Toptan Bulaşık Eldiveni

Toptan Bulaşık Eldiveni

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bulaşık eldivenleri en temel temizlik ürünlerindendir. Bulaşık yıkarken etkili bir koruma sağlar bulaşık eldivenleri. Hijyen içerikli bulaşık eldiveni ürünlerimiz uygun toptan fiyatlarla sizlerin olabilir. 

BULAŞIK ELDİVENLERİNİN İŞLEVİ

Günlük yaşantımızda temizlik yaparken kullandığımız belli başlı temizlik ürünleri bulunmaktadır. Ev hayatındaki hijyeni sağlamak açısından bu ürünler oldukça önemlidir. Bulaşık yıkarken ellerimizi korumak adına kullandığımız bulaşık eldivenleri son derece ergonomik ve pratiktir. Hal böyle olunca birçok kişi tarafından talep görmektedir. İçi pamuklu olarak üretilen bulaşık eldivenleri alternatif bir temizlik ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutfakta biriken dağ gibi bulaşığı yıkarken ellerimizi kimyasal deterjanların etkisinden koruyan bu eldivenler, ellerin tahriş olmasını da önlemektedir. Özellikle pamuklu bulaşık eldiveni ile konforlu ve güvenli bir yıkama sağlayabilirsiniz.

Bulaşık eldivenleri farklı kumaş özelliklerine sahip olabilir. Genel olarak içi astarlı, su geçirmez ve plastik yapıdadırlar. Onları alım aşamasında bu hususlara dikkat edilmesi gerekir. Özellikle sağlığa zararı dokunmayan özel yapılardaki bulaşık eldivenleri tercih edilmelidir. Bulaşık eldiveni ürünlerimiz % 100 garantisi olan ürünlerdir.

Yapılan birçok işte ellerimizi kullandığımız bir gerçektir. Bu sebeple, ellerimizi korumak durumundayız. Bilhassa temizlik esnasında ellerimizi korumaya dikkat etmeliyiz. Ellerimizi hijyenik olmayan hiçbir yere sürmemeli ve kimyasal içeren her türlü deterjandan ellerimizi korumalıyız. Bu konuda en çok ihtiyacımız olan malzeme bulaşık eldivenleridir.

Özellikle soğuk havalarda bulaşık yıkamak bir işkencedir. Soğuk su adeta ellerimizin düşmanıdır. Masum gibi görünen soğuk su bile ellerimize ciddi anlamda zarar verebilir. Sürekli soğuk su altında kalan bir elin egzamaya yakalanma riski yüksektir. Çünkü elin uzun süre su ile temas etmesi sonucu elin doğal nem yapısı bozulmakta ve ellerde çatlama, kuruma, soyulma gibi durumlar görülmektedir. Hele hele elleriniz günde 6 kereden fazla su ile temas ediyorsa, ellerinizde egzama oluşumu kaçınılmazdır. Bu durumda içi pamuklu bulaşık eldivenlerini tercih etmek gerekir. Lastik eldivenler çok kullanılmamalıdır. Deriyi koruma altına alan bulaşık eldivenleri, bulaşık esnasında 20 dakikayı geçmeyecek şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca bulaşık eldivenlerinizi her hafta sıcak suyla yıkayıp dezenfekte etmelisiniz. Belirli aralıklarla da bulaşık eldivenlerinizi yenilemeyi unutmayın.

Temizlik ve hijyen söz konusu olunca ilk akla gelen ürünlerdir bulaşık eldivenleri. Temiz koşullarda yaşamak, temiz olmak için bazı ihtiyaçlarımızı karşılamak durumundayız. Özellikle çok fazla zaman geçirdiğimiz evlerimizde, iş yerlerimizde temizlik konusunda daha da hassas davranmalıyız. Belirli araç ve gereçleri kullanarak, ihtiyaç duyduğumuz hijyenik ortamı yaratabiliriz. Bu noktada eldivenlerden yararlanırız çoğu kez. Hijyen sağlamak adına yapılan her temizlik girişiminde mutlaka eldiven kullanmak durumundayız. Ellerimize giydiğimiz eldivenlerin çok farklı kullanım amaçları vardır. Bu eldivenler arasında en çok kullanılan el eldiveni türü, bulaşık eldivenleridir. Ellerimizi korumak için taktığımız bu eldivenler evlerde, ofislerde ve hayatımızın birçok alanında sıklıkla kullanılmaktadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle