Toptan Çeyiz Sandığı Ve Çeyiz Sandığı İmalatı

Toptan Çeyiz Sandığı Ve Çeyiz Sandığı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çeyiz sandıkları evlenecek kişilerin en önemli eşyaları arasındadır. Birçok çeyiz eşyasının yerleştirilmesinde mutlaka çeyiz sandıklarından yararlanılır. Toptan çeyiz sandıklarımızdan üzeri kadife dokuma olanları ya da ahşap kaplamalı olanları tercih edebilirsiniz. 

ÇEYİZ SANDIĞI MODELLERİ

Evliliğe adım atmayı düşünen bayanların olmazsa olmazıdır çeyiz sandıkları. Evlenecek bir bayanın öncelikleri arasında mutlaka yerini almıştır bu eşyalar. Çeyiz sandıkları farklı boy ve modellerde bulunabilmektedir. Genellikle yatak odalarına yerleştirilen çeyiz sandıkları birçok el emeği, göz nuru çeyiz eşyasının da korumalığını yapmaktadır. Toptan çeyiz sandığı modellerinden zevkinize ve tarzınıza uygun olanları seçip alabilirsiniz. Kimi çeyiz sandıklarının imalatında otantik havalar estirilmektedir. Otantik yapılı eşyalardan hoşlananlar bu ürünlerden tercih edebilirler. Otantik görünümlü çeyiz sandıkları evinizde hoş bir görüntüye imza atacaktır. Ya da yatak odanıza uyumlu renklerde üretilen çeyiz sandıklarından kullanabilirsiniz. Genellikle beyaz ve krem renklerinde sandıklar kullanılmaktadır. Çeyiz sandığı imalatı ile farklı modellerde sandıklar tasarlanmaktadır. Bu modellerin başında deniz kabuğu görünümüne sahip olan sandıklar gelmektedir. Çeyiz sandıklarını küçük ve büyük boylarda bulabilirsiniz. Küçük olan sandıklara daha çok kozmetik ürünler ve süs eşyaları konarken, büyük sandıklara ise giysiler, havlular, terlikler konulmaktadır.

En çok tercih edilen çeyiz sandıklarından biri de pudra renginde olan, özel nakışlara sahip sandıklardır. Çeyiz sandığı imalatı ile pek çok aile ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çeyiz sandığı imalatında kare ve dikdörtgen formlarda sandıklar üretilmektedir. Bu sandıklardan kimisi kumaş kaplamaya sahipken, kimisi de ahşap görünümüyle alıcısını beklemektedir. Çeyiz sandıklarının dış süslemelerinde fark yaratan tarzlara rastlayabilirsiniz. Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin en önemli ihtiyacı olan çeyiz sandıkları her bütçeye uygun olarak üretilmektedir. Toptan çeyiz sandıkları farklı depolama ve saklama kapasitesine sahiptir. Zengin bir çeyize sahipseniz eğer, geniş taşıma kapasitesi olan sandıklardan tercih etmelisiniz. Her gelir seviyesine hitap eden sandık modellerimiz estetik görünümleriyle de göz dolduruyor. Birçok çeyiz eşyası için elverişli bir saklama ortamı yaratan çeyiz sandıkları yatak odasına uygun renklerde seçilebilir. Boy ve modeline göre farklılıklar gösteren çeyiz sandıkları uygun fiyat avantajlarıyla sizleri beklemektedir.

Sandık deyip geçmeyin bu eşyalara. Çok eski yıllardan bu yana evlerde varlığını sürdüren çeyiz sandıkları, modern teknolojinin gelişmesiyle cazibesini korumaya devam etmektedir. Adı her ne kadar çeyiz sandığı olsa da, sadece evlenecek olan kişilerin değil, antikacıların ve aksesuar meraklılarının da dikkatini çekmektedir bu eşyalar. Bu sandıklar üzerilerinde tarihin izlerini taşımaktadırlar. Örneğin, Ortaçağ döneminde sandıkların dolap, iskemle ve yüklük olarak kullanıldığı bilinmekteydi. Bugün de bu eşyalardan her evde en az bir tane olduğu bilinmektedir. Hele hele çeyiz sandıkları olmadan düğün yapılmamaktadır. Sağlam yapılı bir çeyiz sandığı ağaç, sunta ve MDF gibi malzemelerden üretilmektedir. Tarihin en eski mobilyalarından biri olan sandıklar, bugün önemini ve değerini korumaya devam etmektedir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle