Toptan Bavul

Toptan Bavul

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan bavul ürünlerimiz doğrultusunda taşıma işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Seyahatleriniz esnasında büyük bir keyifle kullanabileceğiniz bavul modelleri uygun fiyat avantajları ile bu sitede.

BAVUL ALIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER LİSTESİ

Yeni bir bavul almak istiyorsanız, önce nasıl bir bavula ihtiyacınız olduğunu netleştirmelisiniz. Çekçekli mi? Hangi renk ve desende? 4 tekerlekli mi? Bütün bu soruların cevabını biliyor olmanız gerekir. Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz. Çok sık seyahat edenler için ya da hafta sonu kısa bir tatil yapmak isteyenler için bavul olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Nereye giderseniz gidin, ihtiyacınız olan kıyafetlerinizin başını sokacağı bir bavul olmak zorundadır. En gerekli kıyafetleriniz, ihtiyacınız olan ayakkabılar, kozmetik ürünleriniz hepsi bu bavullarda buluşurlar. Bavul tercihiniz her zaman hafif özellikteki bavullardan yana olmalıdır. Özellikle hava alanlarındaki ağırlık sınırlamalarını da göz önünde bulundurarak hafif bir bavul seçmelisiniz. Bavulunuzun ebatı ister büyük, ister küçük olsun . Siz mutlaka hafif bavullardan satın alın. Boş ağırlığa asla kanmayın. Bavulunuzu 2 tekerlekli ya da 4 tekerlekli modellerden seçebilirsiniz. Her iki bavul çeşidi de işinizi kolaylıkla görebilir. Alacağınız tekerlekli bavulların parçalarının sağlamlığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Bu parçaların bavula nasıl monte edildiğine ve bağlantılarının ne derecede sağlam olduğuna dikkat etmelisiniz. Çünkü bu bavullarda tekerleklerin kırılma ihtimali her zaman vardır. Bu durumda valizinizi ters çevirerek tekerlek kontrolü yapabilirsiniz.

Bavulunuzun ne tür malzemelerden yapıldığı çok önemlidir. Dışı son derece hoş desenlerle üretilmiş, cıvıl cıvıl bavullar sizi aldatmasın. Önemli olan bavulda kullanılan malzemenin kalitesidir. Bavulun yapım aşamasında kullanılan malzemeler kırılgan olmamalıdır. Dış kabuğu kalın olan bavullar tercih etmemelisiniz. Ya da kumaş bir bavul almayı düşünüyorsanız, nem ve su geçirmeyen türlerinden almalısınız. Seyahate her defasında çok fazla eşya ile gidiyorsanız, bavulunuz geniş olmak zorundadır. Bu gibi durumlarda körüklü bavullardan temin edebilirsiniz. Körüklü bavulların eşya alma kapasitesi normal bir bavulun eşya alma kapasitesinden % 20 daha fazladır. O yüzden ikinci bir bavul ihtiyacı hiçbir zaman duymazsınız. Almayı düşündüğünüz her bavulun dikiş yerlerini mutlaka kontrol etmelisiniz. Sağlam dikilmiş, sapı sağlam olan, kilit dikişi kullanılan, dışarıda kalan ek yerlerinin kaplanmış olduğu bavullardan satın almalısınız. Bu özellikteki bavulları satın alırsanız, onlardan daha büyük verim alırsınız ve onları çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bavulların çekçek sapları da son derece sağlam olmalıdır. Çekçek saplarının bavula sağlam bir şekilde monte edilmesi gerekir. Bavul alırken bavulunuzu mutlaka bir kaç kere açıp kapayın. Ayrıca bavulunuzun yüksekliğini kontrol edin. Çekçekli bavullarınızı seyahat esnasında çekçeğinden tutup taşımayınız.

Bavulunuzun iç tasarımı oldukça önemlidir. Dış görüntüsü sizi yanıltmasın bavulun. En az dışı kadar içi de çok önemlidir bavulların. İç kısmı sağlam olan, iç cepleri ve iç bölmeleri iyi tasarlanmış bavullardan kullanabilirsiniz. İç kılıfları çıkarılıp yıkanabilen bavullar da bulunmaktadır. Böyle bir bavul almayı düşünebilirsiniz. Bavul seçiminde renk faktörü çok önemlidir. Genellikle siyah renklerde bavullar tercih edilir. Halbuki daha renkli bavullar kullanarak bavulunuzun başka bavullar ile karışma ihtimalini en aza indirebilirsiniz. Aldığınız bavulların mutlaka isim yazma gözü bulunmalıdır. Güvenlik açısından önemli bir özelliktir bu.

Alacağınız kaliteli, sağlam bir bavulla harika bir tatilin hayalini kurabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden imal edilmiş bir bavulla istediğiniz yere seyahat edebilirsiniz. Uçağa bininceye kadar görevlilerin bavulunuza nasıl davrandığı da bu anlamda sizin için bir sorun olmaz. Çünkü dayanıklı bavullarınız bagajları taşıyan görevlilerin sempatik olmayan tutumlarına karşı dayanabilmektedir. Bavulunuzun mutlaka sağlam kulpları olması gerekir. Onu hem yatay hem de dikey şekilde rahatlıkla tutabilmelisiniz. Bu kulplar, görevlilerin zorlanmadan bavulunuzu taşımalarını sağlayacaktır. Seyahate çıkmadan önce, bavulunuzda eski bir etiket varsa, onu mutlaka çıkarmalısınız. Böylece hava alanında herhangi bir karışıklığa fırsat vermemiş olursunuz. Ne olursa olsun, bavulunuzun bir şekilde darbe alacağını varsayarak eşyalarınızı bavulunuza özenle yerleştirmeye çalışın.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle