Toptan Çadır

Toptan Çadır

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan çadır ürünlerimiz tek kişilik çadırlardan beş kişilik çadırlara kadar olan çadırları kapsamaktadır. Daha büyük ölçülerde çadır çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Toptan çadır ürünlerimizde aile çadırları ve odalı çadırlar mevcuttur. Beklentilerinize uygun çadır çeşitlerimiz bir telefon kadar yakınınızda. 

BİRBİRİNDEN FARKLI ÇADIR MODELLERİ

Çadır modelleri birbirlerinden farklı bir çok özelliğe sahiptir. Kimisi ufak alanlarda kurulabilen, katlanabilen özellikteyken, kimisi daha geniş alanlarda kullanılabilen geniş ebatlara sahip niteliktedir. Uzun ya da kısa süreli konaklama ihtiyacınıza cevap verecek çadırlarımız avcılık, doğa yürüyüşleri ya da dağcılık gibi faaliyetlerinizde sizlere eşlik edecekler. Her türlü doğa şartlarına dayanıklı olarak üretilen çadırlarımız ergonomik yapısıyla sizlere rahat bir kullanım sağlayacaktır. Çadırların genişlikleri ve ölçüleri farklı olduğu için, kullanım amacınıza göre bir çadır tercih etmelisiniz. Geniş ölçülerdeki çadırlara ekstradan yanınızda getirdiğiniz malzemelerden koyabilirsiniz. Toptan çadır ürünlerimiz sizlere doğa ile uzun süre iç içe kalma imkanı vermektedir. Sadece bir hamleyle kurulabilen çadır çeşitlerimiz çift kamış gergi yöntemiyle kurulmaktadır. Elbetteki çok odalı çadırları kurmak, küçük ebatlardaki çadırları kurmaktan daha zor olacaktır. Yine de kurulum şemasını dikkatle inceleyerek çadır kurma işleminizi kısa sürede başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çadırlarımız su geçirmez kumaşlardan imal edilmiştir. İstediğiniz türde, ebatta, renkte ve tasarımda çadır bulabilirsiniz. Çadırlarımızın yapımında bambu, pamuk, polyester, kanvas gibi kaliteyi yukarıya çıkaran kumaşlar kullanılmıştır. Bu kumaşlar çadıra hem dayanıklılık kazandırmıştır hem de hafiflik sağlamıştır. Çelik zemine sabitleme kancaları, yağmurluk, tente direkleri ve branda gibi hususlar ek aksesuar olarak satışa dahil edilmekte ve fiyatlandırma bu özelliklere göre yapılmaktadır.

ÇADIR ALIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Çadır alırken ne amaçla çadır aldığınız, çadırınızı ne tür bir yerde kullanacağınız oldukça önemlidir. Kullanım amacınıza uygun çadırları seçmelisiniz. Bir doğa yürüyüşü gerçekleştirmek istiyorsanız, sırtınızda taşıyabileceğiniz hafif çadırlardan satın alabilirsiniz. Herhangi bir çadır alıp, o çadırı istediğiniz yerde kullanamazsınız. Çadırı kullanacağınız alanın fiziksel özellikleri, hava şartları çadır seçiminizi belirleyecek en önemli etkenlerdir. Çadırın içerisinde kaç kişinin kalacağı belirlenip, ona uygun genişlikte bir çadır kullanılmalıdır.

Doğa kamplarınız için kullanacağınız hafif ve taşınabilir çadırlar, yaz tatili konaklamalarınız için kullanacağınız çadırlardan farklıdır. Tatillerinizi daha geniş ve nitelikli çadırlarda geçirmelisiniz. Aile çadırlarının yanı sıra, 3 ve 4 mevsim çadırları bulunmaktadır. Üç mevsim çadırları oldukça hafif ve taşıması oldukça kolay olan çadırlardır. Dört mevsim çadırları ise, içeriğindeki kumaş özelliğinden dolayı daha ağır niteliktedir. Çadır kumaşının ağırlığı ne kadar fazla olursa, çadırın hava şartlarına dayanma yapısı daha sağlam olur.

KAMP ÇADIRI SEÇİMİ

Seyahatlerde konaklamak için ihtiyaç duyulan kamp çadırları, fiyat ve performans özellikleri açısından farklılıklar gösterebilir. Bu seçenekler arasından ihtiyacınızı karşılayacak ve uygun kaliteye sahip olan modelleri seçip almalısınız. Uygun kaliteye sahip olmayan kamp çadırları, seyahatinizi cehenneme çevirebilir. İhtiyacınıza uygun kamp çadırı seçerken şu hususlara dikkat etmelisiniz:

  1. Çadırda kaç kişinin konaklayacağını belirlemek,
  2. Çadırı kullanacağınız hava şartları,
  3. Çadırın kullanım kolaylığı,
  4. Çadırın üretiminde kullanılan malzemelerin niteliği,
  5. Çadırın ağırlığı,
  6. Çadırda bulunan havalandırma sistemi,
  7. Çadırın sahip olduğu diğer ek özellikler ( kapı sayısı, pencere sayısı, cepleri ),
  8. Çadırın taban malzemesi,
  9. Çadırın fiyatı,
  10. Ürünün sağlayacağı teknik servis hizmetleri.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle