Toptan Cerrahi Önlük

Cerrahi önlükler, ameliyat ve diğer operasyonlar esnasında hastanın dışarıdan enfeksiyon kapmasını engeller. Toptan cerrahi önlük çeşitleri farklı renk ve özelliklerde tercih edilebilir.

Cerrahi önlük sağlık sektöründe çalışan herkesin ihtiyacı olan bir üründür. Toptan cerrahi önlük ürünlerinin tamamı Miniorg üzerinden beğeninize sunuluyor. Çalışırken içinde oldukça rahat hareket edilebilecek farklı model ve renklerdeki cerrahi önlük ürünlerini seçerek bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile toptan cerrahi önlük ürünlerini satın alabilirsiniz.

Cerrahi önlükler çok kullanımlık ya da tek kullanımlık olarak ikiye ayrılırlar. Çok kullanımlık olarak satın alınabilen cerrahi önlükler, kullanımlar arasında yıkama ve sterilizasyon işlemine tabi tutulurlar. Tek kullanımlık önlükler ise, bir defa kullanılmak üzere tasarlanmakta ve nonwoven (dokusuz yüzey) kumaşlardan üretilmektedirler. İnternet sitemiz üzerinden hem tek kullanımlık hem de çok kullanımlı önlükleri toptan cerrahi önlük kategorisinden bize ulaşarak toptan olarak satın alabilirsiniz.

Toptan Cerrahi Önlük Çeşitlerinin Özellikleri Nelerdir?

Cerrahi ekibin ve hastanın korunmasında kullanılan cerrahi önlüklerin, bir takım koruyucu özelliklere sahip olması gerekmektedir. Sıvı iticilik, sıvı geçirmezlik, hava geçirgenliği ve benzeri özellikler göz önüne alınarak tasarlanan ve üretilen cerrahi önlüklerin, korunma ve kullanım rahatlığı açısından en ideal giysiler olacağını söylemek mümkündür. Bununla birlikte cerrahi önlüklerin, özellikle uzun süreli cerrahi operasyonlar düşünüldüğünde, operasyon sırasında kullanıcısına giyim konforu sağlayacak özellikler de taşıması gerekmektedir. Bu nedenle, kullanılacak cerrahi önlük malzemeleri arasında bir seçim yaparken, giysilerin bariyer etkinliği, konfor özellikleri, bakteri bulaşma riski, hasta ve personelin güvenliği ve maliyet ile ilgili dengeler detaylı bir şekilde gözden geçirilmelidir.

Toptan cerrahi önlük çeşitlerinde özelliğin yanı sıra kullanılan kumaşın da özelliği çok önemlidir. Çok kullanımlık ve tek kullanımlık cerrahi önlüklerde kullanılan kumaşlar farklıdır. Çok kullanımlık cerrahi giysilerin üretiminde kullanılan kumaşların ortak özelliği, dokuma yöntemi ile elde edilmeleridir. Çok kullanımlık cerrahi önlüklerde en sık kullanılan kumaş türleri; pamuk, polyester, pamuk – polyester ve karışımları polyester – karbon karışımlarıdır. Tek kullanımlık cerrahi önlüklerde en sık kullanılan kumaş türleri; spunlace, sms (spunbond/meltblown/ spunbond) ve spunbond kumaş türleridir.

Toptan cerrahi önlük özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Cerrahi önlük modelleri arasında farklı özelliklere ve renklere sahip toptan cerrahi önlük ürünleri yer alır. Doktor önlüğü olarak da kullanılabilen toptan cerrahi önlük ürünleri ve daha fazlasına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek en ucuz toptan cerrahi önlük ürünleri hakkında bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

Miniorg.net sitemiz üzerinden bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun cerrahi önlük ürünleri, modelleri ve renkleri hakkında bilgi alabilir, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun toptan cerrahi önlük ürünleri ve çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun cerrahi önlük modelleri için bizimle hemen iletişime geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir