Toptan Bebek Maması

Toptan Bebek Maması

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek maması ürünlerimiz bebekleriniz için en özel ortamlarda, en hijyenik koşullarda üretilmiştir. Lezzeti, anne sütüne en yakın lezzettedir. Bebeğinizin ihtiyacı olan bebek mamalarını firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Yaşamlarının ilk 6 ayında anne sütü almaları gereken bebekler, altı aydan sonra ek besinler almaya başlarlar. Bu dönemde özellikle sütü bebeğine yetersiz gelen anneler bebek mamalarına yönelirler. En değerli varlıklarınız olan bebekleriniz için ona en iyi gelecek mamayı kullanmanız gerekir. Bebek mamaları işlenmiş inek sütü kullanılarak üretilmektedir. Bebeklerinizin sağlıklı gelişiminin devam etmesi için üretilen bebek mamaları kolaylıkla ve hızlı bir şekilde hazırlanabilen toz haliyle satışa sunulurlar. Bebek mamalarını bebeğinizin kilosuna ve yaşına uygun olarak tavsiye edilen miktarlarda vermelisiniz. Mama için kullanacağınız suyun kaynatılıp soğutulmuş olması gerekir. Hazırlamış olduğunuz her mamayı, kapağını iyice kapatarak 24 saat boyunca buzdolabınızda saklayabilirsiniz.

DOĞRU BEBEK MAMASI SEÇİMİ

Günümüzde bebek mamalarının kullanımı hızla artmaktadır. Bebeğini fiziksel sağlık sorunlarından dolayı ya da kişisel sebeplerden dolayı emziremeyen anneler için bebek maması çok önemlidir. Bu açıdan bebeğe verilecek bebek mamasının kaliteli olması annelerin içini rahatlatacaktır. Özel olarak hazırlanan bebek mamaları, içeriğinde kazein bulundururlar. Bu yüzden bebek mamalarının doyuruculuk ve yoğunluk özelliği daha fazladır. İyi bir bebek mamasında bulunması gereken birtakım özellikler vardır. Örneğin, kaliteli diyerek aldığınız mamalar kesinlikle fazla şekerli ve tatlı olmamalıdır. Ayrıca vitamin, protein ve mineral bakımından oldukça zengin mamalar kullanılmalıdır. Mümkünse içerisinde tatlandırıcı olmayan doğal mamalar alınmalı ve bebeğe verilmelidir. İçerisinde kimyasal maddelerin olmadığı bebek mamaları her zaman doğru tercih olacaktır. Anne sütü demir açısından faydalıdır. O halde, bebeğini emziremeyen anneler de demir takviyesi ile zenginleştirilmiş mamalar kullanmalıdır.

BEBEK MAMASI SEÇMENİN İNCELİKLERİ

Bebek maması alırken önceliği bebeğinizin yaşına vermelisiniz. Özellikle ayından önce doğmuş prematüre bir bebeğe sahipseniz, onlar için özel olarak üretilmiş bebek mamaları almalısınız. Çünkü, prematüre bebeklerin sindirim sistemleri yeterince olgunlaşmadığı için, onların sindirim sistemlerine hitap eden özel mamalar kullanmaları gerekir. Bir bebek mamasında bulunması gereken diğer bir madde alfa-laktalbumindir. Alfa-laktalbumin ile bebeğinizin ruh hali daha huzurlu olacaktır. Anne sütünde fazlaca bulunan whey proteini, alınan bebek mamalarında da bulunmalıdır. Ayrıca bu mamalarda nişasta olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Yüksek miktarlarda şeker içeren bebek mamaları kesinlikle almamalısınız. Aksi takdirde bebeğinizde kansızlık, demir eksikliği, bağırsak kanamaları gibi ciddi rahatsızlıklar görülebilir. Bebek mamalarının içeriği kadar ambalajı da önemlidir. Yıpranmış, yırtılmış, ya da patlamış bebek mamalarından kesinlikle uzak durmalısınız. Kutularının üzerinde bulunan son kullanma tarihi bilgilerini mutlaka kontrol etmelisiniz.

Anne sütüne en yakın formülü içeren bebek mamaları her zaman ilk tercihiniz olmalıdır. Bebeğinizin gelişimi için onu iyi bir yöntemle beslemek zorundasınız. Bebek mamaları anne sütünün yerini tutmasa da, sütü olmayan annelerin kahramanıdır bebek mamaları. Sütü yeterince olmayan anneler ya da bir takım rahatsızlıklardan dolayı bebeğini emziremeyen anneler, bebek mamalarından kullanarak bebeklerinin günlük besin ihtiyaçlarını karşılarlar. Doğal içerikli bebek mamaları ile bebeğinizi gönül rahatlığıyla besleyebilirsiniz. Bebek mamaları, içeriğinde prebiyotik bileşenler bulunan ve bebeklerin sindirim sistemlerini yormayacak ürünlerden seçilmelidir. İyi beslenen bir bebeğin sağlıklı bir gelişime sahip olacağını ve bağışıklık sisteminin yeteri kadar güçleneceğini unutmayınız. Bebeğinizin sağlığını birinci planda tutarak ona doğal ve organik bebek mamaları almaya çalışınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle