Toptan Çakmak Ve Çakmak İmalatı

Toptan Çakmak Ve Çakmak İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çakmak ürünleri günlük yaşantımızın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Bu ürünler yaşam alanlarındaki her ortamda farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Onlardan sigara yakarken, mangal yakarken, ocağı yakarken birçok kez yararlanmaktayız. 

BİR ÇAĞA ADINI VEREN ÇAKMAKLAR

Günlük yaşantımızda çokça kullandığımız çakmaklar her bütçeye ve her zevke uygun olarak üretilmektedir. Çakmak çeşitleri ile bay ve bayanlar kendi stil ve tarzlarını yansıtabilirler. Çakmak imalatında çelik, gümüş, plastik, altın gibi daha birçok materyal kullanılabilir. Çakmak imalatıyla birbirinden şık ve farklı tasarımlarda ürünler üretilmektedir. Toptan çakmak çeşitleri arasında normal çakmaklar ve yüksek ateş isteyen durumlarda kullanabileceğiniz pürmüz çakmaklar yer almaktadır. Üstelik bu çakmaklar bay ve bayanlara özel olarak ayrı modellerde tasarlanmaktadır. Erkek çakmakları daha sade tasarımlarda bulunmaktadır. Bayan çakmakları ise daha çok taşlı, işlemeli ve renkli modellerden oluşmaktadır. Toptan çakmak çeşitleri arasından çelik kaplamalı çakmaları satın alarak, uzun bir kullanım elde edebilirsiniz. Bazı çakmaklar kibrit kutusundan daha küçük ebatlarda üretilmektedir. Bu çakmaklar hem zarif hem de kullanışlı çakmaklardır. Bazı çakmak modelleri ise, değerli madenler ile kaplanmaktadır. Erkekler daha çok, değişik madenlerle kaplanmış çakmaklardan hoşlanmaktadır. Toptan çakmak modelleri arasında bulunan metal kaplamalı zippo çakmaklar da büyük ilgi görmektedir.

Tarihte ilk çakmak 16. yüzyılda icat edilmiştir. Bu çakmaklar, ateşli silahları tutuşturmak için kullanılmıştır. Çakmak çakıldığında tutuşturmak amacıyla ağaç gövdelerinden temin edilen kav adındaki madde kullanılmaktaydı. Zamanla kavların yerini, pamuktan imal edilen fitiller almaya başladı. Günümüze gelindiğinde genellikle sigara yakmak için çakmakların kullanıldığını görmekteyiz. Farklı şeyleri tutuşturmak için de kullanılabilen çakmaklar, önceleri benzinli iken daha sonra gazlı olarak üretilmeye başladı. Cebinizde bulunan bu küçük mucize aslında hayatı önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Medeniyet serüveni içinde önemli yol kateden çakmaklar, günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Evlerimizde, iş yerlerimizde onlardan sıkça yararlanmaktayız. Pratik ve kolay taşınabilen çakmaklar önemli bir ateş yakma aracıdır. Çakmaklarda propan adı verilen gaz kullanılmaktadır. Propan gazı suni bir gazdır. Propan gazı basınca maruz kalınca sıvılaşabilmektedir. Bu sebeple çakmaklarda propan gazı kullanılmaktadır. Günümüzde tütün kullananların sayısının artmasıyla çakmak imalatı da artmaktadır. Toptan çakmak modelleri arasında çok küçük boyutlara sahip olan çakmaklar kadar, ceplere sığmayacak kadar büyük boyutlarda üretilen çakmaklarda mevcuttur.

Birbirinden ilginç tasarımlara sahip olan çakmaklara rastlayabilirsiniz. Kaliteli markaların şık çakmakları ile stilinizi yansıtabilirsiniz. Hediye vermek amacıyla çakmak seçmek istiyorsanız, özel isimli çakmaklardan satın alabilirsiniz. Altın kaplamaya sahip çakmaklar ya da baskılı çelik çakmaklar da şık bir hediyelik olarak alınabilir. Ayrıca çizgi film kahramanlarının olduğu, futbol takımı amblemlerinin kullanıldığı ilginç çakmak modellerinden de bulabilirsiniz. Çakmağınızın rüzgarda sönmesini istemiyorsanız, çelik çakmak modellerine göz atabilirsiniz. Hem kadınların, hem de erkeklerin ilgisini çekecek çakmak modelleri stoklarımızda fazlasıyla mevcuttur.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle