Toptan Bayan Çanta ve Bayan Çanta İmalatı

Toptan Bayan Çanta ve Bayan Çanta İmalatı

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Bayan çantaları, günlük yaşamda en çok kullanılan bayan aksesuarlarındandır. Kadınlar bu çantaları, günlük yaşamdan tutun da, seyahatlerde, ofis ortamlarında, özel günlerde, her yerde farklı çeşit ve boyutları ile taşımaktadır. Özenle seçilen bu ürünler, tarz sahibi kadınlar için şıklık göstergesidir. Tarzınızı gelin bizimle keşfedin. Birbirinden çeşit, beklentilerinize uygun çantalar en uygun fiyatlar ile burada.

ÇANTALARIN GÜNLÜK HAYATIMIZDAKİ YERİ

Her ortamda bayanlara eşlik eder çantalar. Bu çantalar birer ihtiyaçtır bayanlar için. Özel günlerde, çarşıda, pazarda, sporda, seyahatte, iş yerinde ve daha birçok yerde kadınların önceliğidir çantalar. Girdikleri her ortama uygun çanta seçer kadınlar. Spora giderken spor bir çanta seçilirken, özel bir davet için abiye kıyafete uygun daha klasik çanta modelleri tercih edilir. Çanta sayesinde tarzlarını ve şıklıklarını yansıtır kadınlar. Eğer gezgin bir bayansanız, çapraz asılan bir çanta ya da sırt çantası kullanabilirsiniz.

BAYAN ÇANTALARINDA KALİTE OLMAZSA OLMAZ BİR KRİTERDİR

Bayanların günlük yaşamlarını kolaylaştıran çantaların sağlamlığı ve kalitesi çok önemlidir. Bu çantaların kaliteli malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Böylece çantalar daha uzun ömürlü ve kullanışlı olurlar. Kolay kolay yıpranmazlar. İlkbahar ve yaz aylarında kullanacağınız çantalar, kumaş çantalar olabilir. Kumaş çantalar sıcak havalarda  kolunuza yapışmaz.  Çok sık kullanacağınız bir çantayı koyu renklerden seçmelisiniz. Bu renkler günlük yaşamda daha kullanışlıdır. Çanta seçerken, çantanın bölümlerine de dikkat etmelisiniz.  Eğer çantanın içerisine koyacağınız eşyalar fazla ise, bu eşyaları taşıyacak genişlikte modeller seçmelisiniz.

Eğer deri bir çanta seçecekseniz, üzerinde herhangi bir defo bulunmamalıdır. Alacağınız çantanın dikişi de çok önemlidir.  Eğer dikişlerde bir sorun ya da hata varsa, bu durum çantanın sahte olduğunu gösterir. Çanta aksesuarına da dikkat ediniz. Çantanın üzerinde kullanılan aksesuarlar mutlaka uyumlu ve sağlam olmalıdır. Yine çantalarda bulunan astarlar kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Kalitesiz astarlar kötü kumaşlardan yapılmış olup, hemen yırtılırlar. Çanta alırken, mutlaka barkodlu çanta alınız. Bu titizlik ile bir çanta seçerseniz asla yarı yolda kalmazsınız.

Rahat, kullanışlı çanta ihtiyacınızı gelin firmamızdan temin edin. İhtiyacınıza uygun olan çantayı alın ve gidin.

BAYAN ÇANTA İMALATI

Bayan çanta modelleri üretilmeden önce gelen talepler göz önünde bulundurulur. Yaptırılacak çantanın malzemesi belirlenir ve ilk etapta ürünün grafik tasarımı hayata geçirilir. Uzman bir grafiker tarafından uygulanan bu işlem bilgisayar ortamında tamamlanır. Ölçüleri daha önceden ayarlanmış olan çantanın ham maddesi bilgisayarlı makinelerde ölçü dahilinde kesilir ve baskı bölümüne aktarması yapılır. Baskı bölümüne geçen çantanın rengi, baskı biçimi ve yöntemi belirlenir. En çok tercih edilen baskı yöntemi ofset ( resim) baskı yöntemidir. Çünkü bu yöntem ürüne kolayca uygulanabilir ve fiyatı da oldukça uygundur. Diğer bir baskı yöntemi emprime baskı yöntemidir. Bu yöntem dokuma kumaştan üretilen ürün ve çantalar için uygundur. En son uygulanan birleştirme işlemi ile çanta üretimi tamamlanmış olur.

