Toptan Berjer Ve Berjer İmalatı

Toptan Berjer Ve Berjer İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan berjer modellerimiz her zevke hitap etmektedir. Kaliteli işçilik kullanılarak üretilen berjer takımlarımız cevizden ve meşeden oluşan iskeletiyle ve renkli, eğlenceli desenleriyle mekanlarınızı güzelleştirmeye geliyor. 

DEKORASYONDA KULLANILAN BERJER MODELLERİ

Arka kısmı kabarık ve uzun olan geniş koltuklara berjer adı verilmektedir. Genellikle evlerde ve kafelerde kullanılan berjerler ortamda hoş bir görüntü oluşmasını sağlamaktadır ve hatta ortama şıklık katmaktadır. Berjerler ince ayaklı, kadife, saten, yün kumaş yapısı olan bir Fransız koltuğu türüdür. Eski zamanlardan bu yana varlığını sürdüren berjerler artık yepyeni tasarımlarla imal edilmektedir. Günümüzde berjer imalatı çağa ayak uyduran bir anlayışla yapılmaktadır. Berjer imalatında modern çizgilere yer verilmektedir. Eski dönemlerden bu yana kullanılan berjerler modası geçmeyen ürünlerdendir. Yaşadığınız ortamda kendinize özel bir alan oluşturmak istiyorsanız, berjer bir koltuk ve bir sehpa almanız yeterli olacaktır.

Evinizin en güzel bölümüne berjer bir koltuk koyarak, burada kitap okuyabilir ya da burada hoş sohbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Berjer koltuk imalatında eski klasik modellere yer verildiği gibi, daha modern görünümlü tasarımlara da yer verilmektedir. Bütün bu seçenekler arasından tarzınızı yansıtacak berjer modellerine göz atabilir ve yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Berjer imalatında hem kafe berjerlerine, hem de ev berjerlerine yer verilmektedir. Evlerde kullanılan berjer koltuklar genelde daha büyük ebatlardadır. Kafelerde kullanılan berjer koltuklar ise, daha küçük ebatlarda bulunmaktadır. Gelişen moda anlayışıyla beraber bu mekanlarda kullanılan berjerler daha çok ilgi odağı haline gelmeye başlamıştır. Berjer koltukların kullanım alanları genellikle kafeler, evlerdir. İnsanların bu alanlarda rahat ve verimli vakit geçirmesini sağlayan berjer koltuklar özenle seçilmelidir. Özellikle bu koltukların dekorasyon ile uyumu görsel açıdan müşterileri memnun edecek şekilde olmalıdır. Siz de toptan berjer modellerinden şık tasarımlı olanları seçebilir, mekanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Masa takımlarınızı tamamlamak için toptan berjer koltuklara ihtiyaç duyabilirsiniz. Toptan berjer takımları arasından seçiminizi yaparken ürünün kalitesine dikkat etmelisiniz. Almış olduğunuz berjerleri mümkün olduğunca evinizin aydınlık kısımlarında kullanmalısınız. Böylece berjer koltuklar daha iyi farkedilecektir. Berjer koltuk modellerinde sınırsız renk seçeneğine de sahipsiniz. Düz renkli berjer koltuklar, çiçek desenli berjer koltuklar alternatifleriniz arasındadır.

  

  

DOĞRU BİR BERJER NASIL SEÇİLMELİDİR?

Evinizde kendinize özel bir alan hazırlamak isterken ihtiyaç duyulan ilk unsur, Fransız kültüründen kültürümüze geçen berjer koltuklardır. Tahtı andıran stiliyle dikkat çeken berjer koltuklar şık ve rahat tasarımlarıyla literatürdeki yerini almıştır. Ev ortamında salonlar için berjer koltuklar kullanılmaktadır. Özellikle köşe koltuklarıyla berjer koltukların uyumu bir harikadır. Ev dekorasyonunda baş kahraman olan berjerler, evin farklı bölümlerinde güçlü bir kurtarıcı olarak da kullanılabilir. Berjer seçiminde bulunurken özenli davranmalı, berjerleriniz koltuk takımlarınızla uyumlu renklerde bulunmalıdır. Berjerler kollu ve kolsuz modellerden oluşmaktadır. Kitap okumak, televizyon izlemek için almayı düşündüğünüz berjerler kollu modellerden seçilmelidir. Üstelik almayı düşündüğünüz berjerler işlevsel olmalı, temizlik esnasında hareket ettirilebilecek ağırlığa sahip olmalıdır. Berjeri kullanacağınız odanın metrekaresi düşük ise, açık renkli berjerlerden tercih etmelisiniz. Açık renkli berjerler mekanın daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle