Toptan Beşik Ve Beşik İmalatı

Toptan Beşik Ve Beşik İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan beşik modellerimizi inceleyerek, bebekleriniz için en doğru beşiği alabilirsiniz. Toptan beşik modellerimiz güvenlik, konfor, taşınabilirlik, fonksiyon ve fiyat kriterleri açısından alıcısına büyük avantajlar sağlamaktadır.

BEŞİK SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Bebeğiniz için beşik seçiminde bulunurken güvenlik, konfor, taşınabilirlik gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Ayrıca bir beşik imalatında hafif malzeme kullanımına, tekerlekli ayaklara ve katlanabilir dizayn gibi kriterlere dikkat edilmelidir. Tabiki en önemli kriteriniz, beşiğin güvenilir olması olmalıdır. İyi bir beşik bebek için güvenlik riskleri oluşturmamalıdır. Beşik imalatında kullanılan malzeme de çok önemlidir. Ayrıca sağlam montaja ve duruş kalitesine sahip olan beşikler tercih edilmelidir her zaman. Eğer evde sürekli hareket halinde olan bir çocuğunuz varsa, beşiğe tırmanması kaçınılmaz olacaktır. Bu durumda beşiğin yere sağlam basan ayaklarının olması çok önemlidir. Aksi halde beşik devrilebilir ve çocuğunuz yaralanabilir. Sağlam duruşu olan bir beşik almak akıllıca olacaktır. Toptan bebek beşikleri arasında belli bir ağırlık dengesine sahip ve ayakları her daim yere sağlam basan beşikler bulunmaktadır. Devrilme riski yüksek olan beşiklerden kesinlikle uzak durmalısınız. Beşik imalatında kullanılan malzemeler de çok önemlidir. Bu malzemelerin doğal malzemelerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Sağlık açısından bakıldığında en güvenilir malzeme ahşap malzemelerdir. Ahşaptan imal edilen beşikler biraz ağır olsalar da, sağlık ve güvenlik açısından büyük avantajlar taşımaktadır. Özellikle masif ahşaptan üretilen toptan bebek beşikleri sağlıklı olmasıyla beraber, ortamda bakteri ve küf oluşumuna asla meydan vermemektedir.

Bebeğiniz için beşik seçiminde bulunurken, beşiğin pürüzlü bir yüzeye sahip olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Ayrıca beşikler keskin hatlara da sahip olmamalıdır. Beşik imalatında beşiklere eklenen parmaklıklar güvenlik için olsa da, bu parmaklıkların güvenli bir mekanizmaya sahip olup olmadığını incelemelisiniz. Bir beşiğin parmak aralıkları ne çok geniş, ne de çok dar olmalıdır. Parmak aralığı 5 ile 7 cm arasında değişen beşiklerden satın alabilirsiniz.

Bebeğinizin güvenli bir beşikte uyuması için kaliteli bir beşik almalısınız. Alınan beşikler bebekleriniz için güvenli bir uyku ortamı sağlamalı, gerektiğinde ona kalkan olabilmelidir. Bebeğinize beşik alırken bütün bu püf noktalara dikkat etmelisiniz.

Bebeğiniz uyuduğunda, aklınızın onda kalmamasını istiyorsanız kusursuz bir tasarıma ve güvenlik donanımına sahip olan beşiklerden satın almalısınız. Birbirinden güzel ve birbirinden kullanışlı birçok beşik modeli bulunmaktadır. Ahşap beşikler, tasarım beşikler, yatak yanı beşikler en çok tercih edilen beşik türlerindendir. Tahta malzemelerden imal edilen ahşap beşikler herhangi bir kanserojen madde kullanılmadan üretildiği için çokça tercih edilmektedirler. Yatak yanı beşikler ise, bebeğinin uyurken yanında olmasını isteyen ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Yatak yanına koyulabilen bu beşiklerin yüksekliği ve eğimi ayarlanabilmektedir. Tasarım beşikler bir çok görsel figürden oluşabilmektedir. Bal kabağı figürü, araba figürü tasarım beşiklerde kullanılan figürler arasındadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizletalha çelik
beşik modellerinizde toptan fiyatını ögrenebilirmiyim ?