Toptan Bebek Losyonu

Toptan Bebek Losyonu

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek losyonu ürünlerimiz en değerli varlıklarınız olan bebekleriniz için üretilmiş en doğal ve en güvenilir vücut losyonudur. Bebeğinizin hassas cildi için ideal olan bebek losyonlarımız, bebeğinizin cildini hem besleyecek hem de yumuşatacak. 

BEBEK LOSYONU NEDİR?

Bebeğin hassas cildini besleyen, onu yumuşatan ve kurumasını engelleyen losyona bebek losyonu denir. Bebeğinizin cildinde meydana gelen her türlü cilt tahrişinin önlenmesinde bebek losyonu kullanılabilir. Bebek losyonları, yeterli miktarda bulunan su ve yağ birleşiminden oluşmaktadır. Kaliteli bir bebek losyonunun amacı, bebeğin cildine gereken nemi sağlamak ve onun hassasiyetini azaltmaktır. İdeal bir bebek losyonu şu özelliklere sahiptir:

1. Bebek cildini yumuşatır, nemlendirir.

2. Paraben içermez.

3. Doğru oranda yağ içerir.

4. Hipoalerjiktir.

5. Mineral yağ içermez.

6. SPF koruma faktörü içerir.

7. Klinik olarak test edilmiştir.

Aynı zamanda iyi kalitedeki bir bebek yağında badem yağı, zeytin yağı, meyan kökü, calendula özü, saf koku ve ceramides gibi malzemelerin bulunması gerekir. Bebek losyonunun içeriğinde bulunan zeytin yağı cildi besleyen, yumuşatan ve cildin sağlıklı olmasını sağlayan E vitaminine sahiptir. Badem yağının da cildi yumuşatma etkisinin olduğu bilinmektedir.

BEBEK LOSYONU NE ZAMAN KULLANILIR?

Henüz yeni doğmuş bir bebeğin bebek losyonu kullanmasına gerek yoktur. Ancak, bebeğinizin cildinin çok kuru olduğunu gözlemlediyseniz, doktorunuza danışarak uygun bir bebek losyonu kullanabilirsiniz. Bu konuda doktor tavsiyesine başvurulması oldukça önemlidir. Bebek losyonundan az miktarda elinize damlatıp, bebeğinizin cildini nazik hareketlerle nemlendirebilirsiniz. Son derece hassas ve narin olan bebek cildine gerekli bakım yapılmalıdır. Bu konuda ebeveynlere büyük sorumluluklar düşmektedir. Bebeğinizin teniyle uyumlu olan ve özel olarak üretilmiş bebek losyonlarından alarak bebeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamalısınız. İyi bir bebek losyonu, bebeğinizin cildinde oluşabilecek her türlü kaşıntıyı, kızarıklığı ve tahrişi önlemektedir.

Yetişkin teninden çok daha farklıdır bebek teni. Bu nedenle, bebek için seçilecek her ürüne ekstra bir özen gösterilmelidir. Bebek losyonu seçerken de çok dikkatli olmalısınız. Bebeğinizin teni için ideal olan bir bebek losyonu, ne kadar az bileşen içerirse o kadar iyidir. Bu özellikler bebek losyonunun doğal ve organik olduğunu gösterir. Ayrıca, bebek losyonlarını bebeğinizin cildine her zaman uygulamak zorunda değilsiniz. Cildinde pişik, kızarıklık, tahriş, kuruma gibi belirtiler olan bebeklerde bebek losyonu kullanılabilir. Sürülen losyon miktarı bir nohut tanesi büyüklüğünde olmalı ve tüm cilde losyon yedirilmelidir.

Doğal içerikli bebek losyonları ile bebeğinizin cilt bakımını en güzel şekilde sağlayabilirsiniz. Bebek cildi çok hassas ve ince yapılıdır. Az yağlı olan bebek cildi tahrişlere ve mikroplara her zaman açıktır. Dolayısıyla bebek cildinin ebeveynlerce korunması çok önemlidir. Hele hele yeni doğan bir bebeğin cildinin havaya alışması biraz zaman alabilir. Bu süreçte bebeğin cildinde kurumalar, soyulmalar, kabuklanmalar görülebilir. Bütün bunların önüne geçmek için, bebeğin cildine gereken nemi sağlamak gerekmektedir. Bebeğinizin narin ve hassas cildini ona alacağınız bebek losyonları ile nemlendirebilirsiniz. Bebek losyonlarından yararlanarak, onun cildini her türlü hassasiyete karşı koruma altına alabilirsiniz.

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle