Toptan Bebek Yağı

Toptan Bebek Yağı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek yağı ürünleri bebeğinizin doğduğu andan itibaren ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Bebeğinizin cilt bakımında önemli rol oynayan bebek yağları, özellikle cildi hemencecik kuruyan yavrularınız için harika bir nemlendirme kaynağıdır. 

BEBEK YAĞI NE İŞE YARAR?

Yeni doğmuş kimi bebeğin cildi çabuk kuruyabilmektedir. Bununla beraber bebeğin cildinde pul pul dökülmeler görülebilir. Banyo sonrası bebeğinizin vücuduna uygulayacağınız bebek yağı, hem cildini nemlendirecek hem de bebeğinizin bedenini rahatlatacaktır. Bebek yağları, bebeğinizin cildi tam kurumadan sürülmelidir. Aksi halde, kurumuş bir bebek cildine daha fazla yağ harcamak zorunda kalırsınız.

Bebek yağı ile bebeğinizin cildine masaj yaparak, onun rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Hatta bu masaj onun güzel bir uyku çekmesine de yarayacaktır. Altı kuru, karnı tok bir bebek nasıl rahat bir uyku uyursa, bebek yağı ile cildine masaj yapılan bir bebek de aynı rahat uykuya sahip olur.

Bebek yağının yararlarından biri de, bebeğinizin cildinde kalmış pudra, krem, idrar ya da dışkı gibi kalıntılardan bebek yağı sayesinde kurtulmalarıdır. Bebeğinize bir o kadar faydası dokunan bebek yağları, sizlerin de pek çok sorununa çözüm olabilir. Örneğin, hamilelik döneminizde vücudunuzda oluşacak çatlaklardan bebek yağı sayesinde kurtulabilirsiniz. Cildinize bebek yağı sürerek onu yumuşatabilir ve nemlendirebilirsiniz. Eğer sürekli makyaj yapan bir hanımsanız, bebek yağlarını makyaj temizleme malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Ya da henüz yeni alınmış bir ürünün etiketini çıkarmakta zorlanıyorsanız, etiketin üzerine bebek yağı dökerek onu kısa sürede çıkarabilirsiniz. Parmağınızda sıkışan yüzüğünüz mü var? Dert etmeyin. Bebek yağları bu konuda da imdadınıza yetişecektir. Hatta ayakkabılarınız ışıl ışıl parlasın istiyorsanız, onları bebek yağı ile silebilirsiniz.

Bir bebek yağında olması gereken özellikler şunlardır:

1. Bebeğinizin cildiyle temas edecek olan bebek yağlarının dermatolojik testlerden geçmiş olması gerekir.

2. Bebek yağlarının hipoalerjenik olmasına dikkat ediniz.

3. Alınacak bebek yağları alkol, boya, paraben türü şeyler içermemelidir.

Hoş kokulu mineralli bir yağ olarak bilinen bebek yağları içerisinde A ve E vitamini ve aloe vera yağı, bal gibi bileşenler barındırmaktadır. Bebek yağını bebeğinizin cildine uyguladıktan sonra cildinde meydana gelecek olumlu gelişmelere şahit olabilirsiniz.

Bir bebek yağı bebeğin cildini nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda onun cildinde oluşabilecek atık maddeleri de arındırır. Bu denli yararı bulunan bebek yağlarından elinizin altında mutlaka bulundurmalısınız. Bu ürünlerin ismi her ne kadar bebek yağı olsa da, onları farklı birçok şey için kullanabilirsiniz. Bebek yağları bebeklerin cildini yumuşattığı kadar, yetişkinlerin de cildini yumuşatmaktadır. Örneğin, hamile bir bayansanız ve günden güne büyüyen bir göbeğiniz varsa, göbeğinize bebek yağı ile masaj yaparak bu bölgedeki çatlak oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Cilt ile birebir temas halinde olan bu ürünleri satın alırken, ürünün cilde zarar vermeyecek nitelikte olmasına ve bazı dermatolojik testlerden geçip geçmediğine dikkat etmelisiniz. Almayı düşündüğünüz bebek yağları kesinlikle alkol, paraben ve boya içermemelidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle