Toptan Çiçek

Toptan Çiçek

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çiçek ürünlerimiz çeşit çeşit, renk renk modelleriyle gözlerinizi alacak. Bulundukları her yeri canlı tutmayı başaran çiçekler gözlerimize olduğu kadar gönüllerimize de hitap ederler. Hayatımızda bu kadar önemi olan bu çiçekleri istediğiniz çeşitlerde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

FARKLI ANLAMLARA SAHİP ÇİÇEKLERDEN EŞSİZ BUKETLER HAZIRLATABİLİRSİNİZ

Tek başlarına bile birçok anlam ifade eden çiçekler her halleriyle insanı kalpten fethederler. Aşk, sevgi, belki de bir özür simgesi olarak alınan çiçekler her duyguda anlam ve ehemmiyet taşırlar. Özel günlerde anneye, eşe, sevgiliye verilen çiçekler ya da açılış günlerinde, törenlerde kullanılan çiçekler bulundukları yere ve verildikleri kişiye göre ayrı ayrı anlam ifade ederler. Güller insanlar için ayrı bir anlam ifade etmektedir. Halk arasında kırmızı güllerin aşkı, beyaz güllerin masumiyeti, sarı güllerin sevgiyi simgelediklerine inanılmaktadır. Orkide çiçeği de gururu simgeleyen çiçekler olarak bilinmektedir.

Hediye edilme amacına göre farklı anlamlara gelen çiçekler bulunmaktadır. Her daim şık hediyeler olarak kabul edilir çiçekler. Her çiçeğin rengi, görüntüsü ve kokusu birbirinden farklıdır. Güller kadar karanfillerin de derin anlamları vardır. Beyaz karanfil temizlik ve saflığın sembolüdür. Kırmızı karanfil ise, sevgiyi temsil etmektedir. Pembe karanfil içtenliği simgelemektedir. Sarı karanfil ise, hüznü çağrıştırmaktadır. Laleler çok sevilen çiçeklerdendir. Beyaz lale, sarı lale, pembe lale, kırmızı lale çeşitleri bulunmaktadır. Her birinin ayrı ayrı anlamları vardır. Kırmızı laleler aşkı, beyaz laleler zarafeti, sarı laleler gerginliği, pembe laleler ise, anlayışı simgelerler.

Papatyalar baharın geldiğini müjdeleyen çiçeklerdir. Temiz bir kalbi ifade eden papatyalar görüntüsüyle insanların kalplerini kazanmayı bilmiştir. Şık çiçekler kategorisinde yer alan orkideler farklı renklerde bulunmaktadır. Beyaz orkideler günümüzde kız isteme çiçeği olarak bilinmektedir. Bu çiçekler masumiyeti ve zarafeti simgelerler. Pembe orkideler ise, sevimliliği ifade etmektedir. Mor orkideler asalete vurgu yapmaktadır. Mavi orkideler en büyük aşklara hediye edilen çiçeklerdendir. Onlar büyük aşkları simgelerler.

ÇİÇEKLERİN DİLİ

Her çiçeğin kendine göre bir anlamı vardır. Renklerine göre anlamlar kazanan çiçekler en sık alınan hediyeler arasındadır. Beyaz zambaklar tevazu anlamına gelmektedir. Sarı zambaklar ise, neşe ifade ederler. Ortancalar, kalpten hissedilen duyguları anlatmaya çalışırlar. Fulya çiçeği ise, yeni başlangıçlar anlamına gelmektedir. Yıldız çiçekleri zarafet ve sabrı simgelerler.

Kısacası doğada var olan ve var olmaya devam eden her çiçeğin, temsil ettiği bir değeri ve anlamı vardır. Bu çiçeklerden gönlünüze göre seçip buketler halinde sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Çiçeklerin görüntüsü ve anlamları herkese ilham olabilir.

ÇİÇEK REHBERİ

Birine ya da birilerine çiçek göndermek incelik, adap gerektiren bir iştir. Sevgiliye alınan, anneye alınan ya da özür dilemek için alınan çiçekler birbirinden farklı olabilir. Alt tarafı çiçek diye düşünmeyin sakın. Üzerilerinde büyük anlamlar taşırlar çiçekler. Karşınızdaki kişiye aldığınız çiçek her zaman farklı algılanabilir. Bu nedenle, çiçek seçiminizi ciddi bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Örneğin, yakınlık düzeyinize göre çiçek seçimi yapabilirsiniz. Ya da amacınıza göre çiçek seçiminde bulunabilirsiniz. Geçmiş olsun çiçeği fazla yer kaplamayacak büyüklükte olmalıdır. Evlilik yıl dönümünüz için ise, beyaz güllerden tercih edebilirsiniz. Beyaz güller sonsuz sevgi ve bağlılığı simgelerler çünkü. Çiçek seçiminizi ortama göre de yapabilirsiniz. Eve gönderilecek çiçek listesini, iş yerine gönderilecek çiçeklerden farklı olarak hazırlayabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle