Toptan Bebek Giyim

Toptan bebek giyim ürünlerini birbirinden çeşit modelleriyle her mevsime ve cinsiyete uygun en ekonomik fiyata almak istiyorsanız bize ulaşın. Tel.+90 544 609 75 17

Bir bebek mağazasına girdiğinizde, içeride görebileceğiniz ne kadar bebek giysisi varsa, toptan olarak hepsini bizden en uygun ve en ekonomik fiyata alabilirsiniz.

GÜNÜN MODASINI BİZİMLE YAKALAYIN
Herzaman vermiş olduğumuz kaliteli hizmete aralıksız olarak devam ediyoruz. Bebek ürünleri satılan mağazalar, diğer mağazalara oranla daha çok ziyaretçi kabul eder.En değerli varlıklarımız olan bebeklerimizin vücutları hassas olduğu için anne ve babalar çok dikkatli bir şekilde alışveriş yaparlar. Ve bu alışverişlerini yaparken de en güvenilir yerde olmak isterler. İşte bebekleriniz için en güvenilir yer burası. Günün modasına uyan bol çeşitlerimiz ile artık bebekleriniz daha tarz.
BEBEK KIYAFETİ SEÇMEK İNCELİK İSTER
Bebekleriniz için kıyafet seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Kıyafette kullanılan malzemeden tutun da , kıyafetin dikiş yeri bile üstünde durulması gereken bir konudur. Bebek cildinin hassas olduğunu hepimiz biliyoruz. O halde bebeğinizi daha dikkatli ve daha özenli giydirmelisiniz. Aldığınız her giyim ürününün bebeğinizde alerjiye neden olma olasılığını düşünmelisiniz.Bu gibi durumlarda en iyi çözüm, standart belgeli ürünleri(Eko-Tex standart 100 belgesi) seçmeniz olacaktır. Bu etiket uluslararası güvenilirliğin bir sembolüdür.
KALİTEDE ÖNCÜ FİRMAYIZ
Uzmanlar, sağlıklı ve doğru kıyafet seçimi için bütün ebeveynleri bilinçlenmeye davet ediyor. Bunun için ilk kriter kıyafetin tamamının pamuktan oluşmasıdır.Ayrıca bebeğinizin kıyafetleri yeteri derecede esnek ve hava geçişini sağlayan nitelikte olmalıdır. Yine sağlık açısından kimyasal madde ve boya içermeyen ürünler seçmelisiniz. Çünkü bu malzemeler bebeğinizin teniyle temas edecektir. O yüzden, mutlaka doğal materyalli ürünler seçmelisiniz. Bebeklerinizin küçük parçaları yutma ihtimaline karşı, üzerinde metal çıtçıt veya küçük parçalar içeren aksesuarlı ürünleri almamanız gerekecektir.
Siz siz olun organik ürünler tercihler edin.
Bebeğinizin,içinde rahat hareket edebileceği, kaliteli kumaşlarla üretilmiş kıyafetlerle evinizde huzurla büyüdüğünü görmek herşeye değer. Öyle değil mi? Bırakın bu mutluluk sizde kalsın.
Minik bodyler , bluzlar,tulumlar,birbirinden çeşit cicili bicili ürünler bebeğinizin olsun.Siz de bu mutluluğun en yakın şahidi olun.

YAZ BEBEKLERİ
Yaz ayında doğan bebekleriniz için pamuklu kumaşlardan vazgeçmeyin. Pamuklu kumaşlar sayesinde bebeğinizin cildi sıcağa karşı korunur. Pamuklu kumaş yerine,sert kumaşlardan üretilmiş bir ürün giydirmeniz durumunda bebeğinizin cildi tahriş olur ve cildinde kaşıntı, alerji gibi durumlar görülebilir. Yine yaz bebekleri için özel tasarlanmış, yazın o sıcak günlerinde onların hassas cildini ultraviyole ışınlarından koruyan nitelikte kumaşlar tercih edilmelidir. Kısa kollu t-shirtler, çıt çıtlı bodyler, atletler bebeğinizin gardırobunda yerini alsın.

KIŞ BEBEKLERİ
Kış aylarında doğan bebekler için ısıyı koruyan, soğuğu geçirmeyen tarzda kıyafetler seçmelisiniz. Bu durumda kuş tüyü tulum tarzı giysiler işinizi görecektir. Yöne kışın en çok tercih edilen ürünler arasında şapkalar, bereler , atkılar,eldivenler, çoraplar, kazaklar,bebek havluları,battaniyeler v.s bulunmaktadır.Kış aylarında da bebeğinize pamuklu, yumuşak ve onun vücudunu saran kıyafetler tercih etmelisiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir