Toptan Bebek Giyim

Toptan Bebek Giyim

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek giyim sektöründe yüzlerce farklı ürün imkanı sunuyoruz. Yenidoğandan 24 aylık erkek ve kız bebek ürünlerine kadar bütün bebek giyim ürünleri kaliteli yapısıyla bu sitede sizleri bekliyor. 

BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİNDE ÇEŞİTLİLİK

Tamamı kaliteli malzemelerden imal edilmiş bebek giyim ürünlerimizle bebekleriniz gün boyu rahat hareket edebilecek. Yeni doğan hastane çıkışından, bebek t-shirtlerine, tulumlarına, pijamalarına kadar ihtiyacınız olan her türlü bebek giyim ürünlerini sitemizden  güvenle temin edebilirsiniz. Alt ve üst bebek takımları, uyku tulumları, havlu ve bornoz setleri, bluzlar, gömlekler, bodyler ve ilk adım ayakkabıları bebeklerinizi bekliyor.

BEBEK GİYİM ÜRÜNÜ SEÇİMİNDE ALTIN KURALLAR

En değerli varlıklarınız şüphesiz dünyaya getirdiğiniz bebeklerinizdir. Bu kadar kıymetli parçalarınıza her şeyin en iyisini ve kalitelisini almak yanlış olmayacaktır. Onların giyim ihtiyaçlarını doğayla uyumlu kumaşlardan yapılmış ürünlerle karşılamak gerekir. Bebekler için yapılacak her alış veriş bilinçli olarak gerçekleştirilmelidir. Sağlıklı seçimler yapmak çok önemlidir. Bebek giyim ürünlerini özellikle pamuklu kumaşa sahip olan ürünlerden seçmelisiniz. Polyester gibi malzemelerden üretilmiş kıyafetler almamalısınız. Ciltleri oldukça hassas olan bebekler ciltleriyle uyumlu kıyafetler giymelidir. Bebeklerin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek her türlü kalitesiz üründen uzak durulmalıdır. Bebek giyim ürünü seçiminde bazı altın kurallar vardır. Bu altın kurallar şunlardır :

*  % 100 pamuk içeren bebek kıyafetleri seçilmelidir.

* Organik malzemelerden üretilmiş kıyafetler alınmalıdır.

*Bebeğin cildiyle uyumlu, onların cildini tahriş etmeyen kıyafetler tercih edilmelidir.

*Hava geçişinin sağlandığı kıyafetler alınmalıdır.

*Yumuşak ve esnek kıyafetler tercih edilmelidir. Böylece bebekler gün boyu özgürce hareket edebilirler.

*Ürün etiketi çıkarılan ya da ürünün dışında kalan bebek giysileri alınmalıdır.

*Boyasız olan ve kimyasal içerik işlenmemiş olan bebek giysileri tercih edilmelidir.

*Metal çıtçıt ya da bebeğin kolaylıkla ağzına atabileceği eklentiler kıyafette bulunmamalıdır.

*Alerji yapmayan kıyafetler satın alınmalıdır.

Bebekte görülebilecek alerjiler çok tehlikeli boyutlara ulaşabilir. Alerji ile beraber bebekte döküntü, tahriş ve enfeksiyon gibi sorunlar meydana gelebilir. Bebeğinizin ayakkabılarını seçerken de çok titiz davranmalısınız. Kaliteli ve doğal nitelikteki ayakkabılar seçilmelidir. Ayak sağlığı açısından çok dar olmayan ayakkabılar tercih edilmelidir. Seçilen ayakkabıların yumuşak dokulu olmasına özen gösterilmelidir. Aldığınız bebek giysilerini temizlerken saf su ve sabun kullanmalısınız. Yıkama talimatı bulunan giysileri talimata uygun şekilde yıkayabilirsiniz. Eğer giysinin yıkama talimatı yoksa, çok yüksek sıcaklıkta olmayan ısılarda onu yıkamalısınız. Yıkanan her giysi kuruduktan sonra mutlaka ütülenmelidir. Ütülerken kumaşı yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Ütülenen kıyafetler sağlık açısından bebeğinize yarar sağlar.

Astımı olan bir bebeğiniz varsa çok yünlü kumaşlardan oluşan giysiler seçmemelisiniz. Giysilerin çoğunda bulunan çıtçıtların sağlamlıklarını takip edin. İyi kalitede üretilmiş giysilerle bebekleriniz daha rahat ve sağlıklı olur. Onlara bu hakkı tanıyın.

Bebekleriniz daha doğmadan onlar için alış veriş yapmaya başlarsınız. Minicik, rengarenk bebek giysilerini her gördüğünüzde bebeğinize kavuşmayı sabırsızlıkla beklersiniz. Onlar için aldığınız her parçayı özenle seçmelisiniz. Ürünün kumaş kalitesi bu noktada çok önemlidir. Onlar için %100 pamuktan oluşan, terletmeyen, kimyasal ve boya içermeyen kıyafetler almalısınız. Kıyafet seçerken aynı tarz üründen fazla seçmemeye çalışın. Çünkü bebeğiniz çabuk büyüyecektir ve bu kıyafetleri uzun süre giyemeyecektir. Onun için alış veriş yaparken birkaç ay büyük bedenini seçmelisiniz. Body, tulum, alt bacak, elbise, tişört, pijama takımı, pantolon gibi her türlü bebek giyim ihtiyacınızı avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleAmamatou MATATEYOU
Ürünler ve fiyatları görmek istiyorumAmamatou MATATEYOU
Sınem
Bebek kıyafetlerı toptan fıyatları ile ilgileniyorum