Toptan Bornoz Takımı

Toptan Bornoz Takımı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bornoz takımı ürünleri banyo sonrası kullanılan durulanma eşyalarıdır. Bu açıdan su emme kapasitesi yüksek olan bornoz takımları seçilmelidir. Farklı bedenlerde ve renklerde bulunan bornoz takım modellerimizi inceleyebilir, kendinize uygun olan bornoz takımlarını sipariş edebilirsiniz.

BORNOZ MODELLERİ

Bornoz modeline karar verirken, evin sıcaklık durumunu hesaba katmalısınız. Mesela, daha soğuk bir evde daha uzun bornoz modellerini kullanabilirsiniz. Bornoz modellerine kısaca bir göz atalım.

1. Tam Boy Bornoz

2. Orta Boy Bornoz

3. Kısa Bornoz

4. Kapüşonlu Bornoz

5. Kimono Tip Bornoz

6. Hafif Bornoz

Yukarıda saymış olduğumuz bornoz modellerini kullanım alanlarınızın özelliğine göre seçebilirsiniz. Örneğin, bileklerinize kadar uzanan bir bornoz almak istiyorsanız, tam boy bornoz alabilirsiniz. Tam boy bornozlar genellikle 150 cm. ölçülerde üretilmektedir. Orta boy bornozlar, dizlerinizin biraz altına kadar inecek uzunluktadır. Kısa boy bornozlar, daha çok yaz aylarında tercih edilirler. Diz hizasına gelecek şekilde tasarlanmış kısa boy bornozlar, hareket etme kolaylığı da sağlamaktadır.

Saçlarınızın kuruması içinse, kapüşonlu bornozlardan satın alabilirsiniz. Kimono tipi bornozlar orta boylarda ve kısa boylarda bulunurlar. Bu tür bornozların yaka kısımları dardır. Hafif yapılarda bulunan bornozlardan spa ve otellerde faydalanabilirsiniz.

BORNOZ RENGİNİ BELİRLEME

Günlük kullanımlarınız için bej ya da pudra renginde bornozlar alabilirsiniz. Daha renkli bornoz tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Bu durumda onları dikkatlice yıkamaya özen göstermelisiniz. Yıkanma talimatına uygun olarak yıkanmayan bornozların renginde solma ya da açılma görülebilir.

BORNOZ KULLANIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Bir bornozu beğenerek dahi alsanız, ilk kullanımdan sonra bir memnuniyetsizlik yaşayabilirsiniz. Bu sebeple, kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak, bornoz kumaşını yıkama talimatlarına uygun olarak yıkamalısınız. Bornozunuzun ilk 3 yıkanmasında yumuşatıcı kullanmamaya özen göstermelisiniz. Çamaşır makinesi çok doldurulmadan çalıştırılmalıdır. Aksi halde, bornozunuz aşınır ve tüylerinde dökülmeler meydana gelir. Yıkanan bornozlar hemen asılmalı, ıslak olarak çok uzun süre bekletilmemelidir.

BORNOZ KALİTESİ

Bornozun kalitesini belirleyen, yapımında kullanılan ham maddedir. Bir bornoz polyester, naylon, sentetik ve pamuk  gibi ham maddelerden üretilebilir. Pamuktan imal edilmiş bir bornoz her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Naylon ve sentetik yapılı bornozlar fiyat olarak oldukça ucuz olmaktadır. Kaliteli bir ham maddeden üretilmiş bir bornoz almalısınızki, paranız çöpe gitmesin. Ayrıca kaliteli bir yapıda üretilmiş bornozlar cildinizle uyum sağlar ve teninizi asla rahatsız etmez. Yüz ya da el havlusu, banyo terliği ve bornoz içeren bornoz takımlarımız, sizlere duş sonrası sağlıklı bir kullanım imkanı verecektir.

Bornoz seçiminde bulunurken emiciliği yüksek olan kumaşlardan üretilmiş bornozlar tercih edilmelidir. %100 pamuktan imal edilen bornoz takımları yüksek emiciliğe sahiptir. Kış aylarında bu bornozlardan kullanarak rahat bir duş keyfi yaşayabilirsiniz. Emiciliği ciddi anlamda düşen bornoz takımlarından kullanmamalısınız. Bambu bornoz takımları sizin için ideal olabilir. Bambu bornoz takımları hem doğal, hem de anti-bakteriyel özelliktedir. Bu tür bornoz takımlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Fiyat açısından uygun olan bornoz takımları genellikle polyester ve sentetik kumaşlardan üretilmişlerdir. Fakat bu tür bornoz takımlarının kalitesi düşük seviyelerdedir. Emicilik özelliği iyi olmayan bu tür bornozlar, ilk yıkanmadan sonra kolayca deforme olabilirler. Bornoz takımları banyo sonrası teninizle temas edeceğinden, kaliteli kumaş yapısına sahip bornozlardan almalısınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleCiara Naranjo
Mail me if you are going to sell it again.