Modamızın vazgeçilmez aksesuarı olan çantalar şıklık konusunda son sözü söyleyen parçalardır. Bir çok çanta modeli bulunmaktadır. İçerisine eşyalarımızı koyduğumuz çantalar değişik büyüklüklerde olup, deri, kösele, meşin kumaş gibi malzemelerden üretilmektedir ve ağzı açılabilen, ağzı kapanabilen malzemelerdir çantalar. 19. yüzyılın sonlarından itibaren kullanılmaya başlayan çantaların tarihi Orta Asya'ya kadar gitmektedir. Çantalar, o dönemlerde bir torba şeklinde bulunmaktaydı. Zamanla modern hale gelen çantalar günümüzde çok daha şık, çok da estetik görünmektedir. Çanta modelleri kişinin ihtiyacına göre tasarlanmaktadır. Örneğin, gece kullanılan çantalar daha küçük ölçülerdedir. Bu çantalar genellikle küçük ve ince saplıdır. Kullanılan yere göre de çantalar üretilmektedir. Mesela, spor giyimi ya da günlük giyimi tamamlayan çantalar vardır. Çoğunlukla kullanılan bu çantalar daha büyük ölçülerde üretilirler. Fantazi olarak adlandırdığımız çantalar da vardır. Bu çantanın süsleme ve yapım tekniği fantazi bir görünüm verir. Daha çok parlak lame deri kumaşlar yahut parlak kösele deri kumaşlardan üretilirler. Gece tercih edilen ve hanımların kullanmaktan asla bıkmadıkları çanta grubunda bulunurlar. Kokteyllerde, partilerde kullanılırlar.

Diğer bir çanta çeşidi deri çantalardır. Deri doğal bir malzemedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü oldukları için çanta yapımında sıklıkla tercih edilirler. Çeşit çeşit renklerde deri çantalar üretilebilir. Modacıların en çok tercih ettiği metal çantalara geldi sıra. Metal çantalar özel geceler için tasarlanmış çantalardır. Hasır ve kumaş çantalar genellikle yazın tercih edilen çanta modellerindendir. Bu çantaların üzerinde ilgi çeken motifler ve örgüler bulunmaktadır. Pul ve boncuklu çantalar da modadaki yerini almıştır. Gece kullanımına uygun pul ve boncuklu çantalar değişik motiflerde süslenip, bayanların beğenisine sunulurlar. Renkli boncuklar, cam boncuklar, uzun ve kısa şerit pullar bu çantaların süslemelerinde kullanılır. Yapısı itibariyle yumuşak ve sert çantalar bulunmaktadır. Yüzeyleri yumuşak olan bu çantalar günlük kullanım için daha uygundur.

Sert malzemelerden imal edilmiş çantalar, bırakıldıkları yerlerde şekillerini muhafaza ederler. Yüzeyleri sert olan çantalar daha çok deri malzemeden oluşurlar. Çanta yapımında kullanılan en önemli ana malzemeler kaliteli ve sağlam olmalıdır. Çantanın görünümünü olumsuz yönde etkileyecek çatlak ya da herhangi bir kusur bulunmamalıdır. Çanta yapımında kullanılan ana malzemeler kadar yardımcı malzemeler de sağlam ve kaliteli niteliklerde olmalıdır. Yardımcı malzemeler üretilecek çantanın kumaşına ve biçimine uygun şekilde tercih edilmelidir. Son olarak, çantalarınızı süslemeden önce çantanızı hangi amaçla ve nerede kullanacağınızı iyi belirlemeniz gerekmektedir. Çantanızın kumaşına ve şekline göre dantel oyalar, hazır aplikeler ya da pul ve boncuklar kullanabilirsiniz. Süslemenin amacı; daha şık ve estetik görünümlü çantalara sahip olmaktır. Ayrıca çanta süslemelerinde, modacıların çok fazla kullandıkları metal gereçleri kullanıp çantanızı süsleyebilirsiniz. Böylece daha şık duruşa sahip modern çantalara sahip olabilirsiniz.

Bayan çanta seçiminde dikkat edilecek kriterleri şöyle sıralayabiliriz:

  1. Çantanın ebatı
  2. Çantanın bölümleri
  3. Çantanın materyalleri
  4. Çantanın rengi
  5. Çantanın fiyatı

Sokağa çıkarken kolunuzdan düşürmediğiniz çantalarınızı tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. Örneğin, çantanızın ebatı içine sığdırmak istediğiniz eşyalar ile doğru orantılı olarak seçilmelidir. Genellikle olgun kadınlar daha büyük ebatlarda çanta seçerler. Çantanızın bölümleri de, onun ebatı kadar önemlidir. Yeterli bölümleri olan çantalarınıza birçok eşyanızı koyabilirsiniz. Çantanızdan uzun süre faydalanmak istiyorsanız, dayanıklı kumaşlardan yapılmış çantalar satın almalısınız. Gelelim çantanızın rengine. Dolabınızdaki kıyafetlerinizde hangi renkler ağırlıkta ise, ona göre çanta renklerinizi belirlemelisiniz. Günlük kullanımlarınız için siyah, beyaz ya da gri renklerde çantalar tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir çanta almayı düşünüyorsanız, fiyat konusunda cömert olmanız gerektiğini unutmayınız.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle