Toptan Bez Torba

Toptan Bez Torba

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bez torba ürünlerimiz uzun süre yıpranmadan kullanılabilir özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Toptan bez torbalardan satın alarak çevreye olan duyarlılığınızı gösterebilirsiniz. 

DOĞA DOSTU, ÇEVRECİ BEZ TORBALAR

Doğaya vermiş olduğumuz önemin bir sonucu olarak bez torba üretimimizi her geçen gün üst seviyelere çıkarmaktayız. Adeta çevre dostu olan bez torbalardan kullanmak isteyenler ihtiyaçları doğrultusunda geniş hacimli ya da küçük ebatlarda imal edilmiş bez torbalardan temin edebilirler. Özellikle alışveriş merkezlerinde, marketlerde plastik poşet kullanımının azaltılmak istenmesiyle, bez torbaların önemi daha iyi anlaşılacaktır. Her yaşa hitap eden bez torbalar hem işlevsel olarak, hem de aksesuar olarak katkı sağlayacaktır kullanıcısına.

Ham maddesi pamuk olan bez torbalar tamamen doğa dostudur ve kullanımı diğer plastik poşetlere nazaran çok daha sağlıklıdır. Ayrıca bez torbalar geri dönüşüm için çok uygun ürünlerdir. Bu torbaların tek kullanımlık olmaması, ekonomik olarak bütçelere katkı sağlayacaktır. Alışverişlerinizde taşıma amaçlı kullanabileceğiniz bez torbalar kalın ve dayanıklı yapısından dolayı kesinlikle yırtılmaz yahut kopmaz. Üstelik bu torbalarla her türlü ürünü taşıyabilirsiniz. Doğa dostu bez torba kullanımının yaygınlaşmasıyla plastik/naylon poşetlerin sürekli tüketimi önlenmiş olacaktır. Böylelikle doğayı kirleten plastik poşet ve türevlerinin üretimi sınırlandırılacaktır. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için, daha çevreci olan bez torba kullanımını yaygınlaştırmalı ve toplum olarak bu konuda gereken çabayı göstermeliyiz. Çok fazla geç kalmadan çevreci ürünlere yönelmeliyiz. Ve geri dönüşüm konusunda yapılan her çalışmaya ayak uydurmalıyız ve destek vermeliyiz. Bu konuda Fransa'nın yapmış olduğu uygulamayı takdirle karşılıyoruz. Zira Fransa, plastik kap kullanımına yasak getiren ilk ülkedir. Bizler de bilinçli bir tüketici gibi davranıp, doğada 1000 yılda çözülen plastik poşetleri değil de, hem çevre hem kendimiz için en iyi seçenek olan bez torbaları tercih etmeliyiz. Bez torbaların kullanım alanları oldukça geniştir. Onları mahalle bakkalınızdan tutun da, market, manav, semt pazarı, kasap gibi pek çok yerde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak bez torba kullanımını bir kültür haline getirmeli ve bunu bir sosyal sorumluluk olarak kabul ederek, onların kullanımını yaygınlaştırmalıyız.

BEZ TORBA KULLANIMININ AVANTAJLARI NELERDİR?

Bu konuya bir tüketici gözüyle bakabilirsiniz. Bakalım bez torba kullanma bilinci bizlere ne tür katkılar sağlamaktaymış:

1. Bez torbalar sağlam yapıda olduklarından, tek kullanımlık değillerdir. Onları uzun yıllar kullanabilirsiniz.

2. Bez torbaların ham maddesi pamuktur. Bu nedenle bez torbaların doğada çözünmesi kolaydır ve onların geri dönüşüme kazandırılması söz konusudur. (Naylon poşetlerin doğada 1000 yılda kaybolduklarını unutmayalım.)

3. Bez torbaların ambalaj baskılarında sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmış boyalar kullanılmaktadır.

4. Dayanıklı bir yapısı olan bez torbalar, kilolarca ağırlıktaki ürünleri taşıyabilir.

5. Bez torbaların üzerine dilerseniz özel çizimlerden oluşan fotoğraflarınızı ya da sosyal sorumlulukla ilgili yazılarınızı ekleyebilirsiniz.

6. Bez torbaların saplarını birçok şekilde görebilirsiniz. Uzun saplı, kısa saplı, tek ya da çift omuz askı saplı ve tahta tutma saplı bez torbalara sahip olabilirsiniz.

7. Bez torbalar kalın bir dokuya sahip olduklarından, taşınan malzemenin dışarıdan görünmesini engeller. Her türlü kişisel eşyanızı bez torbalarda saklayabilirsiniz.

8. Bez torba kullanmak için en önemli neden, onların doğa dostu ürünler olmasıdır.

Tüketimin bir hayli yoğun olduğu ülkemizde çevreye birçok olumsuz etkiler bırakmaktayız. İnsan nüfusunun da günden güne arttığı düşünülürse, çevremizin karşı karşıya kaldığı tehlikeyi daha iyi anlamış oluruz. Artan nüfusun çevremize sağladığı en büyük zararlardan biri, petrol türevli plastik poşetlerin sık ve bilinçsiz olarak kullanılmasıdır. Bu durum çevremize, doğamıza ciddi manada zararlar vermektedir. Plastik poşet gibi ürünlerden ne kadar az kullanırsak o kadar iyidir. Bu poşetlerin yerine bez torbaların kullanılması daha çevreci, daha sağlıklı bir yaklaşım olacaktır. Doğada kaybolması yıllar alan plastik poşetler tercih edilmemelidir. Sağlıklı malzemelerden üretilen bez torbaların kullanımı yoğunlaştırılmalıdır. Kullanımı sürekli olan bez torbalar, aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle