Toptan Battaniye

Toptan Battaniye

Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net


Talep Formu:
Toptan Satış
Merkez Adres: Kavacık Mh. Özkan Sk. Varışlı Plaza No:2
info@miniorg.net

TIKLA: Ürün açıklaması Ürün Açıklamasını Gizle

Toptan battaniye çeşitlerimiz en kaliteli yatak odası tekstil ürünlerindendir. Her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz sağlam dokulu battaniyelerimiz avantajlı toptan fiyatlarla alıcısını beklemektedir. 

BATTANİYE MODELLERİ

En çok bilinen battaniye çeşitleri; pamuklu battaniyeler, polyester battaniyeler, akrilik battaniyeler, yün battaniyeler ve elektrikli battaniyelerdir. Bu battaniyeler kalınlıkları, tüy yapıları, iplik çeşitleri, modelleri ve motifleri bakımından farklılıklar sergilerler. Yün ve pamuktan üretilen battaniyeler çok kalın yapıda olmadıkları için sizlere özgürce hareket etme imkanı sağlarlar. Onları, balkonlarınızda ya da teraslarınızda üzerinizi örtmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Polyester battaniye modelleri ise, soğuk günlerde kullanıma oldukça uygun battaniyelerdendir. İnce yapılarıyla ve kullanışlı tarzlarıyla dikkat çeken polar battaniyelerden de satın alabilirsiniz. Elektrikli battaniyeler ise, elektrikle ısınma sağlamaktadır. Elektrikli battaniyeler akım gücü ve watt bakımından farklılıklar göstermektedir.

Battaniye Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Battaniyenizin kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması ilk şarttır. Evinizin genel sıcaklık özelliğini baz alarak battaniye seçiminde bulunmalısınız. Kadife ve polar battaniyeler hafif yapıda olan battaniyelerdendir. Mevsim geçişlerinde bu battaniyelerden kullanabilirsiniz. Hassas cilde sahip bir bireyseniz, kendi sağlık kriterlerinize uygun koşullarda üretilmiş bir battaniye tercih etmelisiniz.

İlkbahar Aylarında Kullanılacak Battaniyeler

Soğuk kış mevsimi sonrası gelen ilkbahar mevsimi, battaniye seçiminde sizlere zorluk yaşatabilir. Yavaş yavaş ısınmaya başlayan havalarda polar battaniyelere geçiş yapabilirsiniz. Solunum sıkıntısı yaşayan bireyler, bu dönemde çok tüylü battaniyelerden uzak durmalıdır.

Sonbahar Aylarında Kullanılacak Battaniyeler

Bu aylarda çok fazla terletmeyen ve çok fazla ağır olmayan battaniyelerden kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sıcak tutma özelliğine sahip battaniyeler tercih edilmelidir. Özellikle mevsim geçişlerinde kullanılacak battaniyeler çok önemlidir. Çok fazla kalın olmayan battaniyeler, pamuktan üretilmiş battaniyeler bu dönemlerde uygun bir seçim olacaktır. Polar özellikteki battaniyeleri oturma odalarınızda koltuk üzerine serebilirsiniz.

Bebekler İçin Battaniye Seçimi

Bebeklerin küçük, bir o kadar da hassas ciltleri için battaniye seçerken çok titiz davranmalısınız. Özellikle polyester içerikli battaniyeler kimyasal içerdiği için bebeklere asla alınmamalıdır. Pamuklu kumaşlardan üretilen battaniyeleri bebekleriniz için tercih edebilirsiniz. Bu ürünler hem yumuşak yapıdadır hem de nemi tutmazlar. Pamuk kumaşlı battaniyeler, bebeklerin cildiyle son derece uyumludur. Ayrıca bambu, kaşmir ve merinos gibi kumaşlardan üretilmiş battaniyeleri bebeğiniz için satın alabilirsiniz.

Battaniye seçiminde ürünün rengi, yumuşaklığı, boyutu gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Doğru battaniyeyi seçmek her zaman özen ister. Battaniye alırken onun yastığı örtebilecek ve yanlardan yatak kenarına sıkıştırılabilecek kadar geniş olmasına özen gösterilmelidir. Yatağınızın ölçülerinde bir battaniye almalısınız. Ayrıca battaniye kumaşını da ihtiyacınıza uygun olarak seçmelisiniz. Battaniye seçiminde ürünün işlevi kadar, görselliği de önemlidir. Bunun yanı sıra kullanışlılığı ve kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Onları sadece yatak odalarında değil, oturma odalarında dahi yanlarından ayırmayan bireyler bulunmaktadır. Oturma odasında kitap okurken, televizyon izlerken battaniye kullanan birçok insan vardır. Çünkü battaniyeler soğuk havalarda insanı sıcak tutan önemli bir ev eşyasıdır. Seçtiğiniz battaniyenin soğuk kış günlerinde sizleri ne kadar ısıttığı önemli bir konudur.

TIKLA: Talepleri görmek için Talepleri Gizle