Toptan Bel Yastığı

Toptan Bel Yastığı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bel yastığı ürünlerimiz sayesinde bel rahatsızlıklarınızdan en doğru yöntemle kurtulmuş olacaksınız. Zamanla fıtığa dönüşen bel ağrılarınız için en sağlıklı çözüm, kaliteli bir bel yastığı temin etmektir.

BEL YASTIĞININ FAYDALARI NELERDİR?

Bireylerin düz oturmasını sağlayan bel yastıkları ile omur iliğiniz de düz bir pozisyonda kalacaktır. Bel yastıkları sayesinde hem beliniz rahat edecek hem de boyun ve sırt ağrılarınızdan kurtulacaksınız.

Bel fıtığı rahatsızlığı olanlar ve kireçlenme problemi yaşayan kişiler de bel yastıklarından kullanarak, sorunlarına kalıcı çözümler bulabilirler. Belinizde herhangi bir sakatlık söz konusu ise, oturmak elbetteki zor olacaktır. Bel yastıkları ile oturma sorununun üstesinden gelebilirsiniz. Elastik bir yapısı olan bel yastıkları, asla deforme olmazlar ve onların sayesinde insanlar daha düz, daha doğru pozisyonlarda oturabilirler. Filtreli bel yastıkları, bireylerin bel bölgesinde herhangi bir terlemeye neden olmaz.

BEL YASTIKLARI HANGİ ÖZELLİKLERİ TAŞIMAKTADIR?

Genel olarak tüm bel yastıklarının bir kılıfı vardır. Kılıfı kirlenen bel yastıkları kolaylıkla temizlenebilir. Kolayca çıkarılabilen bu kılıflar, istenildiği zaman yıkanabilir. Bel yastıkları bele tam oturarak mükemmel bir rahatlık sağlarlar. Bel yastıklarının sertliği ideal düzeydedir. Asla kullanıcısını rahatsız etmez. Filtreli bir yapısı olan bel yastıkları, insanların sırt kısımlarının hava almasına olanak sağlar.

BEL YASTIKLARININ KULLANIM ALANLARI NELERDİR?

Bel yastıklarından istediğiniz her mekanda faydalanabilirsiniz. Bel yastıkları bütün koltuk türlerine uyumlu olarak üretilmektedir.

Kanatlı bel yastıkları, koltuğun arka kısmına sabitlenerek kullanılabilir. Normal standartlardaki bir bel yastığını sırt hizanıza gelecek şekilde ayarlayıp kullanmalısınız. Oturarak çalışan kişiler, uzun seyahatlere çıkan kişiler ya da bel rahatsızlığı olan kişiler mutlaka bel yastığı kullanmalıdır.

Ayrıca bel yastıklarınızı cinsiyetinize ve boy uzunluğunuza göre seçmelisiniz. Yanlış bel yastığı seçimi daha ciddi bel sorunlarına neden olabilir. Kendinizi en rahat hissettiğiniz bel yastığından kullanmalı, gerekirse bu konuyu doktorunuza danışmalısınız. Doktorunuzun önerdiği bel yastığını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bele destek vermek için kullanılan bel yastıkları, vücuttaki bel çukurunu doldurarak daha rahat oturmanızı sağlayacaktır.

Bel yastıklarının imalatında sağlığımıza zararı dokunan CF kullanılmamaktadır. Eğer ciddi bel ağrılarınız varsa, beliniz için özel olarak üretilen bu bel yastıklarından mutlaka denemelisiniz.

İnsan anatomisinin bazı bölgelerinde genellikle omurga ve omurilikle bağlantılı olarak ağrılar ve fıtık rahatsızlıkları görülebilir. Bu bölgeler çoğunlukla bel, boyun ve sırt bölgeleridir diyebiliriz. Bilhassa fıtık rahatsızlığının görüldüğü bölge bel bölgesidir. Hayatı olumsuz yönde etkileyen bu rahatsızlık oturma düzeni ile yakından alakalıdır. Fıtık ağrılarından kurtulmak için birçok tedavi ve ilaç alımı denense de, bu ağrıların giderilmesi için farklı alternatifler olduğu da söylenebilir. İşte bu noktada bel yastıkları harika bir alternatif olarak çıkar insanların karşısına. Bilgisayar başında sürekli oturan kişiler ya da uzun süreli oturma pozisyonunda çalışan bireyler bel bölgelerine destek vermek amacıyla bel yastıklarından kullanabilirler. Bel yastığı kullanımı ile daha rahat bir çalışma hayatı geçirilebilir. Bel anatomisini %100 destekleyen bel yastıkları bel ağrılarını ciddi oranda azaltmaktadır.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle