Toptan Çim Adam

Toptan Çim Adam

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çim adam ürünlerimiz sıra dışı tasarımlarıyla mekanlarınıza ayrı bir hava getirecek. Bakımları oldukça kolay olan çim adamlar hem sizler adına, hem de çocuklarınız adına öğretici bir hediye olacak.

HEM EĞLENCELİ, HEM EĞİTİCİ ÇİM ADAMLAR

En sağlıklı, en eğlenceli, en eğitici hediyeliklerden biri olan çim adamlar, her geçen gün farklı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Eli ve ayağı olan çim adam modellerinden tutun da, mini emoji çim adamlara, koca kafalı çim adamlara kadar birçok tasarımda çim adamlara rastlamaktayız. Birbirinden şirin ve eğlenceli çim adam modelleri okullarda kullanılabilecek eğitici bir oyuncak değeri de taşımaktadır. Çim adamlar eğitim ortamlarında kullanılabilecek mantıklı materyallerden birisidir. Farklı yüz ifadelerine sahip çim adamlar kimi zaman sinirli, kimi zaman neşeli, kimi zaman üzgün, kimi zaman da umursamaz yüz ifadeleriyle derslere konu olmakta ve derslerde kullanılmaktadır. Çim adamlar sayesinde çocuklarımızda doğayı korumaları hakkında farkındalık yaratabiliriz. Yine çim adamlar sayesinde çocuklarımıza doğa sevgisini aşılayabiliriz.

ÇİM ADAMIN BAKIMI NASIL YAPILMALIDIR?

Çim adamların bakımını düzenli olarak yapmak çok önemlidir. Aksi halde kendi kendine çürümeye başlar çim adamlar. Çim adamların sulanma işlemine dikkat edilmelidir. Onların gün içerisinde ne kadar sulanması gerektiğini bilmeniz gerekir. Çim adamlar genel olarak günde 2 kere sulanırlar. Bu işlemi sabah ve akşam saatlerinde gerçekleştirebilirsiniz. Sulanan çim adamlar güneş gören bir yere konulmalıdır. Çim adamlarınızı her gün aynı saatlerde sulamaya özen göstermelisiniz. Çim adama verilecek su miktarı çok fazla olmamalıdır. Bu konuda ufak bir şırınga işinizi görecektir. Çok fazla suya maruz kalan çim adam çamura dönüşebilir. Sulanan çim adamlar güneş ışığı alan bir yerde tutulmalıdır ki, güneşten D vitamini alabilsinler. 2 ya da 3 saat güneşte kalan çim adamlarınız daha gür bir şekilde çimlenecektir. Ve daha hızlı bir büyüme göstereceklerdir. Çimler çok fazla uzamaya başlayınca uzayan çimleri ara ara kesmelisiniz. Bunun için ufak bir makas gerekebilir. Makas yardımıyla uzayan çimleri az miktarda kesebilirsiniz. Çimleri çok fazla kısaltmadığınızdan mutlaka emin olmalısınız. Çok fazla kısalan çim adamlar bir zaman sonra solmaya başlayacaktır.

Bakımı ve sulanması konusunda özen isteyen çim adamlar sevimli görünümleriyle güzel bir hediyelik olabilirler. Bu nesneleri sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak götürebilirsiniz. Çim adam sahibi olmak hem çocuklar için, hem de büyükler için eğlenceli bir aktiviteye dönüşebilir. Sulandıkça daha gür çıkan ve daha hızlı büyüyen çim adamlar harika bir dekoratif üründür. Çim adam ürünleri ile okullarda çocukların beceri kabiliyetleri geliştirilebilir. Örneğin, çocuklar kendi çim adamlarını kendileri yapabilirler. Talaş, çim tohumu ve naylon çorap ile kendi çim adamınızı da oluşturabilirsiniz. Bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız, hazır halde satışa sunulan çim adam çeşitlerine göz atabilirsiniz. Çim adam bakımı oldukça popüler bir iş olduğu için, bu ürünleri bol çeşitleriyle bulabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleFerhat Gümüs
merhaba toptan cim adam ariyorum yaklasik 1000 tane lagzim ..fiyat listesi gönderirseniz sevinirim