Toptan Bebek Kolonyası

Toptan Bebek Kolonyası

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek kolonyası ürünlerimizden temin ederek bebeğinizin doğuştan gelen ten kokusuna ekstra bir hoşluk katabilirsiniz. Bebek kolonyalarından bebeğiniz kadar, sizler de faydalanabilirsiniz.

BEBEK KOLONYASI KULLANIMI

Bebek kolonyalarının içeriğinde meyve ve bitki özlerinden oluşan koku verici yağlar bulunmaktadır. Bu yağlar oldukça hafif kokulara sahiptir. Bebek kolonyalarını hem güzel kokmak için, hem de serinlemek için kullanabilirsiniz. Üstelik bebek kolonyalarının içerisinde, normal kolonyalarda bulunan alkol bulunmamaktadır. Bebek kolonyaları, bebeklerin hassas cilt yapılarına uygun olarak imal edilmektedir.

Bebek kolonyalarından alırken ürünün klinik olarak test edildiğinden emin olmalısınız. Astım gibi solunum rahatsızlığı olan bir bebeğiniz varsa, bebek kolonyalarından kullanmayabilirsiniz.

Bebek bakım ürünlerinin başında gelen bebek kolonyaları, ferahlatıcı etkisi günlerce süren ürünlerdendir. Anneler, hatta yetişkinler dahi bebek kolonyalarını güvenle kullanabilmektedir. Yazın sıcak günlerinde her gün yıkanan bebeklere güzel kokmaları için bu kolonyalardan sürebilirsiniz. Kolonyanın bebeğinizin cildi ile temas etmesini istemiyorsanız, kıyafetinin üzerine de sıkabilirsiniz.

Oldukça hafif kokulu olan bebek kolonyaları alkol, paraben ve SLS türevlerinden asla içermemektedir. Bu nedenle onları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Son yıllarda kullanımı oldukça artan bebek kolonyaları, artık bebeklerle alakalı özel günlerde bile dağıtılmaya başlamıştır. Bebeklerin zaten kendilerine has kokuları vardır. Bu nedenle, bebek kolonyalarından onlara fazla fazla sürmeye gerek yoktur. Avucunuzun içine az miktarda aldığınız kolonyadan bebeğinize sürebilirsiniz. Bebek kolonyaları cildinin değerini her zaman bilen bireyler için inanılmaz bir seçenek olmuştur çoğu zaman. Parfüme ve kolonyaya nazaran daha sağlıklı bir alternatiftir bebek kolonyaları. Almayı düşündüğünüz kolonyayı etiketinden kontrol ederek taze ve yumuşak bir kokuya sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Koku içeriği mutlaka ürün etiketinde bulunmaktadır. Yaz aylarında bebekler de en az bizler kadar sıcaklardan etkilenmektedir. Dışarıda bulunduğunuz anlarda terleyen bebeklerinizi yıkamanız mümkün olmayacaktır. Çantanızda taşıdığınız bebek kolonyaları ile onun hem temiz kokmasını sağlayabilir, hem de terden dolayı vücudunda oluşabilecek bakterileri önlemiş olursunuz. Sizler de farklı koku aromalarına sahip kolonyalarımızdan alarak, bebeklerinizin mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz için almayı düşündüğünüz bebek kolonyaları, dermatolojik olarak test edilmiş güvenilir ürünler olmalıdır. Sıcak havalarda çok fazla terleyen bebeklerinizin bakımını sağlamak, onların boğum boğum olan bedenini temizlemek ve ferahlatmak için bebek kolonyalarından kullanabilirsiniz. Vücut ısılarını bir yetişkin gibi ayarlayamayan bebeklerinizin imdadına bu şekilde koşabilirsiniz. Dışarıya çıktığınız zaman bile yanınıza bebek kolonyanızı almalısınız. Böylece bebeğinizin ihtiyaç duyduğu bakımı ve ferahlığı ona dışarıda da sağlayabilirsiniz. Sıcak havalarda dışarıda dolaştığınızda bebeğinizin terlediğini göreceksiniz. Bu durumda onu yıkamak imkansız olacağından, küçük bir pamuğa döktüğünüz bebek kolonyası ile onun tüm vücudunu kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Böylece bebeğinizin cildini hem bakterilerden hem de kirlerden korumuş olursunuz. Bebeğinizin cildinde hoş bir koku ve ferahlık sağlayan bebek kolonyaları en elzem ihtiyaçlardan bir tanesidir.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle