Toptan Borcam Ve Borcam İmalatı

Toptan Borcam Ve Borcam İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan borcam ürünleri ev hanımlarının mucizevi mutfak gereçlerinden biridir. Kullanışlı yapılarıyla hanımların gözünü kırpmadan kullandıkları borcamlar her bütçeye uygun fiyatlarla alıcılarını beklemektedir. 

BORCAM KULLANIMI VE BORCAMLARIN İŞLEVSELLİĞİ

Paşabahçe markasının insanlara sunduğu borcam çeşitleri bir devrim yaratarak tüm mutfaklarda yerini almıştır. Isıya dayanıklı borcam imalatında borosilikat camlar kullanılmaktadır. Zaman içinde borcam ürünlerinin beğenilmesi ile bu ürünler ürün çeşitliliğini daha da arttırmıştır. Borcamdan fırın kapları, çaydanlıklar, bardaklar üretilmeye başlamıştır. Ve borcam trendi yurtdışında da tanınmaya başlamıştır. Gelişen teknoloji ve makineleşme borcam imalatının artmasına yardımcı olmuştur. Borcam yapımında borik asit kullanılmakta ve ortaya çıkan her ürün bu sayede sıcaklığa ve sıcaklık değişimlerine ayak uydurabilmektedir. Borcamın imalatında kullanılan cam türü -30 derece ile 300 derece arasındaki sıcaklık değerlerine son derece dayanıklı yapıdadır. Borcam içerisinde tabiki bor maddesi de bulunmaktadır. Bor maddesi borcam ürünlerinin ısıya dayanıklı olmasına katkı sağlamaktadır.

Mutfaklarda sıklıkla kullanılan borcamın özelliklerine kısaca bir göz atalım:

1. Borcamlar yapısı itibariyle sağlıklı ürünlerdir.

2. Toptan borcam ürünlerinin temizliği oldukça kolaydır.

3. Borcamlar bulaşık makinelerinde yıkanabilirler.

4. Borcam ürünleri çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklara dayanabilirler.

5. Soda camının 3 katı genleşme kat sayısına sahip borcamlar, termal şoklara yüksek direnç gösterebilirler.

Toptan borcam ürünleri eşsiz ürünlerdir. Camın doğasını anlayarak borcamın doğasını anlamış olursunuz. Toptan borcam ürünleri farklı şekillerde, ebatlarda ve fonksiyonlarda üretilmektedir. Her ihtiyacınıza yönelik borcam çeşidi bulabilirsiniz. Örneğin, kek ya da pasta pişirmek istiyorsunuz. Yuvarlak borcamlar bu işleriniz için ideal bir seçim olacaktır. Kapaklı tencere tipi borcamlar bulunmaktadır. Bu tarz borcamları da buzdolabında yemeklerinizi muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Kare tepsiler halinde bulunan borcamlardan hamur işlerinizi yaparken yararlanabilirsiniz. Takımlar halinde alacağınız borcam setleriyle tüm mutfak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Borcam imalatı ile kapaklı, kapaksız, yuvarlak, dikdörtgen ürün modelleri imal edilmektedir. Bu ürünleri uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Fırına patates, tavuk ya da tatlı mı atacaksınız? Hemen kullanım amacınıza uygun bir borcam satın alarak lezzetli yiyecekler pişirebilirsiniz. Borcam ürünlerini her kullanımdan sonra dikkatlice temizlemeli, onları ızgara üzerinde asla kullanmamalısınız.

Borcam ürünleri camdan imal edildiği için en sağlıklı mutfak gereçlerinden sayılmaktadırlar. Yiyecekleriniz pişerken birçok mutfak gereci ile temas halinde olurlar. Bu noktada camın en sağlıklı malzeme olduğunu kabul etmek doğru olur. Borcamları tatlı, tuzlu, katı, sıvı her türlü yiyeceği hazırlarken kullanabilirsiniz. Ayrıca borcamda yemek pişirmek çok ama çok sağlıklıdır. Borcamda pişen yemeklerinizi başka bir kaba da aktarmaya gerek yoktur. Borcamların temizliği oldukça kolaydır. Elde ya da bulaşık makinesinde yıkadığınız borcamlar, hemen pırıl pırıl olurlar. Borcam ürünlerini fırında, mikrodalga fırında, derin dondurucularda, buzdolabında kullanabilirsiniz. Onları bu tür aletlerde kullanırken yavaş yavaş ısıtmaya ya da yavaş yavaş soğutmaya dikkat etmelisiniz. Borcamların sağlıklı kullanımı için kullanım önerilerine mutlaka uymalısınız.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleNejdet gürler
340x220 borcam lazım 100 adetSunay şen
340x220 olculerinde 60 adet borcam var miSeher öner
Dikdortgen buyuk boy borcam 50 tane fiyat ogrenmek istiyorumSeher öner
Dikdortgen buyuk boy borcam 50 tane fiyat ogrenmek istiyorum