Toptan Bebek Cibinlik Ve Bebek Cibinlik İmalatı

Toptan Bebek Cibinlik Ve Bebek Cibinlik İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebek cibinlik ürünlerinden sipariş vererek bebeğinizin rahat ve huzurlu bir uykuya kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz uykudayken onu sineklerden, toz ve tüy parçalarından koruyan cibinlikler, bebeğinizin hep güvende kalmasını sağlayacak.

BEBEK CİBİNLİK NE İŞE YARAR?

Doğal bir dekorasyon ürünü olan cibinlikler son derece yararlı, bir o kadar da şık ürünlerdir. Cibin kelimesi sinek anlamına gelmektedir. Dolayısıyla da cibinlik kelimesi sineklik anlamını taşımaktadır. Havaların ısınmasıyla ortaya çıkan sivrisineklerle baş etmek çoğu zaman olanaksızdır. Böyle durumlarda sivrisineklerden doğal bir yolla korunabilirsiniz. Bebeklerinizi de bu yöntemle koruma altına alabilirsiniz. Hiçbir kimyasal maddeye ihtiyaç duymadan, sinek ilacı kullanmadan bebeğinizin ve kendinizin hassas cildini koruyabilirsiniz. Bebeğiniz için almayı düşündüğünüz cibinlikler yatağa takmak için tasarlanmıştır. Ancak oyun çadırı gibi yerlerde kullanılan cibinlikler de bulunmaktadır. Sivrisinekler bebeğinizi sadece uyurken değil, her zaman rahatsız edebilir. Bebek cibinlik imalatı ile standart ölçülerde cibinlikler üretilmektedir. Fakat; bebeğinizin yatağı için alacağınız cibinlik tülü her halükarda bebeğinizin yatağını boşluk kalmayacak şekilde örtmelidir. Yatak kenarlarında oluşacak herhangi bir boşluk, sineğin bebeğinize kolayca ulaşmasını sağlayacaktır.

BEBEK CİBİNLİĞİ NASIL TAKILIR?

Bütün cibinliklerin takılma mantığı aynıdır. Yetişkin cibinliği nasıl takılıyorsa, bebek cibinliği de aynı şekilde takılır. Burada önemli olan husus gerekli bazı parçaların elinizde bulunması gerektiğidir. Bu parçalar şunlardır: bebek cibinlik demiri, bebek cibinlik aparatı ve bebek cibinlik tülü. Cibinlik tülünün iki ucunda da cepler bulunmaktadır. Cibinliğin tül uçlarını iki aparata da geçirerek cibinliği kolayca kurabilirsiniz. Ortada kalan tülü her iki yana doğru çekerseniz, minik bir yuvarlak şekil ortaya çıkacaktır. Aparatın iki ucunu setteki parçayla birleştirdikten sonra cibinliğiniz hazır hale gelecektir. Cibinlik kurulumuyla uğraşmak istemiyorsanız, cibinlik imalatı ile açılıp katlanabilen modeller üretilmektedir. Bu modellerden satın alabilirsiniz. Toptan bebek cibinlikler küçük ölçülerde olduklarından bütçe dostu ürünlerdir. Çok fazla düşünmeden toptan bebek cibinliklerinden sipariş vererek, bebeğinizi sineklerden koruyabilirsiniz. Bebek cibinlik imalatı ile kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı tasarlanan cibinlik modelleri üretilmektedir. Örneğin, kız bebek cibinliklerinde pembe şeritler, erkek bebek cibinliklerinde ise mavi şeritler bulunmaktadır. Bebeğinizin daha konforlu uyuması için toptan bebek cibinliklerinden mutlaka satın almalısınız. Bebek cibinlik imalatı yüksek kalite standartlarına bağlı kalınarak gerçekleştirildiğinden, bu ürünler son derece sağlam yapıdadır.

Anneler bebeklerinin güvende olmasını isterler her zaman. Onlar için cibinlik satın almak da bir güvenlik unsuru olarak düşünülebilir. Özellikle yaz aylarında kapılar ve pencereler açık bırakılır. Bugünlerde böcek ve sinek gibi haşereler evlere rahatlıkla girebilirler. Yavrularınızı onlardan korumak için bebek cibinliklerinden satın almak mantıklı olacaktır. Bebeğinizin ihtiyaçlarını A'dan Z'ye karşılarken listeye bebek cibinliklerini eklemeyi unutmayınız. Bebek cibinlikleri ile bebeğiniz rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyabilmektedir. Bebek cibinlikleri ile bebeğinizin uykusu bölünmeyecek ve bebeğiniz mışıl mışıl bir uyku çekecek.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleOSMAN
resimdeki mavi cibinlik modelinden 4000 adet için fiyat vermenisi rica edriz,bizde karşı tarafa teklifimizi yapacağızErtunc
Ararmisiniz