Toptan Bitki Çayı

Toptan Bitki Çayı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bitki çayları her derdin dermanı olan bitkilerden hazırlanmaktadır. Ihlamur, rezene, adaçayı, yeşil çay, papatya, nane, kekik, melisa, biberiye, elma gibi birçok bitki çayı çeşidi bulunmaktadır. Çok eski tarihlerden bu yana sağlığa olan olumlu katkılarıyla bilinen bitki çayları damaklarınızı şenlendirecek, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak.

BİTKİ ÇAYI MUCİZESİ

Özellikle kış aylarında hep yakın dostumuzdur bitki çayları. Her birinin kendine özgü tadı ve yararı bulunur bitki çaylarının. Çoğu kez hasta olmamak için ya da bağışıklığımızı güçlendirmek için ihtiyaç duyarız onlara. Bitki çayları doğal şifa kaynağıdır bizim için. Kimi zaman televizyon karşısında, kimi zaman ders çalışırken, kimi zaman da ofiste masa başında elimizden düşürmeyiz bitki çaylarını. Onlarca faydası bulunan bitki çaylarının tüketimi özellikle kış aylarında daha da artmaktadır. Çünkü onlar sayesinde, kış aylarında yakalandığımız hastalıkları daha kolay atlatabiliriz. Birçok hastalığa iyi gelen bitki çayları, karıştırılmadan sade olarak tüketilmelidir. Her çayı ayrı ayrı tüketmek, onlardan daha çok fayda sağlamanıza vesile olur. Bitki çaylarından evlerinizde, iş yerlerinizde tüketebilirsiniz. Hatta çantanızda dahi bulundurabileceğiniz bu lezzetleri dilediğiniz zaman açıp hazırlayabilirsiniz. Farklı aromalarıyla denenmeyi bekleyen bitki çaylarını birazda yakından tanıyalım.

YEŞİL ÇAY

Özellikle kilo verme konusunda bireylerin en fazla tükettiği çaylardandır yeşil çaylar. Listenin başında gelen yeşil çaylar güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Kanser ve kalp hastalıklarıyla mücadelede önemli katkılar sağlarlar vücudumuza. Diş eti sağlığımıza olumlu etkileri olan yeşil çayları günde en fazla iki fincan tüketmelisiniz.

IHLAMUR

Ihlamur için "  her derde deva " diye boşuna dememişler. Doğal aroması ve mis gibi kokusuyla severek tüketilen ıhlamurlar stresi yatıştırmaktadır. Gribal enfeksiyonları kolayca atlatmak konusunda ıhlamur harika bir alternatiftir. Günde 2 ya da 3 fincan ıhlamur tüketebilirsiniz.

REZENE

Hazım sorunu yaşayanların ilacıdır rezene çayları. Mideyi rahatlatmak ya da reflü gibi rahatsızlıklardan kurtulmak için rezene çayı tüketilmelidir.

PAPATYA ÇAYI

Bal ve limon ile tatlandırabileceğiniz papatya çayları, uyku problemi yaşayanların sıklıkla tükettikleri bir bitki çayıdır.

ADAÇAYI

Romatizma, eklem ağrısı ya da kas ağrısı sorunlarınız varsa mutlaka adaçayı tüketmenizi öneriyoruz. A ve C vitamini içeren adaçayları bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek vermektedir. İştahınızı kontrol altına almak için de adaçayı içebilirsiniz.

MELİSA ÇAYI

Melisa çaylarının faydaları saymakla bitmez. Melisa çaylarından tüketerek uyku sorunlarınıza, mide rahatsızlıklarınıza, sindirim sistemi sorunlarınıza ve gaz problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Melisa çaylarının stres azaltıcı özellikleri de bulunmaktadır.

BİBERİYE ÇAYI

Kabızlık gibi sindirim sistemi ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, biberiye çayı kullanabilirsiniz. Biberiye çayları kan dolaşımını arttırır, baş ağrısı ve migren gibi şikayetleri azaltır. Beyin ve kalbe daha fazla oksijen gitmesini sağlar.

Tabiatın bizlere sunduğu bitki çayları daha birçok çeşide ve faydaya sahiptir. Hazırlamak için yalnızca sıcak suya ve bardağa ihtiyaç duyduğunuz bu lezzetleri yanı başınızdan eksik etmemenizi öneriyoruz.

Düzenli olarak kullanılan bitki çayları birçok rahatsızlığın giderilmesinde işe yaramaktadır.

KUŞBURNU ÇAYI

Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkin rol oynayan kuşburnu çayları kan şekerini dengelemekte ve kötü huylu kolesterolü azaltmaktadır. Kuşburnu çayından tüketerek idrar yolu hastalıklarından korunabilirsiniz.

KEKİK ÇAYI

Yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir etkiye sahiptir kekik çayı. Baş ağrısını hafifleten kekik çayı, boğaz ağrılarına ve öksürüğe iyi gelmektedir.

LAVANTA ÇAYI

Bağışıklık sistemi üzerinde pozitif etkilere sahiptir lavanta çayları. Depresyona iyi gelen bu çaylar, ağız kokularının oluşmasını büyük ölçüde önlemektedir. Lavanta çaylarından tüketerek migren ağrılarınızı azaltabilir, ateşinizin düşmesini sağlayabilirsiniz. Lavanta çaylarının uykusuzluğa iyi geldiği bilinmektedir.

ISIRGAN OTU ÇAYI

Yüksek oranda demir içeren bu çaylar anemi tedavisinde kullanılmaktadır. Isırgan otu çayları idrar söktürür, böbrekleri temizler, soğuk algınlığına iyi gelir ve sindirimi düzenler.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleÖmercan Kılıç
Fiyat ve minimum sipariş bilgisi istiyorum