Toptan Bebek Bisküvisi ve Bebek Bisküvisi İmalatı

Toptan Bebek Bisküvisi ve Bebek Bisküvisi İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bebe bisküvileri, minicik bebeklerinizin ek gıda dönemlerindeki en tatlı ve lezzetli besinidir. Bu besinleri onlara gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun...

                                             KEÇİ SÜTLÜ BEBE BİSKÜVİSİ  

Tam buğday unlu ile hurma pekmezi içeren Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi

Anne sütünün vazgeçilmez değerine karşılık bebeğin ortalama 6. ayından sonra dışarıdan gıda alımına gereksinimi başlar. Tam da bu nokta beslenmenin niteliği oldukça önem kazanıyor. Saf ve savunmasız bünyeye alınacak gıdanın ne ve nasıl olacağı konusu çocuğun bütün hikayesini temelden belirliyor. “İyiliğin özü” üretim felsefesiyle yolculuğuna başlayan Hünnap, işte tam da böylesi kritik bir evrede çocuğun doğasına en uygun ve temel gereksinimlerini karşılayacak demirbaş niteliğinde bir ürün geliştirip üretmeyi başardı:          “Keçi Sütlü Bebe Bisküvisi”

Anne sütü değerlerine en yakın keçi sütünün yoğun olarak kullanıldığı, tam buğday unu ve hurma pekmezinin yanısıra keçiboynuzu unuyla harmanlanan bebe bisküvisi tadıyla da vazgeçilmez bir ürün. Bu yaş evrelerinde ihtiyaç hissedilen gerekli bütün vitamin destekleriyle bebeğin doğal, sağlıklı ve güçlü gelişip büyümesini sağlayan yeni nesil bebe büsküvisi, glukoz, koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi içermemektedir. Hünnap sağlıklı ve mutlu bir hayat için insanın ilk dönem beslenme alışkanlığına keçi sütlü bebe bisküvisi ile iyiliğin özünü paylaşmaya devam ediyor.

1  PAKET FİYATI :              2,98 + KDV ( %8 )

1  KUTU  FİYATI  :              5,96 + KDV (%8 )

1  KOLİ FİYATI    :            71,52 + KDV (%8 )

 

Çok Leziz Toptan Bebe Bisküvileri

En tatlı bebek atıştırmalığıdır bebe bisküvileri. Bebeklerinizin sağlıklı bir beslenme döneminden geçmesi için sağlıklı beslenmesi gerekir. Çünkü, iyi beslenmenin bebek üzerindeki etkisini hepimiz bilmekteyiz. Bebe bisküvileri ile bebeklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Bu bisküviler ile bebeklerinizin açlığını yatıştırabilirsiniz. Tamamen organik malzemelerden üretilen bebe bisküvilerimiz, çeşitli vitamin ilaveleri ile yenmeye hazır durumdalar. İster tek başına, ister süt içerisine koyup mama haliyle tüketilebilir bebe bisküvileri. Kalite açısından hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz bebe bisküvilerini.

Bebeklerin beslenmesinde sıkça tercih edilen bebe bisküvileri ile sağlıklı nesiller yetişir. Annelerin güvenle kullandığı bu ürün en iyi şartlarda en iyi kalite standartlarıyla üretilmektedir. Bebeklerin beslenmeleri için hayati önem taşıyan bebe bisküvileri özellikle dar gelirli ailelerin umut ışığıdır. Bu bisküviler onların büyümesine katkı sağlarlar. Yetişkin olduğu halde bile, halen bebe bisküvisinden vazgeçemeyen bir çok insan var. Bu lezzet her yaştan insanın favorisi. Maddi olarak çok daha hesaplı olan toptan bebe bisküvileri süt ile çok iyi bir uyum yakalar. Mama yemekten bıkan bebekleriniz için, bebe bisküvileri harika bir alternatif olacaktır. 6. aydan sonra verilmeye başlanan ek gıdaların en lezzetli olanları bebe bisküvileridir. Anne sütünün tamamlayıcılarıdır bebe bisküvileri. Bebe bisküvileri, bebeğin gelişim sürecini desteklediği gibi, besin değeri açısından da oldukça yüksek değerlere sahiptir.

Satın aldığınız bebe bisküvilerini özenle saklayınız. Paketi açılmış bebe bisküvileri hızla bakteri üreterek kimyasal değişime maruz kalırlar. Bu nedenle, bebe bisküvilerini hava aldırmadan ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz.Onları güvenle saklayınız. Böylece, bebe bisküvileri bayatlamamış olur. Saklama kabı olarak cam kavanozlar daha güvenilir olacaktır. Cam kavanoz içerisinde saklanan bisküviler 1 ay sonra bile tazeliğini koruyabilecektir. Bu şekilde muhafaza edilen bebe bisküvilerini, bebeğiniz güvenle yiyebilecektir. Paket olan bebe bisküvilerini alırken, mutlaka paketin sağlamlığını ve bisküvinin son kullanım tarihini kontrol ediniz. Bilinçli bir tüketici ve bilinçli bir ebeveyn olarak bu görev sizlere düşmektedir.

 

 

 

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleBülent kuru
En az kaç adet almam gerekiyor