Toptan Baza

Toptan Baza

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan baza ürünlerimizden yararlanarak yatak odanızdaki konforu yakalayabilirsiniz. Yatak ile aynı boyutlarda üretilen bazalar, sandık vazifesini de üstlenmektedir. Yataklı ve başlıklı baza modellerimizden satın alarak, rahat bir yatakta uyumanın keyfine varabilirsiniz.

BAZA KULLANIMI

Çift kişilik ya da tek kişilik olarak satın alabileceğiniz baza modellerimiz, evlerinizde oluşan her türlü kalabalığın ortadan kaldırılmasını sağlar. Saklamak isteyip de yerde bulamadığınız birçok eşyayı, baza altlarında güvenle saklayabilirsiniz. Özellikle geniş bir saklama alanı olan çift kişilik bazaların altına hurçlarınızı, kişisel eşyalarınızı, nevresim takımlarınızı ya da kıyafetlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Çift kişilik bazalar genellikle 200x200, 180x200, 160x200 ölçülerinde üretilmektedir. Kimi çift kişilik bazalar tek bir parça olarak imal edilirler. Yahut iki ayrı tek kişilik bazayı yan yana koyarak, çift kişilik bir baza oluşturabilirsiniz. Tek kişilik bazalar ise, başlıklar ile beraber kullanılmaktadır. Ölçüleri genellikle 100x200, 120x200 ya da 150x200 gibi ölçülerdir. Tek kişilik bazalara özellikle çocuk odalarında rastlayabilirsiniz. Baza modellerini farklı renklerde görebilirsiniz. Bazalar çelik, metal, sunta, ahşap gibi malzemelerden üretilmektedir. Almayı düşündüğünüz bazayı uzun yıllar kullanacağınızdan, içinize sinen bir modelden tercih yapmalısınız. Ayrıca alacağınız bazanın, yatak ölçülerinizle birebir uyuşmasına dikkat etmelisiniz.

Sandıklı bazaların üretilmesi ile az kullanılan ya da fazla gelen eşyaların yerleştirilmesindeki sıkıntılar da ortadan kalkmış oldu. Çünkü çoğu evde artık gardıroplar ağzına kadar dolmuş durumda. İşte tam da bu noktada, sandıklı bazalar daha fazla önem arz etmektedir. İçerisine birçok eşyamızı koyduğumuz bazalar arada bir kapakları açılarak havalandırılmalı ve içindeki eşyalar düzenli olarak çıkartılarak temizliği yapılmalıdır.  Bu aşamada bazanın içini ve dışını yumuşak sabunlu bir bezle silebilir, ardından da durulayabilirsiniz. Temizlenen bazaların köşelerine mis gibi kokan kurumuş gül yaprağı ya da lavanta kokuları yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz, banyo ya da dolap kokusu tabletlerinden de koyabilirsiniz.

Uyuma ve eşya depolama ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılayan bazalar, odanızın dekorasyonuna uygun bir başlık ve yatak örtüsü ile tamamlanabilir. Başlıksız baza modellerinden de satın alabilirsiniz. Fakat başlıklı bazalar daha rahat bir kullanım sağlamaktadır. Bu bazaların başlığına sırtınızı dayararak kitap okuma ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Organize bir ev hayatının en önemli eşyalarından biridir bazalar. Özellikle bazalı yataklar hayatı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Evinize alacağınız bazaların açılıp kapanan sisteminin mutlaka sağlam olmasına dikkat etmelisiniz. Bu mekanizmalar, üzerilerine konan yatakları taşıyabilecek kapasiteye sahip olmalıdır. Ayrıca bir bazanın tabanında kullanılan malzeme de çok önemlidir. Tabanı sağlam olan bazalar kitap, dergi, kutu gibi eşyalarınızı kolayca taşıyabilir. Bazaların güvenlik stoperine sahip olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Bu özellik hayat kurtarıcı bir özelliktir. Bazanızın sağlam ve uzun ömürlü olması için, onu güvenilir firmalardan ve markalardan satın almalısınız. Sağlıklı bir şekilde tasarlanmış bazalardan alarak sağlıklı bir uyku çekebilirsiniz. Baza seçiminizin uyku kaliteniz üzerinde etkili olduğunu unutmayınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle