLONYA SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Ne tür bir kolonya alırsanız alın, kolonyanın etil alkolden imal edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Sertifikasız kolonyaları kesinlikle almamalısınız. Ayrıca merdiven altında üretilmiş kolonyalardan uzak durmalısınız. Ucuz kolonyaların metil alkol ile yapılmış olduğu gerçeğini unutmamalısınız. Metil alkolle yapılan kolonyalar maliyeti ucuz olan kolonyalardır. Metil alkolden üretilen kötü kolonyalar göz ile temas ettirilirse, gözde körlüğe neden olabilmektedir. Sağlığımıza bu denli zararı olan bu tür kolonyalardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız. Dağ eteklerinden özenle toplanmış çimenlerden elde edilen çimen kolonyası özel formüllerle harmanlanarak büyük bir titizlikle üretilmiş ve beğeninize sunulmuştur. Çimen kolonyalarının ferahlatıcı etkisiyle oksijenin doruğuna ulaşacaksınız. Baharın temiz kokan kolonyalarından olan çimen kolonyalarını uygun toptan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu kolonyalarla her mevsimi taptaze karşılayabilirsiniz. Kırların vazgeçilmez çimen kokusunu ortamınıza kadar getiren çimen kolonyalarını mutlaka denemelisiniz. Taze kokulu çimen kolonyaları, kolonya serisinin son yıldızı olacak.

Eşsiz bir kokusu olan çimen kolonyaları, çoğu parfümden daha hoş bir kokuya sahiptir ve bu kolonyaların rengi açık yeşil bir renktedir. 65 derecelik bir karışıma sahip olan çimen kolonyaları, limon kolonyaları gibi genzi yakmamaktadır.  Kolonyaların yıllardır kültürümüzdeki yerleri hep aynıdır, hiç değişmez. Bu sebeple farklı aromalardaki kolonyalardan denemekte her zaman fayda vardır. Bayramlarda, seyranlarda ya da ayılanlarda bayılanlarda itinayla kullanılan bu ürünleri mutlaka farklı versiyonlarıyla denemeli, mevsimi bu kokularla daha taze karşılamalıyız. Özgün bir kokuya sahiptir çimen kolonyaları. Her mevsimin favorisi olmaya hazır çimen kolonyaları yaprakların taze yeşilliğini sunmaktadır insanlara. Çimen kolonyaları taze, fresh bir kokuya imza atmaktadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle