Toptan Bebek Şekeri

Toptan Bebek Şekeri

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek şekeri ürünlerimiz ile annelerin yanındayız. Bebek biblolu model seçeneklerinden, biberonlu, tüllü ve keseli model seçeneklerine kadar aradığınız tüm modeller burada. 

ÇEŞİT ÇEŞİT BEBEK ŞEKERLERİ

Hayatımıza anlam katan, dünyamızı değiştiren bebeklerimiz için özel ve farklı bir şeyler yapma ihtiyacı duyarız her zaman. Bebek şekerleri bu noktada en iyi seçenektir. Hayata yeni gelmiş bebeklerinizi hayırlamaya gelen misafirleriniz için bebek şekeri dağıtmak hoş bir adet haline gelmiştir. Genellikle bebek doğduktan 40 gün sonra mevlit okutulur ve mevlitin ardından bebek şekerleri misafirlere birer hatıra olarak dağıtılır. Bebek şekerleri çok farklı modellerde olabilmektedir. Farklı modellerde olmalarının nedeni, kullanıldıkları amaç ya da günün özelliğidir. Bebek şekerlerini bir ömür boyu saklamak mümkündür. Günümüzde bir çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır bebek şekerleri. Kız ya da erkek bebek şekerleri farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bebeğin doğduğu gün anısına  dağıtılan bebek şekerleri anahtarlık, mum, bebek, çiçek, nazar boncuğu, çerçeve, ayna, biberon, çizgi film kahramanları ve daha bir çok temadan oluşan minicik süslerdir. Bebek şekeri verilen misafirler o günü hep özel olarak hatırlarlar. Sevdiklerinize dağıtacağınız bebek şekerlerinin kalıcı olmasını istiyorsanız, bebek şekeri seçimlerinizi iyi yapmalısınız. Örneğin, çerçeveli ya da anahtarlık şeklindeki bebek şekerleri oldukça kalıcı ürünlerdir. Mıknatıslı olarak yapılabilir bu şekerler. Böylelikle misafirler bebek şekerlerini evdeki dolaplarına ya da farklı yerlere asıp o günü kolayca hatırlayabilirler. Küçük kutu tasarımındaki bebek şekerleri de son derece kullanışlıdır. Böyle bir bebek şekeri modeli seçebilirsiniz. Ya da notluk şeklindeki bebek şekerlerinden sipariş verebilirsiniz. Bu şekerlerin kenar kısımlarında o güne özel ufak notlar bulunur. Her gördüğünüzde sizi duygulandıracak bu şirin, küçük süsleri masa ya da çocuk odasına koyabilirsiniz.

BEBEK ŞEKERİ DAĞITIMI

Bebek şekerleri genellikle bebeğin kırkı çıktıktan sonra dağıtılsa da, daha önce de onları dağıtmak mümkündür. Doğumunuz gerçekleştikten sonra, hastaneye sizi ve bebeğinizi ziyaret etmeye gelen misafirleriniz için bebek şekerlerinizi hazırlayabilirsiniz. Yahut daha sonra evinize geçmiş olsuna gelecek misafirlerinize bebek şekerlerini dağıtabilirsiniz. Ayrıca bebek şekerleri, bebek mevlitlerinde, bebeğin kırkı çıktığında, altı aylık kınasında, ilk dişi çıktığında ya da bebeğin doğum gününde de dağıtılabilir. Bebek şekeri almayı düşünen ebeveynler ellerini çabuk tutmalılar. Bilhassa 3 ya da 4 haftadan önce bebek şekeri siparişlerini vermeleri gerekir. Hem hazırlanması hem de elinize ulaşması açısından siparişlerinizi doğumdan daha erken bir zamana almalısınız. Bebeğinizin doğumuyla özelleşen bu gününüzde her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayabilirsiniz. Gününüze şıklık ve anlam katacak bebek şekerleri misafirlerinizi mutlu etmeye yetecek. Bebek şekerlerinin içinde badem şekerleri ya da çikolatalar olabilir.

BEBEK ŞEKERİ YAPIMI

Bebek şekeri yapımı oldukça eğlencelidir. Masum bebeklerinizin sembolü olacak ve onları simgeleyecek bebek şekerleri çok zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu şekerlerden çok değişik figürlerde sipariş vererek harika hediyelikler hazırlayabilirsiniz. Bebeklerin özel günleri ailelere büyük bir sevinç yaşatmaktadır. Bu özel günlerde zevkinize uygun, bütçenize hitap edecek türde bebek şekerleri temin edebilirsiniz. Bebek şekeri seçiminizde renk uyumuna, ahenge, içeriğe ve kaliteye önem vermelisiniz. Doğru ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bebek şekerleri inanılmaz bir ürün ortaya çıkmasına zemin hazırlamaktadır. Ne kadar bebek şekerine ihtiyaç duyduğunuzu ve bu şekerleri kaç kişiye dağıtacağınızı önceden planlamalısınız. Bu şekerleri, hazırlayacağınız konsepte göre seçebilirsiniz. Örneğin, bu şekerleri sünnet törenlerinde, mevlitlerde, diş buğdayı partisinde, ilk doğum günü partisinde, ilk adım gibi günlerde kullanabilirsiniz. Bebek şekerinizin bütçenize uygun maliyetlerde olmasına ve hijyenik koşullarda imal edilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Hayal gücünün katkılarıyla üretilen bebek şekerleri özel günlerinizde gününüze şıklık katacaktır ve varlıklarıyla da göz dolduracaktır.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle