Toptan Bebek Pudrası

Toptan Bebek Pudrası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek pudrası ürünlerimiz ile bebeğinizin cildi hem pişik olmayacak, hem de bebeğinizin cildi yumuşacık kalacak. 

BEBEK PUDRASI KULLANIMI

Hayatımızın en değerli varlıkları olan bebeklerimiz için, her ürünün en doğrusunu ve en doğalını alıp kullanmalıyız. Çünkü bebek cildi tahmin edildiğinden de hassastır. Bebek pudrası seçimi de bu ciddiyetle yapılmalıdır. Son derece hassas bir yapıda bulunan bebek cildi, yumuşak ve oldukça duyarlıdır. Bu anlamda rastgele seçilen bir pudra, bebeğinizin cildinde istenmedik durumların oluşmasına neden olabilir. Pudra kullanımına geçilmeden önce, bebeğinizin cildinin temiz olduğundan emin olmalısınız. Bebeğin günlük temizliği ve günlük bakımı asla aksatılmamalıdır. Kirli bırakılan bebek cildinde birçok deri rahatsızlıkları meydana gelebilir. Cilt temizliği bu açıdan çok önemlidir.

Bebeklerin hassas ciltleri için üretilmiş bebek pudralarımız, bebeklerinizin cilt tahrişlerini en aza indirecek ve bebeğinizin kişisel bakımına katkıda bulunacaktır. Bebeğinizin cildinde pudra kullanmadan önce, cildinin temiz olduğundan emin olmalısınız. Gerekirse bebeğinizin altını ılık suyla temizlemeli ve iyice durulamalısınız.

Bebek pudrası seçiminde bulunurken, standart bir cilt tipine göre pudra seçimi yapılmamalıdır. Bebeğinizin cilt tipine uygun, doğal içeriklerden oluşan ürünler kullanmalısınız her zaman. Sertifikalı ürünler her zaman önceliğiniz olmalı, yüksek kimyasallar içeren ürünlerden uzak durmalısınız. Pudra seçiminde talk pudralar yerine, mısır nişastası özlü pudralar kullanabilirsiniz. Bu tarz pudralar, yazın aşırı terleyen çocuklar için ideal bir seçim olabilir. Pişiği önlemek için kullanılan bebek pudraları, bebeğinizin cildinin mis gibi kokmasını sağlar. Bebek pudraları sadece bebekler için değil, yetişkinler için de birçok fayda sağlamaktadır. Örneğin, ayaklara sürülen bir miktar pudra ile kumsalda ayağınıza kumun bulaşması önlenebilir. Ya da çok önem verdiğiniz, bayıla bayıla giydiğiniz kıyafetinize yağ mı döküldü? Kıyafetinize geçen istenmeyen yağ lekelerinden pudra ile kurtulabilirsiniz. Birbirine dolaşan kolyelerinizin kolayca açılmasını istiyorsanız, yine bebek pudralarından yardım alabilirsiniz. Bebek pudraları bebeklerin cildini olduğu gibi, sizin de cildinizi koruma altına alacaktır. Pudra kullanımı ile vücudunuzda oluşan isiliklerin üstesinden gelebilirsiniz. Özellikle beyler, tıraş olduktan sonra ciltlerine biraz pudra sürerek tıraş sonrası oluşan ağrılardan kurtulabilirler. Ayakkabılarınızın kötü kokusundan şikayetçi iseniz, içerisine biraz pudra koyup çalkalayarak, ayakkabınızın kötü kokusundan kurtulabilirsiniz.

Dış etkenlerle karşılaşan bebek cildini en üst seviyede korurlar bebek pudraları. Bebek pudralarından kişisel bakımınızda da faydalanabilirsiniz. Ya da onları küf kokan mobilyalarınızda kullanabilirsiniz. Evdeki döşemeleriniz eskimişse ve ses çıkartıyorsa, bu döşemelerin üzerine bir miktar pudra dökerek oluşan gıcırtılara son verebilirsiniz. Sıcak havalarda çok fazla terliyorsanız, terleyen bölgeye pudra sürerek kötü kokuları önlemiş olursunuz. Cilt tahrişlerine karşı kullanmış olduğunuz bebek pudraları, cildinizi koruyacak ve pürüzsüz bir cilt yüzeyine sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu uygulamayı soğuk ve sıcak havalarda yapabilirsiniz. Görüldüğü üzere bebek pudralarının birçok anlamda faydası dokunmaktadır bizlere. Doğal yollarla merhem etkisi yaratan pudralardan mutlaka temin etmelisiniz.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle