Toptan Bayan Mayo Ve Bayan Mayo İmalatı

Toptan Bayan Mayo Ve Bayan Mayo İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bayan mayo modellerimizi inceleyerek su içinde giyilmeye uygun kaliteli bayan mayo ürünlerimizden sipariş verebilirsiniz. Askılı, askısız, şortlu, etekli toptan bayan mayo çeşitlerimiz alıcılarını beklemektedir. 

BAYAN MAYO ÇEŞİTLERİ

Bayan mayo çeşitlerimiz havuz için ayrı, deniz için ayrı tiplerde üretilmektedir. Bayan mayo imalatında genellikle lateks ve naylon gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bayan mayo imalatında ürünün materyalleri farklılık göstermektedir. Havuzda sporcuların kullandığı mayolar spandeks kumaşlardan üretilmektedir. Bu kumaş mayonun yüzme esnasında su tutuşunu azaltmaktadır. Spandeks kumaşlardan imal edilen bayan yüzücü mayoları ile sporcuların performansı ön plana çıkmaktadır. Bayan mayo çeşitlerimizi farklı beden tiplerine göre seçebilirsiniz.

MAYO SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Bayan mayo imalatı amatör ve profesyonel bayan sporcular için de özel olarak yapılmaktadır. Özellikle spor yapan bayanlar kendilerine mayo seçerken mayolarını mutlaka denemeliler. Mayonun yapısı kişinin hareketini kesinlikle kısıtlamamalıdır. Askılı mayo çeşitlerinden tercih etmeyi düşünüyorsanız, askılarının spor esnasında düşmeyecek yapıda olmasına dikkat etmelisiniz. Bayan mayo imalatında ürünün esnek ve dayanıklı yapıda olması büyük önem arz etmektedir. Her bütçeye uyan toptan bayan mayo çeşitlerimize göz atabilir, bedeninize uygun olanlardan tercihinizi yapabilirsiniz.

Yaz aylarında havuzla ya da denizle bağını koparamayan bayanlar mutlaka ellerinin altında mayo bulundurmalıdırlar. Sizler de vücut tipinize uygun olarak farklı modellerde mayo seçimleri yapabilirsiniz. Fırfırlı, etekli, çapraz sırt askılı, göğüs ya da göbek dekolteli, askılı, göğüs destekli ya da desteksiz, tek omuz askılı ya da çift omuz askılı mayo çeşitlerinden beğeninize uygun olanları seçip alabilirsiniz. Seçtiğiniz mayolar sizi daha modern ya da klasik bir havaya sokabilir. Mayo seçiminde kilonuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Kilolarınızdan şikayetçi iseniz, siyah renkli mayolardan kullanmalısınız. Bacak bölgenizin uzun görünmesini istiyorsanız, yüksek kesimli mayolardan kullanmalısınız. Tasarımlarında puantiyeler bulunan mayolarla daha nostaljik bir havaya girebilirsiniz. Zayıf mı zayıf bir bedeniniz varsa ve biraz daha dolgun görünmek istiyorsanız, büyük desenli mayolardan satın alabilirsiniz. Şıklığına önem veren hanımlar şık sırt dekoltesine sahip mayolardan giyerek kumsalda bütün dikkatleri üzerine çekebilirler. Siz de son trend mayo modellerimize göz atın, hayalinizdeki mayolarla bir an önce kavuşun.

Yaz sezonunun yaklaşmasıyla, bayanlar çoğalan mayo alternatifleri arasından kendilerine en çok yakışacak mayoyu bulmaya çalışırlar. Mayo seçerken mutlaka vücut tipinize uygun mayolar seçmeye özen göstermelisiniz. Piyasada çok çeşitli mayo türleri bulunmaktadır. Onları alırken mutlaka denemeli, içinde kendinizi rahat hissettiğiniz modellere yönelmelisiniz. Beden seçimini belirlerken, mayonun ıslandığında daha da genişlediğini unutmayınız. Straplez bir mayo almayı düşünüyorsanız, bu mayonun ayarlanabilir askılarının olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca mayonuzun kumaş yapısının ve tasarımının iyi nitelikte olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, alacağınız mayonun bedeninizi tam olarak sarması gerektiğini unutmayınız. Kumaşı ince ve hafif olan mayolardan seçmeye gayret etmelisiniz. Özellikle çok fazla yüzen bayanlar ince ve hafif yapılı mayolar giymelidirler.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri GizleÇağatay
Merhaba, ben toptan az alım mayo ve bikini bakıyorum, fiyatlarınızı ve modellerinizi öğrenmek istiyorum.