Toptan Bebek Tulumu

Toptan Bebek Tulumu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek tulumu modellerimiz bebeğinizin rahatlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Onun cildini en yüksek düzeyde koruyan, sıcak ya da soğuk havalarda  vücudunun ısı dengesini ayarlayabilen bebek tulumu çeşitlerimiz en uygun toptan fiyatlarla bebeğinizin giysi dolabındaki yerini almayı hedefliyor. 

BEBEK TULUMU SEÇİMİ

Kız ya da erkek bebekler için ayrı ayrı tasarlanarak üretilmiş bebek tulumları, uzun kollu ya da kısa kollu mevsime göre değişen çeşitleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kendinden eldivenli ya da patikli bebek tulumlarımız da bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip tulum modellerimiz ilginizi çekecektir. Bebeğinizin yumuşacık, hassas tenine yaraşır nitelikte tulumlar satın almalısınız. Tulumlarımız onun günlük kullanımına uygun nitelikte olmasının yanı sıra, o uyurken de koruyucu yorgan niteliğinde olabilmektedir.

Bebeğinizin giydiği tulum nefes alabilecek kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Kolay giydirilebilecek özellikteki ve ona hareket imkanı sağlayacak nitelikteki tulumlardan almalısınız. Bebek tulumları yanmayan kumaşlardan imal edilmiş olmalıdır. Bebek tulumu seçimlerinde güvenlik unsurları bir hayli önemlidir. Tulum üzerinde yer alan çıtçıtlar, düğmeler, fermuarlar dikkat edilmesi gereken parçalardır. Ayrıca bebeğinizin ölçülerine uyan tulumlar satın almalısınız. Dar tulumlar bebeğinizin cildini tahriş ederken, bol tulumlar ise bebeğinizin tulum içinde kaymasına neden olabilir. Doğru bedende, genişlikte ve uzunlukta bir bebek tulumu seçmelisiniz.

Özellikle havalar soğumaya başlayınca hemen telaşa kapılmanıza gerek yok. Bebeğime ne giydirmeliyim diye kara kara düşünmeniz gerekmiyor artık. Böyle bir durum karşısında tek yapmanız gereken şey, çeşit çeşit bebek tulumları arasından bebeğinize uygun niteliklerde bir bebek tulumu almanızdır. Saf pamuktan üretilmiş uyku tulumları bebeğiniz açısından ideal bir seçim olacaktır. Polar ya da elyaftan yapılmış uyku tulumları, uyuyan bebeklerinizi terletebilir. Hareketli bir bebeğiniz varsa, ayaklı uyku tulumlarından kullanabilirsiniz. Ayrıca uyku tulumlarında bulunan TOG bilgisi önemli bir detaydır. TOG seviyesi, bir tulumun sıcak tutma özelliğini belirtmektedir. Örneğin, 1.0 toglu bir tulum bahar ayları için idealken, 2.5 toglu tulumlar kış ayları için tercih edilmektedir. 3.5 toga sahip bir tulum ise, ev dışında bulunan serin yerler için kullanılmaktadır.

Bebek tulumu seçerken kumaşın türününe mutlaka dikkat etmelisiniz. Tulumların kumaş boyaları zararlı kimyasallar içermemelidir. "Bir beden büyük tulum alalım, seneye de giyer" demeyin asla. Bebeğinizin üzerine tam oturan tulumlar kullanmalısınız. Ayrıca kirlendiğinde çamaşır makinesinde yıkanabilen ve kolaylıkla giyilip çıkarılabilen tulumlar almalısınız. Uyku tulumlarındaki TOG derecesine dikkat etmelisiniz. TOG derecesi yüksek olan tulumun bebeğinizin bedenine daha çok ısı sağlayacağını unutmamalısınız. Ve bulunduğunuz ortamın sıcaklık derecesine göre TOG özellikli bir uyku tulumu seçmelisiniz.

Uyurken genellikle üzerlerini açar bebekler. Bu noktada bebek tulumları devreye girecek ve bebeğinizin üşümesini engelleyecektir. Bir taraftan da bebeğinizin terini emecektir bebek tulumları. Bebeğiniz için bebek tulumu seçerken sadece bir yaş büyük beden boyu seçilmelidir. Çok büyük olan tulumlar bebeğinizin rahatsız olmasına neden olabilir. Her halükarda bebek tulumlarının ter emen kumaşlardan üretilmiş olması gerekmektedir. Ter emmeyen kumaşlar yüzünden, bebeğinizin teri onun vücudu üzerinde soğuyarak onu üşütecek ve hasta edecektir. Ayrıca bebeğinize tulum giydirirken, tulumun içinden çok kat kıyafet giydirmemelisiniz. Tulum altından giydirilen tek kat kıyafet yeterli olacaktır. Oda sıcaklığının sabit olduğu evlerde bebeğinizin gece uyurken üstünü örtmenize gerek yoktur.

Her bebek ürününde olduğu gibi, bebek tulumu seçiminde de özenli ve titiz davranmalısınız. Sık sık üstünü açan bir bebeğiniz varsa, mutlaka uyku tulumu almalısınız. Bebeğiniz için bebek tulumu seçerken şu 5 özelliği dikkate almalısınız:

  1. Bebek tulumunun üretildiği kumaş türü
  2. Bebek tulumunun beden ölçüsü
  3. Bebek tulumunun kullanışlı yapısı
  4. Tulumun sağlayacağı hareket özgürlüğü
  5. Tulumun TOG derecesi ve evin sıcaklık koşulları

Bebek tulumlarından satın alırken bebeğinizin sağlığını ve konforunu göz önünde bulundurmalısınız ve seçimlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirmelisiniz. Piyasada bulunan bebek tulumu modelleri saymakla bitmez. Patikli ve patiksiz olarak gruplandırabiliriz bu ürünleri. Bebek tulumları bebeklerinizi hem gün içinde hem de uykuya geçtiği zamanlarda rahat ettirecektir. Bu ürünler ile bebekleriniz şık görünecek, şık görünürken de konforun tadını çıkaracaktır. Kışlık ve yazlık olarak satın alabileceğiniz bebek tulumları farklı renk ve desenleriyle sizleri beklemektedir. Bu ürünleri dilerseniz canlı, dilerseniz soft renkleriyle bebeğiniz için alabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle