Toptan Boks Eldiveni

Toptan Boks Eldiveni

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan boks eldiveni modellerimiz farklı kullanım alanları için tasarlanmıştır. Antrenmanlar için özel olarak üretilmiş boks eldivenlerimiz ve kum torbası çalışırken kullanabileceğiniz boks eldivenlerimiz bulunmaktadır. Sitemizden ihtiyacınız doğrultusunda kullanabileceğiniz boks eldivenlerinden seçebilirsiniz.

BOKS ELDİVENLERİ

Boks eldivenleri kullanım alanlarına göre farklı özellikler taşımaktadır. Yoğun bir aktivite içeren boks sporu, doğru olarak seçilmiş boks eldivenleriyle yapılabilir. Böylece spordan alacağınız randıman artmış olur. Hele hele boks gibi bir sporda doğru ekipmanlar kullanmak çok önemlidir. Boks eldiveni seçerken çok titiz davranılmalıdır. Elleri korumak için ve rakibe atılan darbeleri yumuşatmak için doğru boks eldivenleri seçmelisiniz. Bu ürünler son derece dayanıklı ve elinizin büyüklüğüne uygun olmalıdır. Dayanıklı yapıdaki boks eldivenleri daha uzun süreler kullanılabilir. Elinizin ölçülerine uygun olarak aldığınız boks eldivenleri ise, çeşitli sakatlanmaların önüne geçebilir.

Rahat bir spor gerçekleştirmek için iyi bir boks eldivenine sahip olmalısınız. Boks eldiveni seçerken profesyonel bir yardım alabilirsiniz. Aksi halde, yanlış ekipman kullanmak sizi spor esnasında rahatsız edecektir. Eli tam olarak kavrayan boks eldivenleri kullanılmalıdır. Eldiven elinize ne dar, ne de bol gelmelidir. Boks eldiveni satın alırken boks eldiveni bandajı almayı da sakın unutmayınız. Eldiveninizin elinizden kaymasını önleyen bandajlar mutlaka yanınızda bulundurulmalıdır.

Spor ekipmanlarınızı ne kadar doğru şekilde seçerseniz, o kadar risksiz bir spor gerçekleştirmiş olursunuz. Rahat yapıda ve hava alabilen özellikte bir boks eldiveni almak akıllıca olacaktır. Boks sporuna henüz yeni başladıysanız, içi köpük dolgulu eldivenlerimizden satın alabilirsiniz. Ya da uzun süre boks sporuyla uğraşan bir kişiyseniz, kusursuz koruma ve üstün dayanıklılık sağlayan eldiven modellerimize göz atabilirsiniz. Deri boks eldivenlerimiz sürekli boks maçına çıkan profesyonel sporcular için uygundur. Boks eldivenlerinin yapısı, beş ayrı parmak bölümünden oluşmamaktadır. Baş parmak kısmı ayrı, diğer parmak kısımlarının bir arada olduğu modellerden oluşmaktadır. Boks eldiveni seçiminde beden ölçülerine dikkat etmelisiniz. Örneğin, 40-50 kilo aralıklarındaysanız 8 oz, 50-59 kg aralığındaysanız 10 oz, 59-74 kg aralığındaysanız 12 oz, 74-86 kg aralığındaysanız 14 oz, 86-92 kg aralığındaysanız 16 oz boks eldivenleri kullanmalısınız. Seçiminizi yapın. Beğeninize uygun renk ve bedende boks eldivenlerine sahip olun.

Boks eldivenleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Antrenmanlarınız için farklı, kum torbası ile çalışırken farklı boks eldivenleri seçilmektedir. Boks eldiveni kullanırken bu eldivenler için tasarlanmış içliklerden de kullanmalısınız. Kullanılması ve giyilmesi basit olan boks eldiveni içlikleri eldiven içlerini terin verebileceği tüm zararlardan korumaktadır. Bu içlikler, boks eldivenlerinizin kullanım ömrünü uzatacaktır. Boks eldiveni seçerken kendi kriterlerinizi belirlemelisiniz. Boks eldiveni seçme konusunda şu kriterleri ön planda tutmalısınız:

  1. Renk, desen özelliği
  2. Üretimde kullanılan malzeme ( Deri, suni deri )
  3. Eldiven kaç Oz olmalı
  4. Eldivenin kalıbı

Spor branşınıza göre renkli, desenli veya desensiz boks eldiveni alabilirsiniz. Yeni başlayan sporcular suni deriden üretilmiş boks eldivenleri kullanırken, üst seviye sporcular deri boks eldivenleri kullanmalıdır. Gelelim eldivenin kaç Oz olması gerektiğine. Bu konuda kendi vücut ağırlığınızı dikkate almalısınız. Kickboks gibi sporlarda kavramaya yönelik hareketlerde yassı yapılı boks eldivenleri kullanılmalıdır. Kavrama kullanılmayan branşlarda ise, yuvarlak yapılı boks eldivenleri kullanılmalıdır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle