Toptan Cezve

Toptan Cezve

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan cezve ürünlerimizden satın alarak, özel misafirlerinize ya da sevdiklerinize lezzetli kahveler pişirebilirsiniz. İstenilen kıvamda Türk kahvesi hazırlamanın yolu kahveyi geleneksel cezvelerde pişirmekten geçmektedir. 

CEZVE MODELLERİ

Teknolojik gelişmelerle beraber elektrikli kahve makineleri sıklıkla tercih edilse de bakırdan, çelikten ya da alüminyumdan yapılmış cezvelerde pişirilen kahvelerin lezzeti her zaman bir başkadır. Türk kahveleri ile özdeşleşen cezvelerde kahvenin yanı sıra, bitki çayları gibi farklı içecekleri de hazırlayabilirsiniz. Cezveler farklı ebatlarda satışa sunulmaktadır. Üretildikleri malzemeler yönünden çeşitlilik gösteren cezveler farklı hacimlerde bulunmaktadır. Cezvelerin temizliği her daim kolaydır. Cezvelerinizin ilk günkü ışıltısını korumasını istiyorsanız, özellikle alüminyum ve çelik cezvelerinizi çok sert tel ve süngerlerle temizlememelisiniz. Bu ürünleri bulaşık makinelerinizde de çok uzun programlarda yıkamamalısınız.

Türk kahvesinin kalitesini etkileyen unsurlardan biri de kahvenin yapıldığı araç gerecin niteliğidir. Keyifli sohbetlerin, sıkı dostlukların gizli kahramanı olan Türk kahvesinin sağlığımıza da birçok yararı bulunmaktadır. Hele hele sağlıklı araç gereçler olan cezvelerde yapılan Türk kahvesinin tadına doyum olmaz. Kulplu cezvelerde pişirilen kahveler el yakmamaktadır. Üstelik bu kulplar ısıya son derece dayanıklıdır.

Paslanmaz çelikten üretilen cezvelerden tercih ederek, bu ürünlerden daha uzun süre faydalanabilirsiniz. Herkesin evinde bulunması gereken cezvelerden biri olan çelik cezveler, kahvesiz yapamayan bireylerin en büyük kurtarıcısıdır. Ayrıca çelik cezvelerle kısa sürede kahve hazırlayabilirsiniz. Takımlar halinde alabileceğiniz cezveler sade tasarımlarının yanı sıra desenli tasarımlarıyla da çok beğenilmektedir. İyi muhafaza edilmesi gereken bu ürünler, özellikle kız isteme merasimlerinin en önemli mutfak ürünlerindendir. Bakır cezvelerin ve çelik cezvelerin dışında, son zamanlarda yıldızı parlayan diğer bir cezve çeşidi ise porselen cezve takımlarıdır. Porselen cezveler sizlere hem pratiklik katacak, hem de daha sağlıklı yöntemlerle kahve pişirmenize olanak sağlayacaktır. Porselen cezvelerin temizliğine de ayrıca önem vermek gerekmektedir. Porselen cezveler çok hafif şekilde yıkanmalıdır. Çünkü sert şekilde yıkanan cezvelerden fazla kimyasallar dökülebilir. Bu durumda dökülen kimyasal kalıntılar içeceklerinize geçer ve siz bunun farkına varamazsınız. Bu nedenle cezvelerinizi kontrollü bir şekilde yıkayıp muhafaza etmelisiniz. Model ve fiyatlarını incelediğiniz cezve takımlarımızdan zevkinize uygun olanları seçip alabilirsiniz.

Bol köpüklü ve lezzetli bir kahvenin yapımı için gerekli olan cezveler porselen, alüminyum, çelik gibi malzemelerden oluşabilir. Hatta bakırdan cezvelere veya elektrikli cezve takımlarına da sahip olabilirsiniz. Farklı markalar tarafından sunulan cezveler farklı fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Geleneksel kalmayı seven bir bireyseniz, çelik cezve setlerinden satın alabilirsiniz. Daha modern bir ürüne sahip olmayı istiyorsanız, modern çizgilere sahip elektrikli cezvelerden kullanabilirsiniz. Cezvelerinizin çizilmemesini istiyorsanız, kaliteli ürünlerden almaya özen göstermelisiniz. Bulaşık makinesinde yıkanırken çizilen cezvelerin kalite yönünden pek iyi olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Cezvenizin her zaman ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız, onu karbonat, limon tuzu ya da sirke ile parlatabilirsiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle