Toptan Burun Bandı Ve Burun Bandı İmalatı

Toptan Burun Bandı Ve Burun Bandı İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan burun bantlarından kullanarak burun tıkanmalarından kurtulabilir ve daha rahat nefes alabilirsiniz. Rahat nefes almaya yardımcı bu ürünlerden mutlaka kullanmalısınız.

BURUN BANDINA NEDEN İHTİYAÇ DUYULUR?

Her insan gece rahat uyumak ister. Özellikle rahat bir uyku çekmek sağlık açısından da çok önemlidir. Günlük yaşamın koşuşturmasından yorulan insanlar gece güzel bir uyku çekip, sabah uykusunu almış olarak uyanmak isterler. Tam olarak dinlenilmediği vakit insanlar günlük yaşantısına zor adapte olmaya, hatta mutsuz olmaya başlarlar. Gece uykusunun en büyük düşmanı burun tıkanıklığıdır. Burun tıkanıklığı gece rahat bir uyku çekmenin önüne geçer. Burun tıkanıklığının birçok nedeni olabilir. Aşırı yorgunluk, grip ya da üşütme gibi durumlar burun tıkanıklığına neden olabilir. Bu gibi nedenlerden dolayı meydana gelen tıkanıklıklardan kurtulmak için toptan burun bantlarından faydalanabilirsiniz. Toptan burun bantları burun kanallarının açılmasını sağlar. Bu sayede daha rahat nefes alabilirsiniz. Geceleri rahat  uyumayı zorlaştıran burun tıkanıklıkları burun bantları sayesinde son bulabilir. Kolayca uygulanan bu bantlar ile geceleri rahat uyuyabileceksiniz. Kaliteli bir uyku imkanı sağlayan toptan burun bantları güne 1-0 önde başlamanızı sağlayacak. Rahat bir burunla uyuma şansı bulan bireyler evde, iş yerinde, okulda, her yerde rahat bir gün geçirmiş olacak.

BURUN BANTLARI NASIL KULLANILIR?

Burun bantlarından yararlanmak oldukça kolaydır. Rahat bir kullanım imkanı veren burun bantlarının imalatı tek kullanımlık olarak yapılmaktadır. Her bant tek kullanımlık olduğu için, ürünü kullandıktan sonra onu ikinci bir kez kullanmamalısınız. Burun bantları kullanılmadan önce burun bölgenizi iyice yıkamalısınız. Bu bölge daha sonra iyice kurulanmalıdır. Burun bandı imalatı ile bandın arkasına koruyucu bir tabaka yerleştirilmiştir. Kullanım esnasında bu bant yavaşça çıkarılmalıdır. Ve bandın yapışkanlı kısmı burnun tam ortasına gelecek şekilde yapıştırılmalıdır. Burun bantlarının imalatı sayesinde hem yetişkinler, hem de çocuklar rahat etmektedir. Bu ürünü çocuklar, gençler, yetişkinler kullanabilmektedir. Burun bantlarının bu süreçte insanlara iyi geldiği ve onların burun tıkanıklığı sorununa çözüm olduğu klinik olarak da kanıtlanmıştır. Burun bantlarının imalatı aşamasında kuru ve hassas ciltler de düşünülmüştür. Onlar için özel olarak üretilen burun bantları bulunmaktadır. Ayrıca burun bantları horlamayı, alerjiye bağlı solunum sorunlarını da büyük ölçüde azaltmaktadır. Burun bantlarının imalatında ilaç kullanılmaz. Bu ürünler burun tıkanıklığınıza kesin, hızlı ve etkili çözümler sağlar.

Siz de burun bantlarından kullanın, geceleri derin ve rahat bir uyku çekin.

Nefes almayı kolaylaştıran burun bantlarının içinde bir plastik köprü bulunmakta ve bu plastik köprü burun kanatlarını çekerek burun yollarının genişlemesini sağlamaktadır. Böylelikle burnunuza daha fazla hava akımı sağlanmaktadır. Burun bantları elbette alınan oksijen miktarını arttırmaya yaramaz; fakat düzensiz güç sarfedilen birçok spor esnasında burun bantları daha iyi nefes almanızı kolaylaştırır. Burun bantları farklı boylarda, farklı özelliklerde ve farklı renklerde bulunabilir.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle