Toptan Çamaşır Sepeti

Toptan Çamaşır Sepeti

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çamaşır sepeti çeşitlerimiz hasır sepetlerden, plastik sepetlerden, derili sepetlerden oluşmaktadır. Çamaşır sepetlerimiz renkli, düz renkli, fiyonklu, tokalı sepetler olarak karşınıza çıkmaktadır. Dilediğiniz formlarda çamaşır sepetlerine firmamız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Köşeli çamaşır sepetleri, kare çamaşır sepetleri, yuvarlak çamaşır sepetleri, oval çamaşır sepetleri en çok tercih edilen çamaşır sepeti modellerindendir.

DÜZENLİ VE IŞIL IŞIL BİR BANYO İÇİN ÇAMAŞIR SEPETİ KULLANIN

Dağ gibi duran kirli çamaşırlarınızı birden fazla çamaşır sepetine renklerine göre ayırarak yerleştirebilirsiniz. Beyaz çamaşırlarınız için ayrı bir çamaşır sepeti, renkli çamaşırlarınız için ayrı bir çamaşır sepeti satın almalısınız. İki  ya da üç bölmeden oluşan çamaşır sepetlerinden de faydalanabilirsiniz. Özellikle yer sıkıntısı yaşayan bireyler bölmeli çamaşır sepetlerinden kullanarak alandan tasarruf sağlayabilirler. Yıkanmayı bekleyen kirlileriniz için kaliteli malzemelerden imal edilmiş çamaşır sepetleri kullanmalısınız. Hava alabilen çamaşır sepetleri çamaşırlarınıza iyi gelecektir.

Çamaşırlarınızın en temel ihtiyacı olan çamaşır sepetleri farklı renk ve desenlerde olabilir. Çamaşırların dağılmasını önleyen çamaşır sepetleri ile banyolarınızda düzeni sağlayabilir ve dağınık görüntünün oluşmasını engelleyebilirsiniz. Ayaklı çamaşır sepeti modellerinden de alabilirsiniz, ayaksız düz modellerden de tercih edebilirsiniz.

En önemli banyo aksesuarlarından olan çamaşır sepetleri sağlıklı bir banyo ortamına zemin hazırlar. Hasırdan, bezden, deriden, plastikten oluşan çamaşır sepetleri ile tüketicinin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Hasır çamaşır sepetleri silinebilir ve katlanabilir özelliğe sahiptir. Çelik iskelet üzerine oturtulmuş hasır çamaşır sepetleri son derece sağlam yapıdadır. Ayrıca ikili bölmeden oluşan polyesterden imal edilmiş çamaşır sepetlerine de sahip olabilirsiniz. Çamaşır sepetlerimiz son derece kullanışlı olup, portatif özellikleriyle istediğiniz yere taşınabilir durumdadır. Ayrıca çamaşır kapasitenize göre küçük ya da geniş çamaşır sepeti seçebilirsiniz. Polyesterden üretilen çamaşır sepetleri elde yıkanmaya son derece uygundur. Nemli banyolarınızda dahi bu çamaşır sepetlerini kullanabilirsiniz. Darbeler karşısında bile sağlam duracak yapıda üretilmektedir çamaşır sepetlerimiz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sepetler asla deforme olmazlar. Kesenize ve zevkinize en uygun çamaşır sepetlerinden dilediğinizi seçebilir ve banyonuzda ya da istediğiniz yerde bu dekoratif çamaşır sepetlerini sergileyebilirsiniz. Leke tutmayan özellikteki çamaşır sepetlerine bize ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Kirli çamaşırları düzenli bir şekilde muhafaza eden çamaşır sepetleri, şık tasarımlarıyla dekoratif bir obje haline dönüştürülebilir. Çeşit çeşit, renk renk çamaşır sepetlerine rastlayabilirsiniz. Kapaklı, kapaksız, yatay ya da dikey olarak bulunabilen çamaşır sepetlerinden banyo ölçünüz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Kumaştan ya da ahşaptan imal edilmiş çamaşır sepetlerinden kullanmak istiyorsanız, bu ürünleri su ile temas ettirmeden kullanmalısınız. Geniş aileler için büyük boyutlu çamaşır sepetleri daha uygundur. Küçük aileler ise, küçük ölçekli çamaşır sepetlerinden satın alabilirler. Çamaşır sepeti modelleri arasında baskılı, desenli, hasır görünümlü ve metalize görünümlü sepetler mevcuttur. Ayrıca bambudan imal edilmiş antibakteriyel özelliği bulunan çamaşır sepetleri de bulunmaktadır. Bambu ürünlerden oluşan bir eviniz varsa, bambu çamaşır sepetlerinden kullanabilirsiniz.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle