Toptan Bebek Reflü Yastığı

Reflü birçok bebeği huzursuz eden bir mide sorunudur. Bebek reflü yastığı ile bebeklerin yatarken reflü nedeniyle yaşadıkları sorunların azalması sağlanır. İnternet sitemiz üzerinden bebeklerin özellikle uykularında rahat edebilecekleri bu ürünleri toptan bebek reflü yastığı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Her annenin ve bebeğin ihtiyacı olan Pukido markalı toptan bebek reflü yastığı ürünlerinin tamamı Miniorg üzerinden beğeninize sunuluyor. Çocuklarınızın en rahat edeceği farklı model ve renklerdeki bebek reflü yastığı ürünlerini seçerek bizimle iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile toptan bebek reflü yastığı ürünlerini satın alabilirsiniz.

Reflü, yeni doğanlarda çok sık görülen bir sorundur Mide, insan vücudunun en önemli sindirim noktası olmasının yanı sıra en çok rahatsızlık yaşayan organlardan birisidir. Özellikle yeni doğan bebeklerde gıdalara alışma süreci ve hassas bünyeleri nedeniyle çok sık, mide ekşimesi, mide yanması, gastrit, ülser ve reflü gibi rahatsızlıklar meydana gelir. Bu durum bebekler için acı verici ve rahatsız edicidir. Pukido markası, bebeklerin bu sorununa çözüm olması için bir ortopedik yastık türü olan reflü yastığı üretimini gerçekleştiriyor. İnternet sitemiz üzerinden bebekler için kurtarıcı sayılabilecek bu ürünü toptan bebek reflü yastığı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Toptan bebek reflü yastığı satın alarak, bebeklerdeki reflü rahatsızlığının azalması ve bebeğin konforunun artması kolaylıkla sağlanabilir.

Toptan Bebek Reflü Yastığı Özellikleri Nelerdir?

Pukido çocuk gereçleri arasında yer alan bebek reflü yastığı, reflü sorununa konfor sağlamak için üretilmiştir. Bu yastıklar ile bebeklerin vücudu uyurken ya da yatarken fiziksel olarak doğru konumda kalacağı için rahatsızlık ve bir problem meydana gelmez. Vücudun doğru pozisyonu almasıyla normalde reflü nedeniyle ağıza doğru gelen mide asidi, vücudun yukarıda olan yapısı sayesinde yukarı doğru hareket edemez.

Toptan bebek reflü yastığı olarak satılan bu yastıklar yapıları gereği, üçgen bir kesir oluştururlar. Tabandan başlamak üzere vir uçtan öbür uca kadar üçgen şekilde yükselen bir şekilleri vardır. Bebeklerin vücut özelliklerine ve boylarına göre özel olarak tasarlanıp üretilmişlerdir. Pukido markası tarafından pamuk kumaştan ile üretilmiş reflü yastığı ürünleri vücut rahatını ve konforunu optimum düzeyde sağlar. Bebeklerin vücutlarına göre doğru bir şekil alır ve aynı zamanda nefes alan yapısıyla terleme ve koku gibi rahatsızlıkları engelleyen bir kullanım sağlar. Reflü yastığında kullanılan malzemenin ısı ile şekil alması sayesinde basıncı eşit şekilde dağıtma özelliğinden dolayı bu kullanım sayesinde bebekler, çok daha rahat ve konforlu bir uyku ya da dinlenme süresi geçirir. 

Toptan bebek reflü yastığı satın alarak bebeklerin uykularında en rahat pozisyonuna getirilmeleri ve rahat etmeleri sağlanır. Pukido çocuk gereçlerinden biri olan bebek reflü yastığı, 40 x 65 cm ebatlarında üretilmiştir. Bebek sağlığı için en ideal kumaş yapısına sahip olan bu ürünün %80’i pamukur. Her uyku pozisyonunda bebeğin konforunu sağlarken, yan yatışlarda da beli ve karnı destekler. İçerisinde kullanılan sünger materyal sahip olduğu özel hava kanalları ile nefes alır. Böylece uzun süreli kullanımda bir sorun yaratmaz.

Toptan bebek reflü yastığı özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Pukido çocuk gereçleri arasında farklı özelliklere sahip toptan bebek reflü yastığı ürünleri yer alır. Pukido markalı toptan bebek reflü yastığı ürünleri ve daha fazlasına internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek en ucuz toptan bebek reflü yastığı ürünleri hakkında bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. 

Miniorg.net sitemiz üzerinden bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun bebek reflü yastığı ürünleri, modelleri ve renkleri hakkında bilgi alabilir, dilerseniz toptan olarak satın alabilirsiniz. Bütçenize ve kullanım amaçlarınıza uygun toptan bebek reflü yastığı ürünleri ve çeşitlerini internet sitemizde bulabilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun bebek reflü yastığı modelleri için bizimle hemen iletişime geçin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 − three =